Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
دوستان كسى اگه بازيه پابجى رو ميخاد واسه پى سى .. ميتونيم باهم تبادل كنيم يعني همون گيفت
من اورواچ رو ميگيرم و شما دوست عزيز پابجي رو
هركى موافقه پيام بده لطفا

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
برای TF2 شما باید 13 دلار جدا بدی برای موزیک های بازی ، من که از ow خوشم اومد و گرفتم ، در کنارش TF2 رو هم بازی میکنم ، هر دوش عالیه ،

Soulss

کاربر سایت
Jan 21, 2018
9
دوستان ارزش داره بخوام بازی رو 170 هزینه کنم بگیرم؟
بعد این origin edition منظور چیه؟ میتونم تو اکانت ریجن eu بلیزارد خودم سی دی کیشو وارد کنم؟

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
Origins Edition تنها فرقش با نسخه معمولی چند تا اسکین هست که زیاد جالب هم نیستن
برای بقیه بازی های بلیزارد (Hearthstone, WoW, HotS) هم یه سری آیتم میده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Soulss

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دوستان ارزش داره بخوام بازی رو 170 هزینه کنم بگیرم؟
بعد این origin edition منظور چیه؟ میتونم تو اکانت ریجن eu بلیزارد خودم سی دی کیشو وارد کنم؟
نسخه گوتی و اوریجینز ارزش پول اضافه رو ندارن. بزار وقتی بازی دوباره تخفیف خورد و قیمتش شد 70 تومن,نسخه استاندارد رو بخر.

• Like
Reactions: sbAL1REZA

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,083
نام
سالار
دوستان من خیلی وقته اورواچ رو دارم اما به خاطره اینکه نیمتونم رو کیفیت خوب بازی کنم زیاد رقبتی به بازی ندارم :(
میشه یه سیستم پیشنهاد بدین که بشه بازی رو رو کیفیت high با یه fps مناسب بازی کرد؟

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دوستان من خیلی وقته اورواچ رو دارم اما به خاطره اینکه نیمتونم رو کیفیت خوب بازی کنم زیاد رقبتی به بازی ندارم :(
میشه یه سیستم پیشنهاد بدین که بشه بازی رو رو کیفیت high با یه fps مناسب بازی کرد؟
کیفیت بالا مهم نیست داخل اورواچ, اکثر حرفه ای ها هم با پایینترین کیفیت ممکن بازی میکنن.
واسه مشاوره سیستم : مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
مگه قراره رايگان بشه؟
دوستان اگه قراره رايگان بشه بگين از كى تا كى بريم دانلودش كنيم
از همین جمعه ۲۷ بهمن ساعت ۱۰:۳۰ تا روز دوشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۱:30 روی همه‌ی پلتفرم‌ها رایگان می‌شه .

• Like
Reactions: Omid_King

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر