revelation online

سلام خدمت دوستان
گذاشتم بازی revelation online دانلود بشه تازه سرور بتا شروع شده . سبک بازی MMORPG
کسانی که اطلاعی از این بازی دارند یا در حال بازی هستن لطفا توضیح بدن که کدوم سرور بازی کنیم و توضیح درباره کلاس ها و غییر
باتشکر

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
salam na rabti be vpn nadarad shoma tanzimate geraphic ro ye kocholo low tar kon moshkel hal mishe . va dar movred lvl : in bazi shabahate ziadi az nazare lvl up be bazihaye mmorpg dg nadarad shoma bayad nesbat be gears lvl konid
گیلدی دارید منم بیام؟ اسمم تو بازی zura هست ، لول 36 هستم ، Moonsea تو اینجا اکانت دارم

3aya

کاربر سایت
Feb 11, 2018
20
سلام کی هنوز آنلاین میشه تو این بازی چون من چند تا ایرانی که پیدا کردم همشون آفلاینن همیشه :((
انگار رفتم دیار غربت:D

3aya

کاربر سایت
Feb 11, 2018
20
سلام من میخام دانلود کنم این بازیو ارزش داره؟
آره خیلی خوبه فقط باید یا زبانت عالی باشه یا یکی باشه بتونه راهنماییت کنه واسه بازی من تازه نصب کردم اولاش نمیدونستم چی ب چیه اصلا ولی الان راه افتادم یکم ^^

3aya

کاربر سایت
Feb 11, 2018
20
سه چهار روز پیش یه سرور جدید اضافه شد که سرعتش خوبه ...بشتابید بازیو نصب کنین یه گیلد برا ایرانیا بزنیم اونجا:D

3aya

کاربر سایت
Feb 11, 2018
20
سلام من میخوام بازیو دان کنم کدوم سرور برم بهتره ؟ و بهترین کلاس چیه .
بیا سرور اروپا emolion یا یه همچین چیزیه اسمش:D ... تازه اومده واسه همین بهترین گزینه س سرعتشم از بقیه بهتره بازیو که دانلود کردی بهم خبر بده ادت کنم:)

robber20

کاربر سایت
Apr 10, 2018
6
بیا سرور اروپا emolion یا یه همچین چیزیه اسمش:D ... تازه اومده واسه همین بهترین گزینه س سرعتشم از بقیه بهتره بازیو که دانلود کردی بهم خبر بده ادت کنم:)

میگم بازیو دان کردم اما نمیشه توش رفت لودینگ که تموم میشه صفحه سفید میاد بعد میپره بیرون از بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر