بازیهای موجود در بازار برای PC

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
Sky Force Reloaded

بعد از موفقیت های این عنوان روی سیستم های موبایل (4.7 از 5 از گوگل پلی و 4.8 از آی تونز ) حالا نوبت کنسول های نسل حاضر و pc رسیده (این بازی در اصل ریمیک نسخه سال 2006 روی موبایل های اون موقع هست )

اگه سال 2015 عنوان Sky Force Aniversary رو بازی کرده باشید تایید می کنید که سری اسکای فورس یکی از بهترین بازی های ساخته شده روی این سبک "Shoot em Upهست

این بار فرماندهی ارتش و تشکیلات آدم بدها رو خانمی به نام اسکارلت به عهده داره و به علاوه یک خانم دیگه که به رسم همه بازی ها شما رو از پشت بی سیم پشتیبانی میکنه...صدا گذاری برای کاراکتر ها نیز در نظر گرفته شده و گاه و بی گاه شاهد دیالوگ های طنز از طرف این دو خانم هستید که در میان آسمان و بین دود آتش و گلوله خنده رو روی لبهای شما می نشونه.......

15 مرحله برای بازی در نظر گرفته شده که هر کدوم شامل 4 تا چلنج از بین بردن 70 درصد دشمنان 100 درصد دشمنان ضربه نخوردن و نجات همه بازماندگان هست که با انجام آنها درجه سختی جدیدی برای هر مرحله آزاد میشه ...برای باز کردن هر مرحله هم باید تعداد مشخصی مدال با تموم کردن چلنج ها بگیرید ...همینطور برای پیدا کردن قطعات برای ساخت هواپیما های جدید ...این یعنی بارها و بارها باید هر مرحله رو بازی کنید ...با جمع کردن ستاره ها امکان آپگرید اسلحه ها و مگنت و سلامتی....فراهم میشه....
بازی خیلی اعتیاد آور هست...و حجمی در حدود 250 MB هم داره.....شاد و پیروز باشید.....:)>-

دونفره اینو تو PS3 با همسرم چقدر بازی میکردیم پارسال.به دوستانی که تجربه نکردنش پیشنهاد میکنمش.
تو PS4 هم اون موقع که تو پلاس رایگان شد لایبریش کردم ولی هنوز وقت نکردم دانلودش کنم...

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
دوستان یه بازی بود چند سال پیش رفتم ولی اسمشو یادم نیست، شخصیت اصلیش اسمش نینا بود،بازیش جنگی، و اول شخص بود.مرحله اولیش فک کنم تو پاکستان یا افغانستان بود هدف اصل کاری که باید میکشتش رو باید نزدیکش میرفتیم بعدش میزدش.
لطفا اگه میدونید اسمش چیه راهنمایی کنید. ممنون.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان یه بازی بود چند سال پیش رفتم ولی اسمشو یادم نیست، شخصیت اصلیش اسمش نینا بود،بازیش جنگی، و اول شخص بود.مرحله اولیش فک کنم تو پاکستان یا افغانستان بود هدف اصل کاری که باید میکشتش رو باید نزدیکش میرفتیم بعدش میزدش.
لطفا اگه میدونید اسمش چیه راهنمایی کنید. ممنون.

Nina: Agent Chronicles

• Like
Reactions: mafia.gta

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
دوستان یه بازی بود که با اسکرول موس سرعت راه رفتن ش رو مشخص میکردیم ،شخصیتش یه مرد بود.ولی اسم ش رو یادم نمیاد،با کلید R یه شکل دیگه ای میشد.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
Octogeddon
ph8a_octogeddon-pc-cover.jpg
A huge wave of enemy ic coming

این بازی ساخته استدیوی All Yes Good هست که از کارکنان سابق PopCap سازنده Plants vs Zombies به سرکردگی George Fan درست شده...ایده ساخت بازی توی این مسابقه های 48 ساعتی ساخت بازی به ذهنش رسیده و بعدا تکمیلش کرده که شده این بازی....

داستان در مورد یک اختاپوس غول پیکر هست که وقتی داره تو اینترنت میگرده یدونه فیلم آموزش آشپزی میبینه با عنوان طرز تهیه سوشی ...بعد آشپز از هشت پا به عنوان مواد اولیه استفاده میکنه ...اختاپوس با دیدن تکه تکه شدن هم نوعاش توسط انسان ها خونش به جوش میاد و قسم میخوره که مجسمه آزادی رو با خاک یکسان کنه.....دوباره بعد از موفقیت ماموریت اول توی اینترنت میبینه که تو تئاتر سیدنی طرف با پوشیدن لباس هشت پا ها داره استند آپ میکنه اینجاست که واقعا به ایشون برمیخوره و دوباره راهی سیدنی میشه و ..........
wczx_octogeddon-screenshots-01-large.jpg

درون مراحل بازی شما کنترل اختاپوس رو به عهده دارید ..مراحل بازی دو نوع هستند درون آب و بیرون آب ....شما با دو کلیک چپ و راست اختاپوس رو در جهت عقربه ها وخلاف جهت عقربه های ساعت میچرخونید توی آب ثابت هستید ولی در خشکی به چپ و راست حرکت دارید...در ابتدا دو تا پا بیشتر ندارید و با جمع کردن پول می تونید تعداد پاهاتون رو افزایش بدید....وظیفه شما ترکوندن و منهدم کردن زیردریایی ها و هواپیما ها و بمب ها و ساختمون ها و ...ساخته های دست بشر هست که قصد نابودی شما رو دارند ...حالا چجوری؟
plnx_2.jpg

شما با پول جمع کردن دی ان ای حیوانات دیگری مثل مار, مرغ , خرچنگ, لابسترو زنبور و پنگوئن و غورباقه و.....رو بدست میارید و باید اون ها رو روی باله های خودتون به کار ببرید...مثلا مرغ باعث میشه باله شما که روش کله مرغ نصب شده از خودش تخم مرغ های غول پیکر پرتاب کنه یا مار سم پرتاب میکنه پنگوئن گلوله های یخی که باعث فریز شدن دشمن ها میشه ...ویا لابستر که چنگک قوی جای باله شما قرار میگیره و ....مبارزه با غول آخر هایی مثل ماهی رباتی یا مارماهی آهنی و یا تانک مجهز به بیفتک کوب و....در پایان مراحل وجود داره ...درست مثل plant vs zombies پایان هر مرحله یه چیزی آزاد میشه و خرید و فروش و آپگرید های اعتیادآور ادامه داره .....مراحل مینی گیم کنترل ماهی بادکنکی هم توی بازی وجود داره ..اگه وقت انجام بازیهای بزرگ و طولانی رو ندارید این بازی مناسب شماست....
591b_1.jpg

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
دوستان سلام

بازی تو مایه های binding of issac نیومده از اون سال تابحال؟ من زیاد دنبال نکردم بی خبرم. اگر بازی top down shooter مثل آیزاک معتاد کننده باشه دارید ممنون میشم معرفی کنید.

Enter the Gungeon

این بازی رو پیشنهاد میکنم ...به شرافتم قسم که از ایزاک هم قشنگتره....

Enter the Gungeon

تریلرشو دیدم کف کردم :)) دم شما گرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: New Shredder

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
دوستان سلام

بازی تو مایه های binding of issac نیومده از اون سال تابحال؟ من زیاد دنبال نکردم بی خبرم. اگر بازی top down shooter مثل آیزاک معتاد کننده باشه دارید ممنون میشم معرفی کنید.

Enter the Gungeon

این بازی رو پیشنهاد میکنم ...به شرافتم قسم که از ایزاک هم قشنگتره....

Enter the Gungeon

• Like
Reactions: WTF?

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
یه بازی بگین که سوم شخص باشه و شمشیری نه مثل شاهزاده ایرانی ، محیط ش کاملا انسانی باشه

همه شماره های assassin's creed محیط کاملا انسانی دارند بدون دخالت کوچکترین عنصر تخیلی و حیوانی.....
ryse son of rome هم هست اگه تاحالا بازی نکردید....

• Like
Reactions: kamyy and mafia.gta

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان سلام

بازی تو مایه های binding of issac نیومده از اون سال تابحال؟ من زیاد دنبال نکردم بی خبرم. اگر بازی top down shooter مثل آیزاک معــتاد کننده باشه دارید ممنون میشم معرفی کنید.

A Wizard's Lizard
Nuclear Throne
Dungeon Souls
Solomon’s Keep (Android)
Hero Siege
Paranautical Activity (3D Isaac!)
Iron Fisticle
Obludia
Pixel Boy and the Ever Expanding Dungeon

• Like
Reactions: kamyy and WTF?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند