راهنمایی در بازی GTA V

hamidkh1

کاربر سایت
Dec 17, 2017
1
سلام دوستان
بعد از مرحله سرقت جواهر فروشی و وقتی که مرحله رو تا آخر میرم و اطلاعات هم میاد و تموم میشه
یه لودینگ میاد که همینطور میچرخه و هیچ اتفاقی هم نمی افته..خیلی هم صبر کردم ولی بازم هیچ اتفاقی نمیوفته
بازی هم آخرین نسخه core pack هست با کرک ریلودد
میشه که مسکل از کرک باشه ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

secretboy

کاربر سایت
Feb 15, 2017
26
سلام
دوستان تو مأموریت ۳۰ و خورده ای موندم اونجا که باید هلیکوپتر از منطقه نظامی بدزدی مشکل اینجاس که اصلا هیچ علامتی تو نقشه نشون نمیده!! تو منطقه نظامی هم رفتم حتی بازم علامت نشون نمیده و خبری از هلیکوپتر پارک شده نیست کلا یهو تمام علامت های نقشه رفتن ... چطور حل میشه این مشکل؟

fardaad

کاربر سایت
Jan 23, 2018
1
سلام دوستان آیا روشی هست این بازی رو بصورت رایگان و مولتی پلیر با دوستان داخل سرور ها بازی کرد؟!خیلی لازم دارم اگر کسی جواب رو میدونه پاسخ بده ممنون میشم

Behzad shi55

کاربر سایت
Feb 5, 2018
4
اقا من تا ماموریت 60 رفتم دیگه ماموریت ندارم چیکار باید کنم اخرین ماموریتم ماشین اتش نشانی بود اگه کسی یادشه بگه ممنون میشم

- -سلام من هم همین مشکلو دارم باید چیکار کنم -ویرایش - - -

اقا من تا ماموریت 60 رفتم دیگه ماموریت ندارم چیکار باید کنم اخرین ماموریتم ماشین اتش نشانی بود اگه کسی یادشه بگه ممنون میشم

Behzad shi55

کاربر سایت
Feb 5, 2018
4
سلام‌
میتونی راهنماییم کنی بعد از ۶۰ ماموریت دیگه مرحله ای باز نمیشه و تو خیابونا ولگردی میکنم
چیکار کنم دوباره بهم ماموریت بده

farzad1749

کاربر سایت
Feb 25, 2018
4
سلام دوستان...میشه منو راهنمایی کنین چطور میتونم gta v رو آنلاین باری کنم؟؟؟خیلی درگیرشم کمک کنین ممنون میشم؟!

آخرین ویرایش:

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام
مرحله ای که فرانکلین یک خونه ویلایی گرون قیمت به دست میاره با حروف اف روی نقشه هست با هر سه شخصیت وارد میشم ولی ماموریت شروع نمیشه
کسی میتونه راهنماییم کنه

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
من در مرحله که باید بریم ماسک و لباس بخریم بعدش باید بریم ماشین یک جایی پارک کنیم گیر کردم ماشینم پارک کردم زنگم زدم اما مرحله رو باز نکرد روی ps4 دارم میرم اپدیتم کردم لطفا کمک کنید

Alialialialiali

کاربر سایت
Jun 7, 2018
5
سلام من اون مرحله که بای ماسکو_ لباسو بخری برای هر سه نفر رو رد کردم الان فقط برای شخصیت ترور ۲تا علامت سوال مونده و فرانکلی هم اون مرحله عکاسیرو هم بردم
هیج مرحله ایی نداره بالا صفحه هم همش مینویسهThis location can be used for the getaway vehicle. Select the mork getaway location option when phoning frankin of travor نمیدونم باید چیکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر