بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ps1-custom-metalgearsolid.jpg

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
بازی Metal Gear Solid نسخه gbc ( کنسول gameboy color ) بدترین Metal Gear Solid بود که دیدم
اسمش Metal Gear: Ghost Babel بود , شبیه بازیا میکروه

GBC_Metal_Gear_Solid.png

ولی همینو من جو گرفت برم تا اخر یعنی بعضی جاهاش اسفالت شدما اونم رو امولاتور ps3 با جلو عقب کردن

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ولی همینو من جو گرفت برم تا اخر یعنی بعضی جاهاش اسفالت شدما اونم رو امولاتور ps3 با جلو عقب کردن

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

:D
خوب بازیا قدیمی , مثل بازیای میکرو - سگا - پلی 1 واقعا اون زمان سخت سخت طراحی میشدن :D

• Like
Reactions: playstation1

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
خب، به نظر میرسه چپتر 3 MGS V که تا مدت ها به اسم Chapter 3: Peace شناخته می شد واقعا وجود داره. موضوع رسما توسط رابرت آلن پیلر، کامیونیتی منیجر متال گیر تایید شده و شایعه نیست.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دوستان اگه بخوام تمام متال ها رو از اول شروع کنم باید به ترتیب از کدوم نسخه تا اخر برم لازم به ذکره خدارو شکر تمام پلتفر های پلی استیشن رو دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نسخۀ Legacy Collection رو روی PS3 بگیر و به این ترتیب بازی کن
Metal Gear ==> 1987
Metal Gear 2 ==> 1990
Metal Gear Solid 1 ==> 1998
Metal Gear Solid 2 ==> 2001
Metal Gear Solid 3 ==> 2004
Metal Gear Solid 4 ==> 2008
Metal Gear Solid : Peace Walker ==> 2010

بعد هم که MGS V قسمت آخره (اول Ground Zero بعد Phantom Pain) که روی PC و PS4 و کنسولهای مایکروسافت هم قابل خرید هستن.
به جز قسمت 4، همۀ قسمتهای دیگه روی PC و X360 هم قابل بازی کردن هستن.
MG 1,2 خیلی قدیمی و بدون صداگزاری و دوربین ایزومتریک و ... هستن. بازیهای خوبی هستن اما قدیمین دیگه و خلاصۀ داستانشون توی MGS1 هست.
MGS1 هم یه نسخۀ ریمستر شده برای گیم کیوب به اسم Twin Snakes داره که میتونی با شبیه‌ساز روی PC بازی کنی. طرفداری دو آتیشه (/:)) میگن نباید این نسخه رو بازی کنی و باید همون نسخۀ PS1 رو بازی کنی ولی وقعیت اینه که Twin Snakes نسخۀ با گرافیک بهتر و اضافه شدن امکانات گیم‌پلی از MGS2 هست.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
نسخۀ Legacy Collection رو روی PS3 بگیر و به این ترتیب بازی کن
Metal Gear ==> 1987
Metal Gear 2 ==> 1990
Metal Gear Solid 1 ==> 1998
Metal Gear Solid 2 ==> 2001
Metal Gear Solid 3 ==> 2004
Metal Gear Solid 4 ==> 2008
Metal Gear Solid : Peace Walker ==> 2010

بعد هم که MGS V قسمت آخره (اول Ground Zero بعد Phantom Pain) که روی PC و PS4 و کنسولهای مایکروسافت هم قابل خرید هستن.
به جز قسمت 4، همۀ قسمتهای دیگه روی PC و X360 هم قابل بازی کردن هستن.
MG 1,2 خیلی قدیمی و بدون صداگزاری و دوربین ایزومتریک و ... هستن. بازیهای خوبی هستن اما قدیمین دیگه و خلاصۀ داستانشون توی MGS1 هست.
MGS1 هم یه نسخۀ ریمستر شده برای گیم کیوب به اسم Twin Snakes داره که میتونی با شبیه‌ساز روی PC بازی کنی. طرفداری دو آتیشه (/:)) میگن نباید این نسخه رو بازی کنی و باید همون نسخۀ PS1 رو بازی کنی ولی وقعیت اینه که Twin Snakes نسخۀ با گرافیک بهتر و اضافه شدن امکانات گیم‌پلی از MGS2 هست.
ممنون اما نسخه های psp ربطی به داستان سری اصلی نداره ؟؟؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
ممنون اما نسخه های psp ربطی به داستان سری اصلی نداره ؟؟؟
Peace Walker یکی از نسخه‌های PSP هست که واسه بقیۀ کنسولا هم اومد.
Portable Ops نقش اصلیش Big Bossه و کلی از شخصیتهای دیگه هم هستن اما چون خود کوجیما نساخته جز سری اصلی حساب نمیشه ولی بازی خوبیه در کل. داستان بین MGS3 و Peace Walker اتفاق میفته.
Metal Gear Acid هم که خزعبلاتن و جز سری اصلی نیستن.
Metal Gear Rising هم با توجه به گندی که تو داستان رایدن می‌زنه من به رسمیت نمی‌شناسم. خودشم یه بازی HnS خوبه ولی هیچ چیز خاصی نداره، داستان هم به اون شکل.
یه تعداد نسخه مثل Snake's Revenge و Ghost Babel اینا هم هست که باز جز سری اصلی نیستن.
اصلیا همونایین که تو پست قبلی نوشتم.

7ribery

کاربر سایت
Jan 14, 2013
253
دوستان من metal gear solid hd collection روی ps3 وقتی میخوام peace walker رو شروع کنم تا توی منو اوکی هست ولی وقتی میرم توی منو دیگه دکمه های دسته کار نمیکنن !
اولِ منو که میزنه press start مشکلی نداره استارت هم میزنم میره توی منو ولی بعدش فقط کلیدهای بالا پایین کار میکنه و سایر کلیدها کار نمیکنه
نمیدونم مشکل از چیه ولی قطعا ربطی به کنسول و یا دسته نداره
کسی چیزی میدونه در این مورد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر