طرفداران ژانر JRPG

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
درود ناکامای عزیز...

ببین سری تیلز کلا سری هست که اگر شروع کنی واقعا بهشون اعتیاد پیدا میکنی...
واقعا سری بازی هست که خیلی دوست داشتنی هست از اپنینگ هاش بگیری تا شخصیت ها و گیم پلی نیمه اکشن بازی که بسیار دلچسب هست...
من واقعا هر دفعه دلم تنگ میشه و میخوام تیلز جدیدی رو بازی کنم....

درباره ی برسریا...
خوب شااااااااید بعضی ها بگن زیاااااااااد ربطی به زستریا (Zestiria) نداره...
ولی از لحاظ معنوی بهش ربط داره و حتی یکم داستانی و دنیایی...
بنظر من زستریا رو بازی کن و بعدش برسریا رو بازی کن..
البته اگر استند الون بازی کنی - بازم مشکلی نیست.....
ولی پیشنهاد میشه که زستریا رو هم بازی کنی...

در سری های تیلز...
من اینارو پیشنهاد میکنم :

Xillia - Xillia 2 - Vesperia - Graces F

گریسس بسی از نظر من پیشنهاد شده هست...
با اینکه میگن بده...
خخخ...
هم زستیریا و هم برزیریا رو خریدم! زستیریا استور انگلیس تخفیف بود! خریدم ببینم چه میشود. دم شما گرم بابت راهنمایی.
استور آمریکام رو تخفیف بود که من چک نکردم!:D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
هم زستیریا و هم برزیریا رو خریدم! زستیریا استور انگلیس تخفیف بود! خریدم ببینم چه میشود. دم شما گرم بابت راهنمایی.
استور آمریکام رو تخفیف بود که من چک نکردم!:D

به به...
خوشا به سعادت ناکامای عزیز...
لحظات بسیار خوشی در انتظارته...
مخصوصا میدونی زستریا یجورایی مهربون و گوگولیه ولی برسریا بسیار سیاه و خشن میباشد...
از یک دنیا هستن...
ولی همین زیباشون میکنه این دوتا بازی رو از یک دنیا هستن...
بسیار خوش خواهد گذشت بهت...
زستریا شااااید اولش گوگولی بزنه و شخصیت اصلی بچه مثبته ولی از وسطا و مخصوصا در برسریا بسیار دلت خوش خواهد بود که هردو رو بازی کردی....
بسیار دوست میداشتم دوباره جات بودم و زستریا رو بازی میکردم...
اولای بازی دووم بیار - بسیار خاطره خواهی ساخت ناکاما...

فقط یک نکنه که هنوز مونده به برسریا برسی...
بدون که برسریا قبل از زستریا رخ داده...

همین...

شاد باشی...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
به به...
خوشا به سعادت ناکامای عزیز...
لحظات بسیار خوشی در انتظارته...
مخصوصا میدونی زستریا یجورایی مهربون و گوگولیه ولی برسریا بسیار سیاه و خشن میباشد...
از یک دنیا هستن...
ولی همین زیباشون میکنه این دوتا بازی رو از یک دنیا هستن...
بسیار خوش خواهد گذشت بهت...
زستریا شااااید اولش گوگولی بزنه و شخصیت اصلی بچه مثبته ولی از وسطا و مخصوصا در برسریا بسیار دلت خوش خواهد بود که هردو رو بازی کردی....
بسیار دوست میداشتم دوباره جات بودم و زستریا رو بازی میکردم...
اولای بازی دووم بیار - بسیار خاطره خواهی ساخت ناکاما...

فقط یک نکنه که هنوز مونده به برسریا برسی...
بدون که برسریا قبل از زستریا رخ داده...

همین...

شاد باشی...
خو اگه قبل زستیریاس پس چرا نشونه از زستیریا داره برزیریا؟:| چطوری میشه گذشته از آینده نشونه داشته باشه؟:D من پلی 4 دارم اون تیلزایه دیگه که گفتی فک کنم نسخه ی پلی 4 ندارن، درسته؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
خو اگه قبل زستیریاس پس چرا نشونه از زستیریا داره برزیریا؟:| چطوری میشه گذشته از آینده نشونه داشته باشه؟:D من پلی 4 دارم اون تیلزایه دیگه که گفتی فک کنم نسخه ی پلی 4 ندارن، درسته؟

خوب...
من بازم بگم...
بسیار خوش بحالته که بازیش میکنی...
درباره ی تایم لاین دوتا بازی و دنیاش..
برسریا حدودا ۱۰۰۰ سال قبل از زستریا هست...
اون‌ نکته ای که گفتی درسته‌...
ولی یادت باشه بازی فانتزی هست...
یکم چپ و راست میشه‌...
ولی رسما برسریا ۱۰۰۰ سال قبلشه...

شخصیت اصلی برسریا، همون پروتاگونیست نیمه انتاگونیست ما، بسیار زیبا و خشنه...
اینقدر حرف میزنی، میرم دوباره بازیشون میکنم هااا...
بزار در آرامش خویش، دراگون بال فایترز بزنم...

متاسفانه، اره، روی پی اس ۴ نداریم، هیچ کدومو...
بد به سعادتت...
خخخخخخخخ....

چه کنسول های دیگه ای داری ؟
بشین سری تریلز آف کلد استیل هم‌بزن‌‌‌...

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
موندم بین tales of berseria و digimon و god eater 2 کدوم رو بگیرم ! فقطم یکی ور میتونم بگیرم با موجودیم ! خیلی مرددم ! پیشنهاد بدید
شک نکن tales من همون موقع ریلیز full price گرفتم واقعا هم حال کردم

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
درود...

بامدادتون بخیر...
من شیطانی درون تمام‌ شما جی باز ها هستم...
این موقع شب پدیدار شدم که‌ بگم...
همتون به بهشتی که صرفا بازی اول شخص در آن هست...
میروید...
اگر بازی که اسمشو خواهم گفت رو بازی نکنید...

:D

ای جی بازها...
این‌ را بازی کنید...
همه چی کامل...

THE LEGEND OF HEROES : TRAILS OF COLD STEEL

پ.ن : من گفتم بهشت بازی های اول شخص - چون جهنم خوبه - مثلا شیطانم دیگه...
خخخخ...

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
شک نکن tales من همون موقع ریلیز full price گرفتم واقعا هم حال کردم
همون دیروز tales رو گرفتم ! البته 4 تا tales دیگه رو گرفتم فقط مال ویتا heart r رو تموم کردم ! god eater رو یکشو رو گرفتم گفتم بزارم اول اون رو برم بعد 2 ش رو بگیرم

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
درود...

بامدادتون بخیر...
میروید...

ای جی بازها...
این‌ را بازی کنید...
همه چی کامل...

خخخخ...

این بازیای جاپنی انقدر نسخه اصلی و فرعی و اسپین آف و دنباله معنوی و غیره ذلک دارن آدم میمونه:D

the legends of heroes : trails of cold steel

the legends of heroes: Trails in the Sky

the legends of heroes: Trails in the Sky the 3rd

the legends of heroes: Trails in the Sky SC

الان دقیقا کی به کیه چی به چیه

Oh God, Gimme some slack:-t

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
درود...

بامدادتون بخیر...
میروید...

ای جی بازها...
این‌ را بازی کنید...
همه چی کامل...

خخخخ...

ح̶ا̶ل̶ا̶ ̶ک̶ه̶ ̶د̶و̶س̶ت̶ ̶ع̶ز̶ی̶ز̶م̶ ̶ا̶م̶ی̶ر̶م̶س̶و̶ت̶ ̶ج̶ا̶ن̶ ̶خ̶ی̶ل̶ی̶ ̶ا̶ص̶ر̶ا̶ر̶ ̶د̶ا̶ر̶ن̶ ̶م̶ن̶ ̶ج̶و̶ا̶ب̶ ̶ش̶م̶ا̶ ̶ر̶و̶ ̶م̶ی̶د̶م̶. :D

سری Eiyuu densetsu بازیی نیستش که بشه به هرکسی معرفی کرد به 3 دلیل :
1- این بازی یه پلات overarch داره که مستلزم بازی کردن همه 8 نسخه این سری هست (از TiTS بگیر تا 3 ToCS)، این وسط هم یکی از مهمترین آرک هاش ترجمه نشه. اونایی که فقط ToCS یک و دو رو بازی کردن ممکنه این توهم بهشون دست بده که به هیچ مشکلی برنخوردن اما وقتی سومی رو بازی کنن (که همونم هنوز لوکالیزه نشده) میفهمن چون بدون بازی کردن "همه" قبلیا درکش غیرممکنه. مثل سری هری پاتر، نمیتونی سری 5 رو بدون 4 سری قبلی سر کنی.
برای مثال هیچ کجای کلد استیل به شما توضیح نمیدن که چطوری پایگاه نظامی گارلیا از بین رفت یا اون درخت آبی کراس بل چطور شکل گرفت و از بین رفت، یا اصن للوید و ریشا مائو که آخر بازی میبینی کیان، یا آکای سیزای (رد کانستلیشن؟) که بابای fie رو نفله کردن نقش محوری توی آرک کراس بلی که هنوزم ترجمه نشده ایفا میکنن

2- این بازی به شدت Slow pace هست. شکنجه ت میکنه تا وقتی که به جاهای خوبش برسه. کار هرکسی نیست تموم کردنش :D

3- سری کیسکی چون از سال 2004 داره ریلیز میشه چند بار پلتفورم تغییر داده مثلا از پی سی اومد به psp بعد از اونجا اومد روی vita و PS3، باز بعد چند سال از ریلیز از روی ویتا اومد روی پی سی که همون پورتشم دست سازنده اصلی نیست. الانم که پلتفورم اصلیش PS4 هست.
خلاصه برای کسی که به دقت پیگیر نباشه بخواد همینجوری این سریو دست مالی کنه به شدت تجربه ش خراب میشه. من از حدود 5-6 سال قبل این سریو دنبال میکنم، همه فرعیا و اصلیاشو رفتم به همین دلیل هم نمیتونم به کسی پیشنهادش بدم، مثل پرسونا یا Tales of و اف اف سر راست نیست، بدقلقه، اما اگر حوصله و وقت و پول زیادی دارین بسم الله :D سوالیم داشتید در خدمتم

این بازیای جاپنی انقدر نسخه اصلی و فرعی و اسپین آف و دنباله معنوی و غیره ذلک دارن آدم میمونه:D

1-Trails in the Sky FC (Sora no Kiseki FC)
2- SC
3- 3rd
4- مانگای The Tale of Loewe
5- مانگای Rings of Judgement
6- Zero no Kiseki
7- Akatsuki no Kiseki
8- Ao no Kiseki

9- Trails of Cold Steel (Sen no Kiseki)
10- ToCS II
11- ToCS III

این ترتیب اصلیشه. اونایی که قرمز شدن ترجمه نشدن، و همونطورم که بالا توضیح دادم برای فهمیدن داستان همشون مهم هستن.

جدا از اینم الان Border Break جاتون خالی گرفتم میخوام ببینم سگا چه گندی زده :D اوپنینگش که جالب میزد. Ciel Nosurgeم تقریبا تمومش کردم بسیار بازی پر از مشکل ولی جذابی بود، نشون میده اگر گاست خودشو تکون بده یه چیز پلات محور خوب میتونه بسازه.

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

یعنی هیچ جوره نمیتونی فکر کنی یه بازی که گذشته یه چیزی رو نشون میده چجوری راجع به اون یه چیزی نشونه هایی داشته باشه؟ D:

خب شخصیتا و لوکیشنا و لور و وقایعی که اتفاق میوفته چیزایین که تو زستیریا هم هستن

تو دنیای زستیریا و برسریا سراف ها وجود دارن که شونصد هزار سالی عمر میکنن و بعضیاشون تو هر 2 تا بازی هستن

وقایعی که آخر برسریا اتفاق میوفته کل داستان زستیریا رو درست میکنه

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
ح̶ا̶ل̶ا̶ ̶ک̶ه̶ ̶د̶و̶س̶ت̶ ̶ع̶ز̶ی̶ز̶م̶ ̶ا̶م̶ی̶ر̶م̶س̶و̶ت̶ ̶ج̶ا̶ن̶ ̶خ̶ی̶ل̶ی̶ ̶ا̶ص̶ر̶ا̶ر̶ ̶د̶ا̶ر̶ن̶ ̶م̶ن̶ ̶ج̶و̶ا̶ب̶ ̶ش̶م̶ا̶ ̶ر̶و̶ ̶م̶ی̶د̶م̶. :D

سری Eiyuu densetsu بازیی نیستش که بشه به هرکسی معرفی کرد به 3 دلیل :
1- این بازی یه پلات overarch داره که مستلزم بازی کردن همه 8 نسخه این سری هست (از TiTS بگیر تا 3 ToCS)، این وسط هم یکی از مهمترین آرک هاش ترجمه نشه. اونایی که فقط ToCS یک و دو رو بازی کردن ممکنه این توهم بهشون دست بده که به هیچ مشکلی برنخوردن اما وقتی سومی رو بازی کنن (که همونم هنوز لوکالیزه نشده) میفهمن چون بدون بازی کردن "همه" قبلیا درکش غیرممکنه. مثل سری هری پاتر، نمیتونی سری 5 رو بدون 4 سری قبلی سر کنی.
برای مثال هیچ کجای کلد استیل به شما توضیح نمیدن که چطوری پایگاه نظامی گارلیا از بین رفت یا اون درخت آبی کراس بل چطور شکل گرفت و از بین رفت، یا اصن للوید و ریشا مائو که آخر بازی میبینی کیان، یا آکای سیزای (رد کانستلیشن؟) که بابای fie رو نفله کردن نقش محوری توی آرک کراس بلی که هنوزم ترجمه نشده ایفا میکنن

2- این بازی به شدت Slow pace هست. شکنجه ت میکنه تا وقتی که به جاهای خوبش برسه. کار هرکسی نیست تموم کردنش :D

3- سری کیسکی چون از سال 2004 داره ریلیز میشه چند بار پلتفورم تغییر داده مثلا از پی سی اومد به psp بعد از اونجا اومد روی vita و PS3، باز بعد چند سال از ریلیز از روی ویتا اومد روی پی سی که همون پورتشم دست سازنده اصلی نیست. الانم که پلتفورم اصلیش PS4 هست.
خلاصه برای کسی که به دقت پیگیر نباشه بخواد همینجوری این سریو دست مالی کنه به شدت تجربه ش خراب میشه. من از حدود 5-6 سال قبل این سریو دنبال میکنم، همه فرعیا و اصلیاشو رفتم به همین دلیل هم نمیتونم به کسی پیشنهادش بدم، مثل پرسونا یا Tales of و اف اف سر راست نیست، بدقلقه، اما اگر حوصله و وقت و پول زیادی دارین بسم الله :D سوالیم داشتید در خدمتم

1-Trails in the Sky FC (Sora no Kiseki FC)
2- SC
3- 3rd
4- مانگای The Tale of Loewe
5- مانگای Rings of Judgement
6- Zero no Kiseki
7- Akatsuki no Kiseki
8- Ao no Kiseki

9- Trails of Cold Steel (Sen no Kiseki)
10- ToCS II
11- ToCS III

این ترتیب اصلیشه. اونایی که قرمز شدن ترجمه نشدن، و همونطورم که بالا توضیح دادم برای فهمیدن داستان همشون مهم هستن.

جدا از اینم الان Border Break جاتون خالی گرفتم میخوام ببینم سگا چه گندی زده :D اوپنینگش که جالب میزد. Ciel Nosurgeم تقریبا تمومش کردم بسیار بازی پر از مشکل ولی جذابی بود، نشون میده اگر گاست خودشو تکون بده یه چیز پلات محور خوب میتونه بسازه.

درود رفیق تریلز باز خودم... :D
بسی منتظر عکس امضات هستیم...

در کنار اینکه حرفات درسته کاملا...
بنظرم نباید بچه هایی که میخوان وارد این دنیا بشن رو ترسوند...
درسته حفره ی داستانی پیدا میشه براشون...
ولی با یکم سرچ ویدیویی و ویکی میتونن اون رو پر کنن...

کسی که وقت زیاد داره بشینه سری این د اسکای هم کنار کلد استیل بزنه...
ولی اگر کسی به تمام کنسول ها دسترسی نداشته - بنظرم بشینه تنها تریلز آف کلد استیل هم بزنه....
و اگر حفره ی داستانی براش بود - یکم سرچ بزنه میتونه بازی کنه...
آخه واقعا بزارید این داستان - گیم پلی و موسیقی و شخصیت ها و دنیای زیبارو بچه ها تجربه کنن..
شاید فولی تجربه نشه ولی بازم عاشق میشن...

با اینکه کاملا درست میگی و خودمم این د اسکای رو کامل بازی کردم...
بازم کلد استیل به تنهایی سری هست که خودشو جمع میکنه برای بازیکن :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی

ببین بنظر من نیاز نیست همرو بازی کنی...
شاید تو یک دنیا هستن...

اگر حفره ی داستانی هم پیدا کردی بزن ویکی و ویدیو یوتیوب...
ولی شروع کن به بازی کردن :

Trails of Cold Steel

4 نسخه دارد..

1 و 2 و 3 و 4

1 و 2 برای غرب به ترتیب برای پی اس 3 و ویتا ریلیز شده...
3 هم بزودی برای غرب ریلیز میشه...
4 هم فک کنم هنوز برای ژاپن ریلیز نشده و یا بزوردی میشه...

پس 1 و 2 رو بازی کن...

ولی کنده و تا جون بگیره طول میکشه...
ولی مثل خوانوادت میشه بازی...

اینقدر که قشنگ کنار هم چیده شده تمام المان ها...

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
درود رفیق تریلز باز خودم... :D
بسی منتظر عکس امضات هستیم...

در کنار اینکه حرفات درسته کاملا...
بنظرم نباید بچه هایی که میخوان وارد این دنیا بشن رو ترسوند...
درسته حفره ی داستانی پیدا میشه براشون...
ولی با یکم سرچ ویدیویی و ویکی میتونن اون رو پر کنن...

کسی که وقت زیاد داره بشینه سری این د اسکای هم کنار کلد استیل بزنه...
ولی اگر کسی به تمام کنسول ها دسترسی نداشته - بنظرم بشینه تنها تریلز آف کلد استیل هم بزنه....
و اگر حفره ی داستانی براش بود - یکم سرچ بزنه میتونه بازی کنه...
آخه واقعا بزارید این داستان - گیم پلی و موسیقی و شخصیت ها و دنیای زیبارو بچه ها تجربه کنن..
شاید فولی تجربه نشه ولی بازم عاشق میشن...

با اینکه کاملا درست میگی و خودمم این د اسکای رو کامل بازی کردم...
بازم کلد استیل به تنهایی سری هست که خودشو جمع میکنه برای بازیکن :D

چاکریم :D
قبل از هرچیزی بذار بغلت کنم چون کسیو ندیدم اینورا که آرک لیبرل رو هم رفته باشه که خودش جای شکر داره :D
نه اتفاقا باید ترسوند، چون خیلیا رو دیدم که اومدن و دست از پا دراز تر برگشتن :D (بالاخره یه دلیلی وجود داشته که فالکوم از بنیانگذاران JRPG تا امروز اسکوعر که سهله، حتی اتلاس هم نشده)
این سری با وجود اینکه جزو تاپ فیوریت آر پی جیای منه اما نواقصش زیاده، خیلیاشم تقصیر سازنده نیست اما بازم باید گوشزد کرد.

شما نسخه سوم ToCS رو بازی نکردی برای همین نمیدونی چه قدر ریفرنسای زیادی بر پایه آرک کراس بل و لیبرل میزنه، (مثلا یه تیکه هست توی سن نو کیسکی 3 (کلد استیل 3) که برمیگردی به دهکده هامِل، کسی که TiTS رو بازی نکرده چطوری قراره اون نوستالژی و اتمسفر فوق العاده این تیکه از بازی + موسیقی متن ریمیک شده hamel no higeki رو + وقتی سر قبر اون بنده خدا میری درک کنه؟ :D)
یا یه سری چیزای خیلی مهمتر که مستقیما ربط دارن به داستانای قبلی که اگر بهت بگم اسپویل میشی.

حتی از تیزرای نسخه چهارمم میشه فهمید که بخش زیادی از بازی باز دوباره براساس همون جریانات قبلی هست.

امکان نداره شخصیت پردازی چند لایه و داستان به این سنگینی رو بشه با 4 تا ویدیوی یوتیوب یا ویکی تکمیل کرد، شما خودت تا تصویر بزرگ رو نبینی موقعیتی که الان درش قرار داریو متوجه نمیشی، اما اگر کسی با این وجود میخواد واردش بشه بهتره نسخه اول کلد استیل رو بره بعد برگرده آرک لیبرل رو تموم کنه باز در ادامه بره نسخه دوم ToCS رو بازی کنه. (اگر لیبرل رو هم حتی نمیخواد بازی کنه، پس باید بگم همون بهتر که کلا بازی نکنه :D) باید این نکته رو هم همیشه مد نظر داشته باشه
که بخش مهمی از داستان رو ممکنه متوجه نشه، خیلی از دوستان جاپنیم بودن که رفتن توی Review های ToCS III آمازون، فحش بسته بودن به فالکوم که چرا داستان براشون انقدر نامفهومه :D

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
همون دیروز tales رو گرفتم ! البته 4 تا tales دیگه رو گرفتم فقط مال ویتا heart r رو تموم کردم ! god eater رو یکشو رو گرفتم گفتم بزارم اول اون رو برم بعد 2 ش رو بگیرم

god eater رو شماره 1 حدوده 5 ساعت بازی کردم و بیخیالش شدم.
اصلن منو جذب نکرد بازیش.

من چون شماره 2 رو فیزیکی خریدم کد دانلود 1 توش بود و زدم.
امیدوارم 2ش اینقدر داغون نباشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر