PlayStation Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom | PS4

xgfmj2uux7ew9hq52pzr8.jpg

Developer: Level-5
Publisher: Bandai Namco
Director: Takafumi Koukami
Writer: Akihiro Hino
Composer: Joe Hisaishi
Genre: Role-playing
Platform: Microsoft Windows, PlayStation 4
Release: March 23, 2018
جمعه 3 فروردين 1397

xl1tfz741gnjm2kclzm.jpg

دانلود تریلر PSX 2016 با کیفت 1080

لینک دانلود تریلر با کیفیت 720p

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تریلر گیمزکام :

رسیدیم به گیمزکام؟ سونی کنفرانس نمیزاره اصلا انگار نه انگار چنین نمایشگاهی برقراره...حداقل برای من:-" کلا هایپ برای نمایشگاه=0 ! :|
---
چند روز پیش که باکس شات بازی رو نشون دادن،نسخه های ویژه ی بازی هم رونمایی شدن، که اروپا و آمریکا با هم فرق میکنه بند و بساطشون! :-"

North America’s Ni no Kuni II Collector’s Edition – $199.99
  • A PlayStation 4 copy of the game​
  • Special Sword Set DLC​
  • Steelbook case​
  • 3D papercraft kit and display case​
  • Dragon’s Tooth sword DLC​
  • Music Collection CD​
  • The Kingmakers making-of Ni no Kuni II Blu-ray​
  • Season Pass​
  • Lofty Plush​
  • Chibi Mechanical Rotating Diorama​
  • No no Kuni Visual Arts book​

Europe’s Ni no Kuni King’s Edition (PlayStation 4) £139.99
  • Steelbook case​
  • Season Pass​
  • The Sound of Ni no Kuni II vinyl record with Joe Hisaishi’s main theme and pop-up gatefold slip​
  • 20cm tall The Evolution of a King diorama figure music box that plays the main theme​
  • The Art of Ni no Kuni II 148-page art book​

North America’s Ni no Kuni II Premium Edition – $79.99
  • Special Sword Set DLC​
  • Steelbook case​
  • 3D papercraft kit​
  • Dragon’s Tooth sword DLC​
  • Music Collection CD​

Europe’s Ni no Kuni Prince’s Edition £84.99
  • Steelbook case​
  • Season Pass​

North America’s Ni no Kuni II Day One Edition – $59.99
  • Special Sword Set DLC with The Bleeding Edge, Cloudcutter, Greenling Glaive, Jade Katana, and Siren’s Sabre​
نکته ای که تو چشمه اون سیزن پسه که گفتن شامل دو Expansion DLC میشه! امیدوارم هرچی هست از داستان بازی نزنند! :-" حس نکنی کات شده یه چیزی!
بعد... آها تو این تریلر گیمزکام یه یاروی دیگه هم جزو پارتی بود:-" حاجی سیبیل:-" (معرفی شده بود ولی نمیدونستم جزو پارتیه ، اسمشم یادم نیست:-" ) علاوه بر اون، به نظر دانشمنده هم جزو پارتی باشه:-" به نظرم طرف بدترین طراحیه بازی رو داره! :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
مقادیری اطلاعات و گیم پلی از بخش های جدید اومده! :D

در مورد Kingdom Mode گفتن که با بزرگ کردن کشورتون ( که اسمش Estavania هست ) و اودن استعدادهای جدید ، مغازه و اسلحه سازی و اینجور چیزا ساخته میشه که باعث میشه قابلیت ها و آیتم های جدیدی برای Evan به دست بیارید.

غیر از این از مود Skirmish رونمایی کردن که تقریبا یک بخش استراتژیکه و با ارتش ـتون میرید به جنگ دشمن! :D
حداکثر تا 4 گروه میتونید با خودتون ببرید، ولی اینجوری نیست که 4 گروه رو کاملا به صورت جدا کنترل کنید:-" هسته ی مرکزی ارتش رو Evan تشکیل میده و گروه هاتون دور Evan حرکت میکنند . و کل ارتش با حرکت Evan ، حرکت میکنند. فقط میتونید بچرخونیدشون :D
فرمانده های ارتش هم هرکدوم قدرت های مخصوص خودشون رو دارن. علاوه بر این قدرت گروه های مختلف مثل سنگ کاغذ قیچی عمل میکنه! اینطور که تو دمو نشون دادن مثلا گروهی که علامت شمشیر داشت به پتک برتری داشت، پتک به نیزه و نیزه به شمشیر. کماندار هم که کلا برای مبارزه ی دور هست :-" با چرخوندن ارتش باید از این برتری ها استفاده کنید.

---
IGN یک مرحله ی جدید رو پوشش داده...اون رو دیگه ندیدم:-" ولی برای اونایی که میخوان ، Wyverns’ Den & Boss Battle :

---
اطلاعات در مورد شهر جدید و کاراکترهای مربوطه هم اینجا بخونید:-" (نخونید البته، همه چی خوب و خوشه! :D اسپویل بشیم که چی بشه؟ :D ) البته کلا پیشنهاد میکنم که توی این لینک هم نرید،چون همون عکساشم مثلا Kingmakerـه شهر جدید رو اسپویل نموده :|
Ni no Kuni II details Thalassea, Capstan Upon Hull, Kingmaker Brineskimmer, Kingdom Mode, and skirmishes - Gematsu

کلا گیمزکام نمایشگاه پرباری بود برای بازی! :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آقا من یه جا خوندم نوشته بود یکش احتمال زیاد برا PC میاد. خبری دارید دوستان؟ آکیبا؟:D
خبرش رو علی صلح و صفا گذاشته بود! :D
سرخط خبرها!
اینجوری که اینا گفتن،99% تایید شده باید دونستش :D

البته اگر کسی شماره اول رو بازی نکرده و تو فکره شماره دوم به دردش میخوره یا نه ، در جریان باشه که داستان کلهم اجمعین هیچ دخلی به هم ندارن! :D

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
خبرش رو علی صلح و صفا گذاشته بود! :D
سرخط خبرها!
اینجوری که اینا گفتن،99% تایید شده باید دونستش :D

البته اگر کسی شماره اول رو بازی نکرده و تو فکره شماره دوم به دردش میخوره یا نه ، در جریان باشه که داستان کلهم اجمعین هیچ دخلی به هم ندارن! :D
کلا چون یکش امتحانشو پس داده، بازیی هست که گارانتیه خوب بودنش! دوش هنوز استرس خوب و بد بودنش هست!:D اینه که چک نقدو فعلا بخوریم تا به حلوایه نسیه برسیم!:D ای کاش یکشو برا 4 ریمستر میکردن!:| نمیدونم چرا اینکارو انجام ندادن تا الان! فروششم انقدی خوب بوده که به 2 برسه!:| اونوخ کپکام رزیدنت 1 پلی وانم ریمیک کرد داد اومد!:D البته لول5 استدویه کاربلدی ولی بازم! بایو مثلا یه زمانی اوریجینزو داد حالا اندرومدارو داده!:| متاهارو نگا میکنی میگی شوخیه حتما!!!:|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کلا چون یکش امتحانشو پس داده، بازیی هست که گارانتیه خوب بودنش! دوش هنوز استرس خوب و بد بودنش هست!:D اینه که چک نقدو فعلا بخوریم تا به حلوایه نسیه برسیم!:D ای کاش یکشو برا 4 ریمستر میکردن!:| نمیدونم چرا اینکارو انجام ندادن تا الان! فروششم انقدی خوب بوده که به 2 برسه!:| اونوخ کپکام رزیدنت 1 پلی وانم ریمیک کرد داد اومد!:D البته لول5 استدویه کاربلدی ولی بازم! بایو مثلا یه زمانی اوریجینزو داد حالا اندرومدارو داده!:| متاهارو نگا میکنی میگی شوخیه حتما!!!:|
اون که آره! اگر کسی بازی نکرده و موقعیتش باشه حتما باید امتحانش کنه:D
ولی اینم خوب میشه! حالا نمیدونم به اندازه اون خوب میشه یا نه(میدونم که برا من نمیشه:-" ) ، اما به هر حال خوب میشه:D
از نسل قبل هرچی بازی بود ریمستر کردن تقریبا! یه دو سه تا بازی خیلی خوب که کمتر کسی بازی کرده بودشون فقط موند:-" اینم جزو همون معدود بازی هاست!

البته اینکه وقت نزاشتن روی ریمستر و مستقیم رفتن سراغ نسخه ی بعد به نظرم خوبه:-" (چون بازی کردم خوبه، بازی نمیکردم میگفتم میخوام:-" ) ، نسخه ی PC شماره اولم احتمالا بعد از عرضه ی NnK2 بیاد:-"

• Like
Reactions: J. Constantine

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
قبلا شایعه شده بود که بازی تاخیر خورده(باز!) ولی خبر رسمیی نشد و به فراموشی سپرده شد...
حالا امروز تایید شد که ایشونم رفته 23مارچ!:-"

بیاد و GOW هم 22م بیاد(گرچه فعلا خود اینم احتمالا تاخیر داره!)، ببینیم با این تاخیر چه بلایی سر بازی میارن:|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
:(
دلمون خوش بود بازی وقتی منتشر میشه که ترافیک نیست و میشه با خیال راحت بازی کرد :|
با تاخیر به شرطی که بازی رو بهتر کنه مشکلی ندارم ولی مارچ :|
Yakuza 6, Valkyria Chronicles 4, Far Cry 5, A way out و الان این همه توی یه هفته منتشر میشه :|
حالا فکر کنید GoW و یکی دو تا بازی دیگه هم خودشونو بندازن مارچ :|
+
به نیمه پر لیوان نگاه کنیم :D خرید مانتسر هانتر واجب تر شد :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یک سری آرت و اسکرین شات جدید از بازی اومده! اسکرین شات ها عموما در مورد آموزش بخش کشورداری هستن و یه شمای کلی میده که چجوری میشه شهر ساخت و چه قابلیت هایی داره!
ولی خوب تعداد زیادن حس آپلود نیست،فقط این آرت رو داشته باشید که فوق العادست! بقیه ی عکس ها هم از لینک زیر برید ببینید:D

:x :x :x :x :x

https://gematsu.com/gallery/ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom/december-18-2017/

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یکم تاپیک رو آپ کنم! :-" این چند وقته بسی ویدیو و این حرفا اومده از بازی! :D ... البته الان که فکر میکنم با مشکلات نت...نزارم هم زیاد فرقی نداره:| به هر حال:D

اول اینکه دوتا ویدیو پشت صحنه اومده،اولی در مورد خلق دنیای بازی کمی توضیح میدن و دومی هم در مورد صداپیشه های ژاپنی!

دیگه اینکه یک ویدیو هم در مورد شهرسازیش اومده...البته زدن شهرسازی ولی کلا 30 ثانیه ـست و ساخت و ساز و سیستم رو نشون نمیده! صرفا تو شهر میگرده:|

یک گیم پلی 25 دقیقه ای هم اومده که...25 دقیقه! کی میبینه آخه:-"
فکر کنم هیچ نمایش جدیدی نداره و همون گیم پلی های قبلی رو چسبوندن به هم و نشون دادن:D

این یکی هم جالبه،در مورد طراحی کردن ـه یکی از کاراکترهای بازی...(آرت ورک کشیدن:D) جالبه! :D

---
در کل همون دوتای اولی رو ببینید،بقیشون مهم نیستن زیاد:-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بازی بالاخره Gold شد و دیگه خبری از تاخیر نیست! :D

این چند وقته هم دل و روده ی بازی رو ریختن بیرون و زرت و زورت ویدیو از اول و وسط و آخر و فلان کاراکتر و فلان پشت صحنه و Xدقیقه ی اول بازی و ... دادن بیرون! :D
احتمالا فقط باس آخر رو نشون ندادن :-" و شکر خدا بعد از همین پست بالاییم دیگه هیچکدومشون رو ندیدم:))

ولی حیف که فعلا نمیگیرمش:( ، و به نظر هم نمیاد کسی بگیرتش:|

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza

این چند وقته هم دل و روده ی بازی رو ریختن بیرون و زرت و زورت ویدیو از اول و وسط و آخر و فلان کاراکتر و فلان پشت صحنه و Xدقیقه ی اول بازی و ... دادن بیرون! :D
احتمالا فقط باس آخر رو نشون ندادن :-" و شکر خدا بعد از همین پست بالاییم دیگه هیچکدومشون رو ندیدم:))

من تازه فهمیدم که داستان این نسخه به نسخه‌ی قبل ارتباطی نداره و میتونم با خیال راحت بازیش کنم :D:)) قبل از این منتظر ریمستر نسخه‌ی اول بودم...:|
ولی انصافا بازی خیلی خوب به نظر می‌رسه...چنتا از تریلرا رو دیدم و بنظرم یکی از بازیای متا بالای سال بشه <:-P
فقط زمان عرضش اصلا خوب نیست و خیلی زمان شلوغی عرضه میشه...کاش الان منتشر می شد چون تا 25-20 روز دیگه بازی بزرگی منتشر نمیشه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481

من که گفتم D1 میگیرمش ، حیف این بازی نیس نگیره کسی ؟ باید بجوییش :D حال آدمو سرجاش میاره با محیط فانتزیش

• Like
Reactions: END_BOY

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من که گفتم D1 میگیرمش ، حیف این بازی نیس نگیره کسی ؟ باید بجوییش :D حال آدمو سرجاش میاره با محیط فانتزیش

خودم دی وانم :">:D بعدشم که فار کرای میاد بعدشم گاو مای بادی ایز ردیه>:) این اکیبا رو ولش کن کلی بازی گرفته سر گرمه اوناست /:):D
انقدر تریلر داد و عکس دادن کل بازی رو اسپویل کردن ~X(

• Like
Reactions: .Amirone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر