خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
عمرا اگه این کارو کنن ،مخابرات 1 به 2 هم افتضاح بود در مقابل بقیه، موقعی که میخواستم قطع کنم گفت یه طرح همکاران هست (بابام بازنشسته مخابراته) که این طرحارو براتون حدودا 30% کمتر حساب میکنه، همونجا حساب کردم دیدم باز هم پیشگامان به صرفه تره گفتم نمیخوام خطو تخلیه کنید ، 2 روزه هم اینترنت پیشگامان راه افتاد ، سرعت 8 مگ (تا 24 بازه) 200 گیگ بین الملل با 15% تخفیف 42 تومن، اون نمایندگیش گفت از ماه بعد قیمتش عادی میشه (با مالیات حدود 54 تومن) ولی الان تو پنل واسه رزرو همون 42 تومنه

الان هم که میگن میخوان انحصار رو های وب و شاتل بردارن، یه مقدار با اینترنت موبایل سر کن ببین چی میشه
در مورد انحصار عزیز من زنگ زدم شاتل گفتن هنوز چیزی به ما اعلام نشده ، یعنی دارم دیوانه میشم ازین اینترنت مخابرات :-SSعصبانیتم از دیشب دو چندان شده x-( اونم اینکه بازی Assassins.Creed.Origins کرک شده و نمی تونم دانلود کنم اگه هم بخوام بگیرم نزدیک 40 تمون واسم آپ می خوره از اینترنت گوشی هم نمی تونم استفاده کنم چون انتن دهی تومنطقه ما خیلی بد هم ایرانسل و هم همراه اول یکجورای برموداست اینجا :((یعنی مملکت داریم در حد لالیگا یعنی خدالعنتشون کنه انشالله

• Like
Reactions: pkarash

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
عمرا اگه این کارو کنن ،مخابرات 1 به 2 هم افتضاح بود در مقابل بقیه، موقعی که میخواستم قطع کنم گفت یه طرح همکاران هست (بابام بازنشسته مخابراته) که این طرحارو براتون حدودا 30% کمتر حساب میکنه، همونجا حساب کردم دیدم باز هم پیشگامان به صرفه تره گفتم نمیخوام خطو تخلیه کنید ، 2 روزه هم اینترنت پیشگامان راه افتاد ، سرعت 8 مگ (تا 24 بازه) 200 گیگ بین الملل با 15% تخفیف 42 تومن، اون نمایندگیش گفت از ماه بعد قیمتش عادی میشه (با مالیات حدود 54 تومن) ولی الان تو پنل واسه رزرو همون 42 تومنه

الان هم که میگن میخوان انحصار رو های وب و شاتل بردارن، یه مقدار با اینترنت موبایل سر کن ببین چی میشه

الان که از همون سال پیش طرحم برقرار هست ، تا داستان انحصار هم قطعی و بدون دردسر حل نشه نمیتونم درخواست تخلیه بدم چون کار میکنم با نت و با آپلود سنگین سر و کار دارم. امیدوارم درخواست تخلیه که دادم زمان برداشته شدن انحصار حداقل اذیت نکنن و نگن نمیشه
الان یعنی سرعت طرحا جدیدشون هم داغونه نسبت به بقیه شرکتا ؟ طرح قدیم ( که الانت دارم) خوب بوده 1 مگ و 500 دانلود ـه سرعتش. خیلی دیگه چرته اگه طرحا جدید سرعت کمتر بدن

البته من الان های وب و و آسیا تک هم شرایطشونو تو سایت خودشون دیدم نوشته بودن 4 به 1 هست نسبت بین الملل و داخلیشون

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
دوستان این پارس آنلاین خیلی باحال منظورم از لحاظ سایت های داخلی ، سایت های خوبی رو پوشش میده مخصوصا اونای که دورش خط کشیدم خیلی خوب سرویس دهنده های دیگه رو ندیدم تو لیست سایت های داخلی شون باشه البته به جزء شاتلند که تو معدود سرویس های دیگه هست

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    19 KB · مشاهده: 51

sajadpacc7

کاربر سایت
Dec 17, 2017
39
دوستان این پارس آنلاین خیلی باحال منظورم از لحاظ سایت های داخلی ، سایت های خوبی رو پوشش میده مخصوصا اونای که دورش خط کشیدم خیلی خوب سرویس دهنده های دیگه رو ندیدم تو لیست سایت های داخلی شون باشه البته به جزء شاتلند که تو معدود سرویس های دیگه هست
درسته، از این نظر پارس انلاین خوبه ولی بزودی همه سایتهای معروفی که سرورشون ایرانه نیم بها حساب میشن و همه شرکت ها این سایتهایی که دورش خط کشیدین و بسیاری از سایتهای دیگه رو نیم بها حساب میکنن.
امیدوارم سافت ۹۸ هم نیم بها بشه!

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بسیج دات کات

کلا هر سایتی من دیدم که به درد بخوره بین الملل حساب می شه.
:D:D:D
لیست 500 تایی شونو دیدم
همشون سایت های دینی معارف و دانشگاه و فروشگاه اینترنتی و بانک و سازمان ها بودن،تنها سایت بدردبخورش شاتل لند و ورزش3 و طرفداری بود:D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من شاتل دارم الان اینترنت حجمیم تموم شد ( سرعت ۲ مگ که ۲۵۶ کیلو می‌گیرم) بعد کلا اینترنتم قطع شد .. در پنل کاربری زده بود روی‌این لینک کلیک کنید تا اینترنت سرعت پایین فعال بشه .. با اینکه زدم اما خیلی خیلی سرعت پایین بود حتی به پای دایل اپ نمیرسید، این جوری بگم که سایت خارجی اصلا چیزی باز نمیکرد، سایت داخلی یا بابا فقط اسم تیتر مینوشت یا کمی از سایت را از کش مرورگر استفاده میکرد که نصفه و نیمه و به طور ناقص نشون میداد .. عملا میشه بگی اینترنت نداشتم .. گفتگوی آنلاین هم منو پاس دادن به تماس تلفنی و چون الان خونواده خوابه نمیشه دعوا باهاشون راه انداخت، با این حال فردا براشون دارم .. ولی دو سوال دارم:
سرعت بعد از حجم که کم میشه اگر تقسیم ۸ کنیم من باید ۳۲ بگیرم نه تقسیم ۱۶ کنیم باید ۱۶ کیلو حداقل دریافت کنم یعنی چهار تا پیام رد بشه اما اینها کلا بسته بودند!! اعلام شده سرعت پایین چقدر هست یا دلبخواهی هست؟
۲- در هر صورت ۱۹۵ ازشون شکایت میکنم... حالا سوال این هست باید مدرکی هم برای اثبات حرفم داشته باشم یا نه؟

sajadpacc7

کاربر سایت
Dec 17, 2017
39
من شاتل دارم الان اینترنت حجمیم تموم شد ( سرعت ۲ مگ که ۲۵۶ کیلو می‌گیرم) بعد کلا اینترنتم قطع شد .. در پنل کاربری زده بود روی‌این لینک کلیک کنید تا اینترنت سرعت پایین فعال بشه .. با اینکه زدم اما خیلی خیلی سرعت پایین بود حتی به پای دایل اپ نمیرسید، این جوری بگم که سایت خارجی اصلا چیزی باز نمیکرد، سایت داخلی یا بابا فقط اسم تیتر مینوشت یا کمی از سایت را از کش مرورگر استفاده میکرد که نصفه و نیمه و به طور ناقص نشون میداد .. عملا میشه بگی اینترنت نداشتم .. گفتگوی آنلاین هم منو پاس دادن به تماس تلفنی و چون الان خونواده خوابه نمیشه دعوا باهاشون راه انداخت، با این حال فردا براشون دارم .. ولی دو سوال دارم:
سرعت بعد از حجم که کم میشه اگر تقسیم ۸ کنیم من باید ۳۲ بگیرم نه تقسیم ۱۶ کنیم باید ۱۶ کیلو حداقل دریافت کنم یعنی چهار تا پیام رد بشه اما اینها کلا بسته بودند!! اعلام شده سرعت پایین چقدر هست یا دلبخواهی هست؟
۲- در هر صورت ۱۹۵ ازشون شکایت میکنم... حالا سوال این هست باید مدرکی هم برای اثبات حرفم داشته باشم یا نه؟
طبق قانون سرعت شما بعد‌از اتمام حجم باید حداقل ۱۲۸ کیلوبیت (۱۶ کیلوبایت) باشه. برای شاتل تمام سرعت هاش موقع اتمام حجم به ۱۲۸ کیلوبیت کاهش پیدا میکنه ولی بعضی شرکت ها مثل فن‌آوا سرعتهای مختلفی رو بعداز اتمام حجم، بسته به سرعتی که شما خریدی میده.
۲. مدرک شما همین که میگین کف سرعت شما رعایت نشده کافیه، خودشون خطتون رو چک میکنن

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد

دم اسیا تک گرم پس. من بعد تموم شدن حجم. سرعت دانلود حدود 120k داشتم.

• Like
Reactions: Lions Gate

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
من نمیدونم با این همه مشکل چطور بازم بهترین اپراتور انتخاب میشه
به نظر من اینا دوره ای یکی رو اعلام می کنند ناراحت نشن>:)>:)

• Like
Reactions: sajadpacc7

UltraAvatar

کاربر سایت
Apr 25, 2013
98
سلام دوستان
من صبانتو میخوام کنسل کنم برم یه شرکت دیگه
حالا زنگ زدم شاتل دیدم پورت خالی ندارن ولی اسیاتک داره ولی هنوز شک دارم
پینگ و حجم هر دو برام مهمن چون هم گیم زیاد میزنم هم پرمصرفم شما چه پیشنهادی میکنید؟

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
سلام دوستان
من صبانتو میخوام کنسل کنم برم یه شرکت دیگه
حالا زنگ زدم شاتل دیدم پورت خالی ندارن ولی اسیاتک داره ولی هنوز شک دارم
پینگ و حجم هر دو برام مهمن چون هم گیم زیاد میزنم هم پرمصرفم شما چه پیشنهادی میکنید؟
پیشگامان
بی شک
تو پیام خصوصی پیام بدید تا راهنمایتون کنم

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
بعد از یک هفته شاتل زنگ زده میگه مشکلتون چیه ؟ بعد از 20 دقیقه تلاش برای اینکه هم بگه مشکلی که الان ندارید و یا اینکه شاید اون لحظه پهنای باندتون در حال استفاده بوده باز هم میپرسه مشکلتون مگه چیه ؟!
چرا فکر میکنند هرکس مشتریشون هست چیزی حالیش نیست :|

یک شکایت جدید بر علیه شون بخاطر رفتار و عدم پاسخگویی شاتل ثبت کردم

البته میدونم قرار نیست فایده ای داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر