هرسوالی درمورد Ps2

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
سلام سایتی برای دانلود فایل اصلی بازی های ps2 و اموزش رایتش رو اگه کسی بلد بود راهنماییم کنه
فایل و کیفیت بازی تفاوتی با اورجینال نداشته باشه
سلام ، بازی های Ps2 با فرمت iso : لینـک
بازی های با حجم زیر 4.5 گیگ رو با DVD معمولی و بالای 4.5 گیگ رو با DVD 9 با سرعت 4X رایت کنید .

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,591
نام
milad
مهم که هست ولی نه برای اجرای بازی ، اگر میخواهید بازی رو نگه دارید روی دیسک با کیفیت و قاب دار رایت کنید .
اها
فقط این رایت کردن بازی ها رو دی وی دی یا دی وی دی معمولی به لنز دستگاه اسیب نمیزنه ؟؟گویا باعث میشه لنز به فشار بیفته و از دقتش کم بشه
و این که اون سایت بازی های پی اس سرعت دانلودش یکم پایینه

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
اها
فقط این رایت کردن بازی ها رو دی وی دی یا دی وی دی معمولی به لنز دستگاه اسیب نمیزنه ؟؟گویا باعث میشه لنز به فشار بیفته و از دقتش کم بشه
و این که اون سایت بازی های پی اس سرعت دانلودش یکم پایینه
بله درسته ولی چاره ای نیست ، البته آسیب جدی و کوتاه مدت نداره
دیگه اون سایت تنها جایی بود که میشناختم :)

shahin behzadi

کاربر سایت
Dec 5, 2018
1
سلام من یه پلی 2 دسته دوم خریدم و یک بازی تازه خریدم براش بازی رو بالا نیاورد بعد بازی کردم دیدم لنز قرمزش کار میکنه ولی سی دی رو تیکه تیکه میچرخونه ایرادش چیه

• Like
Reactions: che-jaleb

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
سلام من یه پلی 2 دسته دوم خریدم و یک بازی تازه خریدم براش بازی رو بالا نیاورد بعد بازی کردم دیدم لنز قرمزش کار میکنه ولی سی دی رو تیکه تیکه میچرخونه ایرادش چیه

لنز ضعیف شده
شماره مدل دستگاهت چیه؟

Sina Mirzaei1

کاربر سایت
Jan 7, 2019
2
سلا از من هر وقت سیدی رو میزاری علامت sonyمیاد بعد سیدی نمیاد یا میزارمش علامت سونی میاد ولی یه قرمز رنگ میاد ،مشکلم این است مدل دستگاه من 900004است لطفا کمک کنید

• Like

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
سلا از من هر وقت سیدی رو میزاری علامت sonyمیاد بعد سیدی نمیاد یا میزارمش علامت سونی میاد ولی یه قرمز رنگ میاد ،مشکلم این است مدل دستگاه من 900004است لطفا کمک کنید
دیسکتون ممکنه کثیف باشه یا لنز یا اینکه انز عمرش به پایان رسیده باید ببرید تعمیر

• Like

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
سلام خواستم بدونم ps2 سفید با سیاه چه فرقی داره بعد اگه اگه زیاد کار نکرده باشه خراب میشه یان؟؟
چجوری فرق ps2 سالمو بدونیم

رنگش فرق می‌کنه.

کلن پلی استیشنی که بازی کپی رو می‌خونه لنزش بعد یه مدت خراب می‌شه. سی دی بازی رو بزار اگه صدای تیک تیک از لنزش اومد نزدیکه خراب شدنه

777Shadow

کاربر سایت
Jan 27, 2019
2
رنگش فرق می‌کنه.

کلن پلی استیشنی که بازی کپی رو می‌خونه لنزش بعد یه مدت خراب می‌شه. سی دی بازی رو بزار اگه صدای تیک تیک از لنزش اومد نزدیکه خراب شدنه
میشه بازی رو بدون دیسک اجرو کرد با فلش که نیاز به لنز نباشه؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر