Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
من بازی رو تموم کردم چند تا سوال داشتم

اول اینکه بازیرو هنوز 100 درصد نکردم فقط داستانش رو تموم کردم شاید مثلا اگه صد درصد کنی چیزی بگه یا نشونت بده
تو زمان حال اون دو تا مرد و زنه که به اونی که داره خاطرات آرنو رو بازی میکنه کمک میکنن همون ربکا و شاون بودن؟
وسطای داستان آرنو از گروهشون اسسین ها اخراج میکنن تا آخر داستان هم حرفی زده نمیشه که برگشته یا نه هر چند لباس مستر اسسینِ آرنو آزاد میشه! الان آرنو بالاخره اسسین ـه یا نه؟اولین بار که بازی رو شروع میکتی یه جایی بود حالت منو مانند داشت و چند تا شخصیت توش بودن مثل الطایر و اتزیو و چند نفر دیگه که همه اینا قفل بودن و نمیتونستی انتخابشون کنی جزو نفر اول که تا حالا نشونش نداده بودن و تمپلار بود. کسی میدونه اصلا اون چی بود؟! برمیگرده به اون منو که بزاره با کرکتر های دیگه هم بازی کنی؟

سلام..

1. نه. چیز خاصی پاداش نمیده جز یه تروفی/اچیومنت
2. بله، خودشون بودن.
3. خودمم برام ناملموس بود این موضوع. اما بنظر بعد از اتفاقات پایان بازی آرنو بخشوده شده.
4. نه. اون منو حالت نمایشی داشت فقط.

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
جدا هیچی نداشت :|
اون اسلحه هم از فریدم کرای چهار برداشت کرده بودن شبیه اش بود

من خصوصا از مراحل توی حفاری هاش و راهروهایی که گنج یاب ها برداشته بودن خیلی بدم میاومد

یه جاهاییش قشنگ بود اما در کل از فضایی که داشت خوشم نیمد

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
به نظر من که Dead Kings از بازی اصلی بهتر بود:D
مخصوصا اون شمشیر Eagle of Suger که به نظرم بهترین اسلحه این بازیه توصیه می‌کنم کسایی که تازه دارن بازی رو انجام میدن به محض باز شدن Dead Kings برن این شمشیر رو بگیرن و بعد بقیه بازی رو برن:D

• Like
Reactions: Destro and Ps42014

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
جدا هیچی نداشت :|
اون اسلحه هم از فریدم کرای چهار برداشت کرده بودن شبیه اش بود

من خصوصا از مراحل توی حفاری هاش و راهروهایی که گنج یاب ها برداشته بودن خیلی بدم میاومد

یه جاهاییش قشنگ بود اما در کل از فضایی که داشت خوشم نیمد

خب این سلیقه ایه کاملن ، اتفاقن اون حفاری ها باعث تنوع میشه و جلوی یکنواختی بازی رو میگیره
حتی اگه هیچ سلاح جدید و خاصی هم این dlc نداشت اما همینکه محیط جدید به نقشه اضافه میکنه خیلی جالبه

Sent from my Tapatalk

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
خب این سلیقه ایه کاملن ، اتفاقن اون حفاری ها باعث تنوع میشه و جلوی یکنواختی بازی رو میگیره
حتی اگه هیچ سلاح جدید و خاصی هم این dlc نداشت اما همینکه محیط جدید به نقشه اضافه میکنه خیلی جالبه

Sent from my Tapatalk
این dlc dead kings نیاز به نسخه ی اصلی بازی داره یا Stand alone؟

Sent from my D6603 using Tapatalk

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
من میخواستم کارکرده این بازی رو بگیرم 50 تومن می ارزه بنظرتون؟بازی چطوره مشکلات زیاد داره؟آخرین نسخه asssassins fredom cry بازی کردم:D

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
من میخواستم کارکرده این بازی رو بگیرم 50 تومن می ارزه بنظرتون؟بازی چطوره مشکلات زیاد داره؟آخرین نسخه asssassins fredom cry بازی کردم:D

بله بله. صد در صد. من همون اوایل عرضه 200 واحد وجه رایج ممکلت پیاده شدم براش ولی پشیمون نشدم.با آپدیتهایی که اومده براش واقعا چند لول ارتقا پیدا کرد تجربه بازی و مشکلات جدیش حل شد.

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
ممنون من همین امروز خریدم بازی رو تا هفته آینده دستمه.راستی شنیده بودم اون اوایل مشکل افت فریم داشته و باگ زیاد داشته الان کامل حل شده؟

• Like
Reactions: Imaginative

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
ممنون من همین امروز خریدم بازی رو تا هفته آینده دستمه.راستی شنیده بودم اون اوایل مشکل افت فریم داشته و باگ زیاد داشته الان کامل حل شده؟

قربانت.
کامل که..نه. نسبت به ابتدا زیر و رو شده. مشکل ظاهر شدن آبجکتها هم همینطور. اما هنوز وجود داره هردوش خیلی کمتر. با اینحال مشکلی برای من ایجاد نکرد و عادت کردم بهش خیلی زود.

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر