Witchfire | PC

Witchfire
Genre: Action FPS
Developer: The Astronauts
Publisher: The Astronauts
Release Date: 2019
Platform: PC

7jd_5swxcc.jpeg

پروژه ی قبلی شرکت The Astronauts, بازی تحسین شده ی The Vanishing of Ethan Carter بود که در سبک ماجراجویی, شما را مجبور به کشف رازهای پنهان در یک جزیره اسرارآمیز می کرد. ولی اکنون همان سازنده ها, با یک بازی اکشن اول شخص سریع و نفس گیر بازگشته اند. شاید بپرسید که چگونه سبک بازیشان نسبت به بازی قبلی اینقدر تغییر کرده! دلیل آن, وجود چند تن از بازیسازان بازی های Painkiller و Bulletstorm در قالب تیم The Astronauts است.

Witchfire یک بازی اکشن اول شخص در فضای تیره است که شما با موجودات اهریمنی بسیاری باید مبارزه کنید. Teaser کوتاهی از بازی منتشر شده تا گیمر ها با حال و هوای بازی آشنا شوند. با اینکه بازی هنوز تا کامل شدن فاصله ی بسیاری دارد, ولی از همین Teaser کوتاه می توان به اتمسفر سنگین و پویا و همچنین نحوه ی مبارزات سریع شخصیت اصلی, پی برد.

موتور بازی همان موتور معروف Unreal Engine 4 است و سازندگان (همانند بازی قبلیشان) از تکنولوژی photogrammetry استفاده کرده اند. با کمک این تکنولوژی, سازندگان از محیط واقعی, اشیاء و ساختمان ها, اسکن سه بعدی تهیه کرده و از همان اسکن ها برای قسمت های مختلف بازی استفاده می کنند و اینکار باعث می شود که که کیفیت تصویری بازی, بسیار طبیعی و واقعی بنظر برسند.

Teaser:

Code:
https://www.youtube.com/watch?v=1PrCix7CsLM

,وبسایت سازنده:
Our new game, Witchfire

تصاویر:

screenshot.witchfire.1280x720.2017-12-08.1.jpg

2ypb_7pmrz_.jpeg

18649.jpg

witchfire.jpg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,091
نام
مــاکــان
@raya2
چنتا چنتا؟@-)
آقا خسته نباشی واقعا،دمت گرم.
--------------------------------------
اون قسمت تیزر فکر کنم ناخواسته یک لینک از یوتوب گذاشتی.
لینک از آپارت که میزاری S از قسمت HTTPS برداری، ویدئو رو همینجا نشون میده.

• Like
Reactions: raya2 and ROONEY190

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
@raya2
چنتا چنتا؟@-)
آقا خسته نباشی واقعا،دمت گرم.
--------------------------------------
اون قسمت تیزر فکر کنم ناخواسته یک لینک از یوتوب گذاشتی.
لینک از آپارت که میزاری S از قسمت HTTPS برداری، ویدئو رو همینجا نشون میده.

ممنون. امروز داشتم لیست بازی های آینده رو چک می کردم, این 4 تا رو خیلی خوشم اومد, دیگه رفتم تو کارشون. :D

الان لینکهای آپارات رو درست میکنم. :-?

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
مررسی برای تاپیک این بازی. بسیار بسیار امیدوار و منتظر این بازی هستم. شدیدا جو خوفی داشت و خیلی خیلی بعید میدونم در ژانر خودش بازیه بدی از آب در بیاد، یه نگاه به کارنامه سازنده کاملا همه چیزو روشن میکنه، توی ژانر FPS یکی از بهترین ها و خلاق ترین ها هستن و این بازیشون که اتمسفر و ستینگشم خوراک منه شخصا:D.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
مررسی برای تاپیک این بازی. بسیار بسیار امیدوار و منتظر این بازی هستم. شدیدا جو خوفی داشت و خیلی خیلی بعید میدونم در ژانر خودش بازیه بدی از آب در بیاد، یه نگاه به کارنامه سازنده کاملا همه چیزو روشن میکنه، توی ژانر FPS یکی از بهترین ها و خلاق ترین ها هستن و این بازیشون که اتمسفر و ستینگشم خوراک منه شخصا:D.

من هم خیلی امیدوارم. این Teasrـش هم خیلی عالی بود. یکی از بهترین Teaser هایی بو که تو عمرم دیدم! الان Witchfire تبدیل شده به موردِ انتظارترین بازیم! :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر