Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
هنوز معلوم نیست . زمان زیادی به انتهای سال ۲۰۱۷ نمونده و احتمالا با یک open beta وارد فاز ریلیز رسمی بشه !
و بعد از اون احتمال خیلی زیاد روی استیم عرضه خواهد شد .

• Like
Reactions: qozmyox

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام
چند هفته ای بود بازی رو بدون مشکل بازی می کردم که بعد این پچ اخیر پینگم روی 400 هستش و بازی پر لگ! رسما غیر قابل بازی هستش. کسی هم این مشکل رو داره؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
سلام

دوستان میخوام سی دی کی این عنوان رو بخرم که قیمتش هم چربه ! ولی خب موندم بخرم یا نه ؟

در مورد بازیش حرفی ندارم و خیلی خوشم میاد ولی نمیدونم با وضعیت نت ما قابل بازی هست یا نه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
سلام

دوستان میخوام سی دی کی این عنوان رو بخرم که قیمتش هم چربه ! ولی خب موندم بخرم یا نه ؟

در مورد بازیش حرفی ندارم و خیلی خوشم میاد ولی نمیدونم با وضعیت نت ما قابل بازی هست یا نه ؟

جدای از نت ما، خود نت کد بازی هنوز جای کار زیادی داره، با اینکه تو پچ آخری بهتر شده واحتمالا تو پچ های بعدی پیشرفت بهتری میکنه.
بنظر من فعلا خیلی زود برا خرید،مطمئنا وقتی روی استیم ریلیز بشه بهترین زمان برای خرید میتونه باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ZEN 2

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
سلام

میتونی بخری مشکلی نداره بازیش حرف نداره من راحت بازی میکنم پینگش هم مشکلی نداره من با پینگ 130 الی 140 بازی میکنم تا الان هم مشکلی نداشم

اگه گرفتی دوست داشتی اد کن با هم بزنیم خیلی عالیه بازیش!

• Like
Reactions: ZEN 2

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
کسی سبک بازیو میدونه چیه؟ pvp داره؟ دقیقا فازش چیه |:
survive باید زنده بمونی تا محل خروج و بخاطر همین escape from tarkov اسمش ! البته خروج با لوت
هم pvp و در همان حال pve هم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر