PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دو ماه ! ، قبلش عکس الی بود که . چون پروفایلشو چک میکنم فکر نمیکنم چند روز بیشتر باشه
عجیبه من احساس میکنم این تصویر به کل برام تکراریه و انگار هزار بار دیدمش
حتما جای دیگه میدیدمش الان یادم نمیاد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
عجیبه من احساس میکنم این تصویر به کل برام تکراریه و انگار هزار بار دیدمش
حتما جای دیگه میدیدمش الان یادم نمیاد
آره خب اگه اشتباه نکنم فن میده نیل گذاشته الان ، یا خودشو یا شبیهشو گذاشتم خیلی وقت پیش :D چون مصاحبشم هست نیل ، یه ارجاعاتی به داستان میخواد بده . همه هستن و در موردشون صحبت شده کمو بیش الا جوئل

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دیشب گفت‌وگوی نیل رو تو مراسم DICE دیدید؟! :D
به نکات خیلی جالبی اشاره کردش...
پرسروصداترین حرفش که خیلی از سایتا هم خبرشو گذاشتن، اینه که ممکنه بازی بعدی ناتی‌داگ سوم شخص نباشه...
The Last of Us Part II Director: Next Naughty Dog Game "Might Not Be Third-Person"
البته لحن نیل یه جوری بود که انگار هنوزم به ادامه دادن بازیای سوم شخص علاقه داره و یه جوری گفت که فقط بدونیم امکانش هست.
جالب ترین نکته واسه من این بود که می‌خواستن یه ایده‌های خیلی خوبی به U4 اضافه کنن ولی زمانشون تموم شده و کنارش گذاشتن. مثلا اون چپتری که مربوط به بچگی‌های نیت و سم بود و دزدکی وارد اون محل شده بودن...اون جا قرار بوده که یه مبارزه با شمشیر الکی بین نیت و سم شکل بگیره و بعدا که توی مرحله‌ی آخر وارد اون مبارزه نهایی میشیم، هم با نحوه‌ی مبارزه و کنترل شمشیر آشنایی داشته باشیم و هم یه حس نوستالژی و آشنایی توی آخر بازی شکل بگیره...که متاسفانه این ایده بدلیل زمان کنار گذاشته شده.
یه نکته‌ی دیگه راجب U4 این بود که نسخه‌ی اولیه (همون نسخه Amy hennig) به جای صحنه‌ی بازی کردن Crash بین الینا و نیت، قرار بودن یه صحنه‌ی رقص بینشون باشه که نتونستن به خوبی توی بازی اجراش کنن و بعدا ایده‌ی Crash به ذهنشون رسیده...
تونستید برید مصاحبه رو گوش کنید...خیلی جالبه <:-P

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
دیشب گفت‌وگوی نیل رو تو مراسم DICE دیدید؟! :D
به نکات خیلی جالبی اشاره کردش...
پرسروصداترین حرفش که خیلی از سایتا هم خبرشو گذاشتن، اینه که ممکنه بازی بعدی ناتی‌داگ سوم شخص نباشه...
The Last of Us Part II Director: Next Naughty Dog Game "Might Not Be Third-Person"
البته لحن نیل یه جوری بود که انگار هنوزم به ادامه دادن بازیای سوم شخص علاقه داره و یه جوری گفت که فقط بدونیم امکانش هست.
جالب ترین نکته واسه من این بود که می‌خواستن یه ایده‌های خیلی خوبی به U4 اضافه کنن ولی زمانشون تموم شده و کنارش گذاشتن. مثلا اون چپتری که مربوط به بچگی‌های نیت و سم بود و دزدکی وارد اون محل شده بودن...اون جا قرار بوده که یه مبارزه با شمشیر الکی بین نیت و سم شکل بگیره و بعدا که توی مرحله‌ی آخر وارد اون مبارزه نهایی میشیم، هم با نحوه‌ی مبارزه و کنترل شمشیر آشنایی داشته باشیم و هم یه حس نوستالژی و آشنایی توی آخر بازی شکل بگیره...که متاسفانه این ایده بدلیل زمان کنار گذاشته شده.
یه نکته‌ی دیگه راجب U4 این بود که نسخه‌ی اولیه (همون نسخه Amy hennig) به جای صحنه‌ی بازی کردن Crash بین الینا و نیت، قرار بودن یه صحنه‌ی رقص بینشون باشه که نتونستن به خوبی توی بازی اجراش کنن و بعدا ایده‌ی Crash به ذهنشون رسیده...
تونستید برید مصاحبه رو گوش کنید...خیلی جالبه <:-P
خدا نکنه سوم شخص دیگه نسازن:( (یا حتی یکی از بازی هاشون سوم شخص نباشه! ) من سوم شخص میخوام:|
امیدوارم ایده ی اول شخص(قاعدتا سوم شخص نباشه،اول شخصه دیگه! مگر اینکه استراتژی و این حرفا باشه که عمرا:-" ) هم مثل اون ایده های دیگه عملی نشه:-"

اینکه وقت نکردن مبارزه با شمشیر رو بزارن شاید حتی بهتر شد! این اتفاق سر باس فایت آخر اوردر اومد و بس ترول شد:-" ، جدای از این چنین ایده ی خفنی همین که یکبار توی بازی بود خفنش کرده بود! :D یهویی اونجا حس دزدای دریایی و اینا داد:x

و مورد آخر...همین مورد بهترین دلیل برای کنار گزاشتن Amy بوده=)) و ایده ی کراش رو هرکی اون وسط مطرح کرده دمش گرم! >:)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
آف تاپیک
واکنش نیل به سخنان گهربار ترامپ در مورد خشونت ، اسلحه ، و اتفاق اخیر در مدرسه ، مربوط به بازیهای ویدئوییه :|
بهشون گفتم مموتی رو نزنین توی سر ما ، سرتون میاد .

yof4_screenshot_۲۰۱۸۰۲۲۴-۱۵۱۲۵۴_crop_536x432.png

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
تبریک ND به مناسبت ولادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا و روز زن :D
66zn_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B3%DB%B0%DB%B9_%DB%B1%DB%B0%DB%B5%DB%B1%DB%B5%DB%B7-819x461.jpg
فکر نکنم اصلا از وجود همچین روزی که ذکر کردی خبر داشته باشن !
تم رایگان به مناسبت روز زن
جالبه یه عروسک خرسی از یه یازی منتشر نشده تو تم هست ! بعد خبری از کت و ریون نیست ! واقعا یکی تو سونی با این بازی مشکل داشت ! شدیدم مشکل داشت

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بعنوان نایب رییس ND انتخاب شده" البته همزمان Creative Director عنوان TLOU II رو هم ادامه میده
خوندن این کلمه سخته آیا؟
دوستمون کاربرmeta gear پست رو ویرایش کرد.
قبلا ترجمه نشده بود.
درضمن این طرز جواب دادن درست نیست.بعدا به مشکل بر میخوری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر