hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
یکم پیش سریال Britannia رو تموم کردم. باید بگم کلا نامید شدم
توصیه میکنم اگ میخواین ببینید صبر کنین تا حتما فصل 2 تایید بشه چون داستان تموم نشد و از طرفی امتیازش ضعیفه و احتمالا کنسل بشه

Britannia (TV Series 2017– ) - IMDb

این سریال مثل دیگر سریال آمازون یعنی The Marvelous Mrs. Maisel چندین ماه قبل از پخش واسه فصل دوم تمدید شد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,359
این سریال مثل دیگر سریال آمازون یعنی The Marvelous Mrs. Maisel چندین ماه قبل از پخش واسه فصل دوم تمدید شد.
اها اینو نمیدونستم چون توی IMDB چیزی ندیدم
پس خوب شد ولی امیدوارم فصل دوم هیجانی تر باشه
فصل اول ک چنگی ب دل نزد و میتونستن یکی دو قسمت هم کمتر کنن
پس منتظر فصل دو میمونیم

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
اها اینو نمیدونستم چون توی IMDB چیزی ندیدم
پس خوب شد ولی امیدوارم فصل دوم هیجانی تر باشه
فصل اول ک چنگی ب دل نزد و میتونستن یکی دو قسمت هم کمتر کنن
پس منتظر فصل دو میمونیم

اتفاقاً من خیلی خوشم اومد. هم از لحاظ داستانی، هم از لحاظ فیلمبرداری و نماهایی که داشت. تنها مشکل‌ـش، نداشتن جنگ درست‌حسابی بود که با توجه به ژانرش، نمی‌شد انتظار جنگ نداشت.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
نقد های فصل دوم سریال Atlanta هم اومد، شاید تنها سریالی که در حال حاضر علاقه مند هستم که هفتگی پیگیریش کنم.
فصل اول سریال یکی از بهترین دارک کمدی های تاریخ تلویزیون بود.

100 از 100 شده. دونالد گلاور از هر انگشتش هنر میریزه اما ترجیح میدم Childish Gambino گوش بدم

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
dcuv_54.png

gm1g_55.png

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
دوستان این سریال Channel Zero چجوریاست؟:D ارزش داره بزنیم به بدن؟:D خیلی به این Syfy بی اعتمادم، می ترسم خوشمون بیاد ازش بعدش یه دفعه ای کنسلش کنه:|

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
دوستان این سریال Channel Zero چجوریاست؟:D ارزش داره بزنیم به بدن؟:D خیلی به این Syfy بی اعتمادم، می ترسم خوشمون بیاد ازش بعدش یه دفعه ای کنسلش کنه:|

سریال ترسناکی مثل AHS است که داستانش بر اساس معروف ترین داستان های ترسناک وبلاگ هایی که در آن منتشر می شود هستش. هر فصل به مراتب کیفیتش بهتر میشه. گرچه فصل اولش از دید بهترین تا الان اما این فصل سومش که الان پخش میشه، از استاندارد های SyFy فراتر رفته. SyFy قبلا اعلام کرده که سریال فقط چهار فصل داره و نگران کنسل شدن نباش.

• Like
Reactions: Jill-Valentine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر