Divinity: Original Sin II

509e41eb7e4d8c2e8e9947876a796989_original.png

چند نسل بعد از اتفاقات Divinity: Original Sin، اسقف تازه به دوران رسیده بنام Alexander (از فرقه Innocent) استفاده از منبع انرژی Source را محدود و منحصر به Divine Order اعلام کرده است.

حالا همه جادوگرها (Sourcererـها) مجرم هستند، و آنهایی که مضنون به داشتن قدرت های Source باشند، تحت تعقیب قرار میگیرند و پس از دستگیری، قدرتهایشان از آنها گرفته میشود. و به افرادی بدون احساس و بی اراده منجر خواهند شد.

چهار Sourcerer آماتور از گوشه و کنار قلمرو، همه قربانیان برنامه پاکسازی قومی Alexander هستند. برای سر بریده شما جایزه تعیین شده است. استادان و دست نشانده های Divine Order به دنبال شما هستند. شما نمیدانید به چه کسی اعتماد کنید و دنیای اطراف همه چیز هست به جز دوست شما.

برای زنده ماندن، باید قدم در راه بزرگترین Sourcererـی که دنیا به خود دیده است بگزارید. باید با خیانت و خدعه، سیاستِ دنیایی که خودش را به نابود میکشانت، دست و پنجه نرم کنید. و البته قدرتهای Source خودتان.

با عبور از میان شهرهای عظیم، بیابانهای خطرناک، معابد گمشده، و میدان های جنگ، بدنبال راهی برای شکست دادن الکساندر خواهید بود، با فهمیدن اینکه تنها راه در عمق درون خود شماست.

این، بدون شک، سیاحتی مادام العمر خواهد بود.

• کمپین عظیم بازی با بیش از 80 ساعت گیمپلی. هم بصورت تک نفره هم کوآپ تا 4 نفر قابل بازی است.
  • تله‌پورت یک فاکتور مهم در گیمپلی است.
  • نژاد The undead (نامیرا) قابل بازی است. باید در برخورد با NPCـها از ماسک استفاده کنید وگرنه از شما فرار میکنند. میتوانید با اسکیل مخصوص به دیگر نژادها از جمله انسان، الف و دوآرف تبدیل شوید. و این فقط تبدیل ظاهری نیست و قابلیت های مخصوص به هر نژاد را هم بدست می آورید!
  • برای اولین بار در یک بازی RPG کوآپ، هر بازیباز هدف های مختص به خود را برای دنبال کردن دارد.
  • انتخاب هر نژاد و origin، بر تمام جریان بازی اثر خواهد داشت.
  • بازی شامل 1200 کاراکتر، 74000 خط دیالوگ و قریب به 80 نفر دوبلور مختلف میشود.
  • داستان بازی عمیق تر، گسترده تر و تاریک تر از شماره اول بازی است.
  • نتایج انتخاب هایتان را لمس خواهید کرد!

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
ممنون از زننده تاپیک! بلاخره این بازی هم تاپیک دار شد.
بازی سر و گردنی از شماره اولش بالاتره. به نظرم بهترین بازی نقش آفرینی این نسل هستش. الان بیشتر از ۱۰۰ ساعت هست که دارم بازی می کنم و به آرکس رسیدم. جالترین نکته بازی این هست که در حین این که اصالت یک بازی نقش آفرینی رو حفظ کرده، سعی کرده قشرهای مختلف گیمرها را هم به خودش جذب کنه، حتی افرادی که علاقه ای به این ژانر ندارن. تصورش رو بکنید توی یک بازی نقش آفرینی شما مهارت های گروهتان رو بر روی دزدی، مخفی کاری و تجارت متمرکز کردید. هیچ فردی توی گروه وجود نداره که بتونه با توانایی های کلامیش با مشکلات رو به رو بشه. شما توی موقعیتی هستید که اگر فردی از گروهتون این توانایی رو نداشته باشه، شدیدا به مشکل خواهید خورد، خوب چاره چیه؟ جواب مشخصه، شما هیچ چاره ای ندارید. شما انتخابتون رو کردید و الان باید پاش بایستید. هیچ راهی، به غیر استفاده ازچیت کد، وجود نداره که توانایی های این چنینی رو درعوض کنید. ولی DOS2 این اجازه رو به شما میده. شما می تونید یه دزد ماهر باشید و اگه به مشکل خوردید، بلافاصله تبدیل به یک سخنور قهار بشید. این موضوع شگفت انگیزه! شگفت انگیز از این نظر که این کار مصداق بارز «تقلب کرد» توی یه بازی نقش آفرینی هست، ولی با وجود یه همچین قابلیتی، DOS2 به معنای واقعی کلمه یک بازی نقش آفرینی هست.

شما برای انجام یک ماموریت راه های مختلفی دارید. انتخاب های ما آینده بازی رو میسازه. می تونید شهری رو نابود کنید و در عین حال نجاتش بدید. می تونید با شیطان معامله کنید و خداهای بازی رو از بین ببرید. شما تقریبا آزادید هرکاری که فکرش رو می کنید، انجام بدید. مبارزات بازی نوبتی هستند و به نظر من بهترین سیستم نوبتی رو بین تمام بازی ها داره. استفاده از محیط و شرایط آب و هوایی نقش تعیین کننده ای توی مبارزات داره. هر کلاسی اهمیت خودش رو داره و هیچ کلاسی برتری به کلاس دیگه نداره.
داستان بازی تا به الان فوق العاده بوده. پیرنگ داستان، دست از شگفت زده کردن شما بر نمی داره. شخصیت پردازی کاراکترها به خوبی انجام شده. هر شخصیتی خصوصیت منحصر به فرد، پیش زمینه و انگیزه های خاص خودش رو داره. یکی از اصلی ترین تم های بازی، موضوع «سرنوشت وتقدیر» هست. ما با دنیایی مواجه هستیم که به نظر می رسه مسیر کاراکترهای بازی از پیش تعیین شده هست و انتهای مسیر، صرف نظر از پیچ و خم هاش، یکسانه. ولی این تصویر به مرور و در طی داستان فرو می ریزه و گیمر به این باور می رسه که این خودشه که قراره سرنوشت این دنیای عظیم رو رقم بزنه.

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
دوستان این بازی که این همه ازش تمجید شده تمرکزش رو بخش تکنفره هستش یا چند نفره؟
منظورم بخش داستانی داره و تکنفره هم میشه رفتش؟

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
برا دانلود آپدیتهای بازی کدوم شمارش رو دانلود کنم که نیاز به آپدیت های قبلی نداشته باشه ؟ v3.0.164.559 رو دانلود کنم احتیاج به آپدیت های قبلی نداره؟

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
برا دانلود آپدیتهای بازی کدوم شمارش رو دانلود کنم که نیاز به آپدیت های قبلی نداشته باشه ؟ v3.0.164.559 رو دانلود کنم احتیاج به آپدیت های قبلی نداره؟
اون آپدیت فقط نیاز به نسخه اصلی داره ولی آپدیت بعدی مثل v3.0.150.188 به آپدیت v3.0.146.559 نیاز داره.

• Like
Reactions: abouzar337

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
ممنون از زننده تاپیک! بلاخره این بازی هم تاپیک دار شد.
بازی سر و گردنی از شماره اولش بالاتره. به نظرم بهترین بازی نقش آفرینی این نسل هستش. الان بیشتر از ۱۰۰ ساعت هست که دارم بازی می کنم و به آرکس رسیدم. جالترین نکته بازی این هست که در حین این که اصالت یک بازی نقش آفرینی رو حفظ کرده، سعی کرده قشرهای مختلف گیمرها را هم به خودش جذب کنه، حتی افرادی که علاقه ای به این ژانر ندارن. تصورش رو بکنید توی یک بازی نقش آفرینی شما مهارت های گروهتان رو بر روی دزدی، مخفی کاری و تجارت متمرکز کردید. هیچ فردی توی گروه وجود نداره که بتونه با توانایی های کلامیش با مشکلات رو به رو بشه. شما توی موقعیتی هستید که اگر فردی از گروهتون این توانایی رو نداشته باشه، شدیدا به مشکل خواهید خورد، خوب چاره چیه؟ جواب مشخصه، شما هیچ چاره ای ندارید. شما انتخابتون رو کردید و الان باید پاش بایستید. هیچ راهی، به غیر استفاده ازچیت کد، وجود نداره که توانایی های این چنینی رو درعوض کنید. ولی DOS2 این اجازه رو به شما میده. شما می تونید یه دزد ماهر باشید و اگه به مشکل خوردید، بلافاصله تبدیل به یک سخنور قهار بشید. این موضوع شگفت انگیزه! شگفت انگیز از این نظر که این کار مصداق بارز «تقلب کرد» توی یه بازی نقش آفرینی هست، ولی با وجود یه همچین قابلیتی، DOS2 به معنای واقعی کلمه یک بازی نقش آفرینی هست.

شما برای انجام یک ماموریت راه های مختلفی دارید. انتخاب های ما آینده بازی رو میسازه. می تونید شهری رو نابود کنید و در عین حال نجاتش بدید. می تونید با شیطان معامله کنید و خداهای بازی رو از بین ببرید. شما تقریبا آزادید هرکاری که فکرش رو می کنید، انجام بدید. مبارزات بازی نوبتی هستند و به نظر من بهترین سیستم نوبتی رو بین تمام بازی ها داره. استفاده از محیط و شرایط آب و هوایی نقش تعیین کننده ای توی مبارزات داره. هر کلاسی اهمیت خودش رو داره و هیچ کلاسی برتری به کلاس دیگه نداره.
داستان بازی تا به الان فوق العاده بوده. پیرنگ داستان، دست از شگفت زده کردن شما بر نمی داره. شخصیت پردازی کاراکترها به خوبی انجام شده. هر شخصیتی خصوصیت منحصر به فرد، پیش زمینه و انگیزه های خاص خودش رو داره. یکی از اصلی ترین تم های بازی، موضوع «سرنوشت وتقدیر» هست. ما با دنیایی مواجه هستیم که به نظر می رسه مسیر کاراکترهای بازی از پیش تعیین شده هست و انتهای مسیر، صرف نظر از پیچ و خم هاش، یکسانه. ولی این تصویر به مرور و در طی داستان فرو می ریزه و گیمر به این باور می رسه که این خودشه که قراره سرنوشت این دنیای عظیم رو رقم بزنه.

سلام شما این بازی رو تو استیم بازی میکنید ؟
من میخواستم نسخه اصلیش رو برای استیم بخرم قبلش گفتم آمار بگیرم برای ایران تحریم اینا نباشه

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
سلام شما این بازی رو تو استیم بازی میکنید ؟
من میخواستم نسخه اصلیش رو برای استیم بخرم قبلش گفتم آمار بگیرم برای ایران تحریم اینا نباشه
نه متاسفانه، من روی استیم بازی نکردم و نسه کرک شده رو دانلود کردم. بازی یه بخشی داره که گیمرها به کمک امکاناتی که بازی به وسیله اون ساخته شده، می‌تونند مراحلی رو تولید کنند. امکانات واقعا جالب و زیادی داره این بخشش و خوب، با نسخه کرک شده نمی‌شه از این ویژگی بازی به صورت تمام و کمال استفاده کرد.

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
نه متاسفانه، من روی استیم بازی نکردم و نسه کرک شده رو دانلود کردم. بازی یه بخشی داره که گیمرها به کمک امکاناتی که بازی به وسیله اون ساخته شده، می‌تونند مراحلی رو تولید کنند. امکانات واقعا جالب و زیادی داره این بخشش و خوب، با نسخه کرک شده نمی‌شه از این ویژگی بازی به صورت تمام و کمال استفاده کرد.
ممنون از جوابتون
برای اطلاعتون من جدیدا برای استیم خریدمش و مشکلی ندارم برای بازی

tasnim114

عضو جدید
Aug 19, 2008
198
نام
محمد
سلام یه سوال این بازی رو میشه از دید اول شخص یا سوم شخص بازی کرد مثل بازی دراگون ایج یا ویتچر یا elder scroll و... چون هر عکسی از بازی دیدم از بالا نشون میداد و بازی رو از بالا قط نشون میده یا نه مثل اونها توی بازی میتونی سوم شخص بگردی؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
سلام یه سوال این بازی رو میشه از دید اول شخص یا سوم شخص بازی کرد مثل بازی دراگون ایج یا ویتچر یا elder scroll و... چون هر عکسی از بازی دیدم از بالا نشون میداد و بازی رو از بالا قط نشون میده یا نه مثل اونها توی بازی میتونی سوم شخص بگردی؟
خیر دوربین بازی فقط ایزومتریکه

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
دوستان کسی اگر پایه هست انلاین بزنیم اد کنه
Steam Community :: Deadmau5
عزیز ادت کردم . ایشالا تو بلک فرایدی یا تخفیفات اخر سال تخفیف مشتی بخوره میگیرمش co op بریم.
بدجوری بازیش رو می خوام.حتما میگیرمش.

• Like
Reactions: Deadmau5

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
دوستان کسی اگر پایه هست انلاین بزنیم اد کنه
Steam Community :: Deadmau5
دیروز با هم رفتیم.

دوستان بیشتر بشید گیم مستر بریم. یکی گیم مستر میشه و بقیه بازیکن خیلی حال میده!

خواستید اد کنید:
Steam Community :: Weekend.40K

استوری رو تو همه درجه سختی ها پایه ام.

اگه divinity original sin enhanced edition (شماره 1 بازی) رو دارین هم پایه ام یدور دیگه بریم با هم.

• Like
Reactions: Deadmau5

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر