راهنمایی در امر خرید موبایل

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
وقتی که یک فیلم 3-4 گیگی رو گوشی باز میکنم، حدود 50-60 ثاینه میکشه تا باز بشه، این چیز عادی هست رو Nokia 8? اونم رو یک پرچمدار؟ شیائومی رو داشتم از این سریع تر بود:| کسی تا حالا فیلم سنگین در حد 3-4 گیگ رو گوشیش امتحان کرده و سرعت لودش چقدره واستون؟ بعدم گوشی رو به اندروید 8 اپدیت کردم، نوتفیکشن های جیمیل و تلگرام و کل برنامه های پیام رسان و غیره، اول اگر یک پیام میومد مینوشت 1 پیام، یا مثلا تو تلگرام 200 -300 تا اکتیوی جدید میومد همون مقدار رو با عدد مینوشت، الان فکر کنم باگ شده هیچی نمینویسه همون دایره خالی مزخرف رو خالی میاره روشون:| اینو چطوری درستش کنم؟ بعد این چرا اینطوریه؟ 3-4 روز یکبار هی 80-70 مگ اپدیت امنیتی گوگل رو دانلود میکنه:|
با mx player تست کن

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
با mx player تست کن

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
عالی شد پسر الان کمتر از 2 ثانیه فیلم های با حجم 4 گیگ رو باز میکنه، فقط خاک بر سر گوگل با این مدیا پلیرش:|:)) GG گوگل ، اون از پلی استورش، این از مدیا پلیرش، این از برنامه کامیراش یکی از یکی مزخرف تر:)):|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
عالی شد پسر الان کمتر از 2 ثانیه فیلم های با حجم 4 گیگ رو باز میکنه، فقط خاک بر سر گوگل با این مدیا پلیرش:|:)) GG گوگل ، اون از پلی استورش، این از مدیا پلیرش، این از برنامه کامیراش یکی از یکی مزخرف تر:)):|
تقریبا 99 درصد اندرویدی ها از mx استفاده میکنن:D

• Like
Reactions: Paradise Lost

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
snap 845 در بنچ مارک انتوتو تونسته 265 هزار بگیره که خیلی رتبه بالای محسوب میشه
البته هنوز توی گیک بنچ از محصولات اپل خیلی عقبتره است هم تک هسته ای و چن هسته ای ولی خب تو انتوتو ظاهرا امتیاز بالاتری گرفته که برای من جالب بود
و اینکه بنچ مارکهای قبلی ظاهرا فیک بودن

• Like
Reactions: IMANOKA

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
دوستان عزیز، چند وقتیه قصد دارم گوشی جدیدی بخرم، میخواستم از شما راهنمایی بگیرم و چند تا گوشی اندرویدی خوب با این ویژگی‌هایی که من میخوام معرفی کنید.
راستش کیفیت دوربین خیلی برام مهمه و دومین چیز پرفورمنس گوشی هسته که بتونه نرم افزارها و بازی‌ها رو خوب اجرا کنه. از لحاظ قیمتی هم میخوام تو محدوده یک میلیون تا یک میلیون سیصد یا چهارصد باشه.
اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوستان عزیز، چند وقتیه قصد دارم گوشی جدیدی بخرم، میخواستم از شما راهنمایی بگیرم و چند تا گوشی اندرویدی خوب با این ویژگی‌هایی که من میخوام معرفی کنید.
راستش کیفیت دوربین خیلی برام مهمه و دومین چیز پرفورمنس گوشی هسته که بتونه نرم افزارها و بازی‌ها رو خوب اجرا کنه. از لحاظ قیمتی هم میخوام تو محدوده یک میلیون تا یک میلیون سیصد یا چهارصد باشه.
اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم:D
الان وقت خوبی برا گوشی خریدن نیست
قبلا میشد htc10گرفت.دوربین و سخت افزارش عالیه ولی الان فقط میشه میان رده گرفت که برا بازی به خوبی پرچمدارها نیستن کیفیت عکس و فیلم هم همینطور
میتونی کارکردشو بگیری
اس7کارکرده تمیز هم گیر بیاری بهترین انتخابه

• Like
Reactions: Ali Rz

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
snap 845 در بنچ مارک انتوتو تونسته 265 هزار بگیره که خیلی رتبه بالای محسوب میشه
البته هنوز توی گیک بنچ از محصولات اپل خیلی عقبتره است هم تک هسته ای و چن هسته ای ولی خب تو انتوتو ظاهرا امتیاز بالاتری گرفته که برای من جالب بود
و اینکه بنچ مارکهای قبلی ظاهرا فیک بودن
بنچمارک اس9اگزینوس هم اومده خیلی قویتر از845به نظر میاد ولی فک نکنم سامسونگ بذاره دو نسخه اس 9همچین اختلافی باهم داشته باشن
df1b4ad4-5ad7-48bf-a13b-c68aedda2aa1.jpg

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
Xiaomi Redmi Note 5 Pro - Full phone specifications
سلطان میان رده ها هم معرفی شد،اسنپ دراگون 636 رم 6 دوربین دوگانه 12+5 و دوربین سلفی 20 باتری 4000 صفحه 18:9
مشکلش هم اینه type C نیست و اندرویدش هم 7
فقط شیائومی میتونه همچین گوشی خفنی بده بیرون ولی اندروید یک سال پیش روش بذاره:))
ردمی نوت 5 پرو نسخه 6+64 گیگابایت: 16999 روپیه (265 دلار)
ردمی نوت 5 پرو نسخه 4+64 گیگابایت: 13999 روپیه (218 دلار)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u_2 and S L R

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
سلطان میان رده ها هم معرفی شد،اسنپ دراگون 636 رم 6 دوربین دوگانه 12+5 و دوربین سلفی 20 باتری 4000 صفحه 18:9
فقط شیائومی میتونه همچین گوشی خفنی بده بیرون ولی اندروید یک سال پیش روش بذاره:))
درود.
چیز خوبیه.
اتفاقا ایسوس هم توی MWC2018 میخواد یه گوشی با همین سی پی یو بده.
حالا ببینیم چی میشه.
این هم چیز خوبیه واقعا.

• Like
Reactions: IMANOKA

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
شخصا نه به دوربین و نه به ورژن اندروید اهمیتی نمیدم و سخت افزار مهمترین گزینه برای من هست ... پس گوشی بعدی من معرفی شد :D

• Like
Reactions: IMANOKA and A7A

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
کسی Shadow Fight 3 رو بازی کرده؟ خیر سرم امروز دانلودش کردم چیزی حدود 360 مگابایت بود یک مرحله رفتم میگه وصل بشید به اینترنت برای دانلود بقیه اش:| گرفته ما رو؟ حجم کلی بازی چقدره؟ بعد اینترنت رو فعال میکنم بازم میگه نیاز به اینترنت:| برای کشور ما هم بنه این بازی؟ کسی سر در میاره از بازیش؟ شیطونه میگه حذفش کنم ولی خدایی خیلی ازش خوشم اومد:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر