امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم های Xbox

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
927
نام
کیوان
سلام

این اولین تاپیکیه که تو بازیسنتر میزنم.:d
این تاپیک رو زدم تا شما عزیزان به بازی هایی که روی Xbox بازی میکنید امتیاز بدید و نظرتون رو در مورد بازی بگید.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
این عنوان از بسیاری جهات جز بهترین های نسل هست، خصوصا بخش گیم پلی که آزادی عمل فوق العاده ای به گیمر میده. راه های کاملا متفاوتی برای به پایان رسوندن هر مرحله وجود داره و با وجود اسلحه ها و گجت های متنوع، هر مدلی دوست داشته باشیم میتونیم بازی رو جلو ببریم. طراحی اکثر مراحل خیلی عالی هستن و هوش مصنوعی دشمنان هم تو سطح خیلی خوبی قرار دارن. به طور خلاصه بخش گیم پلی به حدی فوق العاده هست که اصلا نمیشه به راحتی توصیفش کرد :D کلیت داستان به نظرم خوبه ولی به خاطر نوع پیشبرد بازی، روایت داستان زیاد جالب در نیومده، انتهای بازی هم به نظرم ناقصه و به هر حال از این چیزی که وجود داشت به شخصه زیاد خوشم نیومد. شخصیت های جدید نسبتا خوب هستن ولی ناقص بودن بخش داستانی کاملا مشهوده و روی تجربه بازی تاثیر منفی میزاره. بخش Mother Base عمق خوبی به گیم پلی بازی میده ولی بازم چون تو روند پیشرفت بازی وقفه میندازه من خودم بعضی جاها حسابی اعصابم از این بخش به هم می ریخت :D از نظر گرافیکی بازی عالیه و موسیقی هم در سطح بالایی قرار داره. اون مراحل تکراری بخش دوم بازی هم اصلا جالب نیستن ولی خب چون اختیاری هستن میشه ازشون گذشت. در کل این بازی تا یه جایی فوق العاده هست، بعد یهو افت میکنه و ناگهان بدون پاسخ دادن به خیلی از سوال ها تموم میشه :| کاش کوجیما و کونامی به مشکل نمیخوردن و یه بازی کامل تحویل میدادن که با این چیزی که من تجربه کردم تبدیل به عنوانی کم نقص و تکرار نشدنی میشد، هر چند همین الان هم MGS V بدون شک از بهترین های این نسل هست. 9.5

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
Froza Horizon 3
خیلی وقت بود با یه بازی ریسینگ اینقدر حال نکرده بودم.یعنی اخرین بار موست وانتد قدیمی بود و قبل تر از اون SRS , وای که این بازی چقدر حال میده.گرافیک که فوق العادست , یک وقتایی فقط راه میرم الکی میچرخم و محیط و میبینم و لذت میبرم.گیم پلی که همه جوره راضیت می کنه از دریفت و رالی و ریس تا مسابقه با قطار و هواپیما !!! از نظر فنیم با ماشینت هر کاری خواستی می تونی بکنی.تعداد ماشینا خیلی زیاده فکر کنم 300 تا بیشترن درست نمیدونم.موسقیشم که همه نوعی هست.از راک و پاپ تا رپ و دنس و ...
بخش انلاینشم که دیگه نگو عاشقشم.
بهش اگر بخوام امتیاز بدم از 10 امتیاز 9 رو میدم , اونم فقط به یک دلیل : قیمت بسیار بالا برای کل بازی و کانتنت هاش.یعنی اگر بخوایم تمام ماشین ها بعلاوه دی ال سی و کلا هرچی امده بگیریم باید بالای 150 چوق (500 هزار تومن) بدیم که به نظرم ارزششو نداره.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
بنده ایکس باکس ندارم ولی تونستم یکی از عناوین شاهکار این نسل رو تجربه کنم .

CUPHEAD

بازی از همه نظر بی نظیر بود . موسیقی بازی بسیار عالی . محیط بازی بسیار چشم نواز بود. بازی یک نستالژی بینظیر هست .

امتیاز بنده به این بازی 10 از 10

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بالاخره منم یک ماهی هست با توجه به تجربه فراموش نشدنی در xbox360 اقدام به تهیه xbox one x کردم.
بازی the evil within 2 که میتونم بگم بعد alan wake دومین بازی ترسناکی بود که بعضی سکانسها واقعا نفس گیر بود .داستان سرایی بسیار قوی و گیم پلی روان و هوش مصنوعی بسیار قوی .امتیاز ۹ از ۱۰.
Limbo طراحی دو بعدی بازی و بسیار لذت بخش ولی گاهی خسته کننده ۷از ۱۰
Mafia 3 که میشه گفت شروع بازی تا ۴ساعت اول گیم پلی بسیار قوی در حد شماره یک و حتی قوی تر بود .گرافیک عالی گیم پلی عالی کنترل ماشین و کارکتر بددن نقص ولی به مرور بازی تکراری شده .مپ نقشه بسیار بزرگه ولی تکراری .اکثر خسارتهایی ک باید به مافیا دکسیس بزنید دارای لوکیشنهای کپی پیست میباشد .هوش مصنوعی دشمنات بد. هنشون رو به دیوار دارن سیگار میکشن یا ادرار میکنن ک شما بتونید مخفیانه راحت از پشت سر اونهارو بکشید .با اینحال با توجه به ارزش کلی بازی گرافیک و داستان ۸ از ۱۰

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
Gears Of War 4

upload_2018-2-18_18-15-27.jpeg

خب بالاخره یکی دیگه از بازی های مورد علاقمو تونستم بازی کنم و باید بگم واقعا عالی بود. از اولش یکم حس کردم زیاد عالی نیست ولی بازی که بیشتر جلو رفت و یه سری لز موسیقی هاشو شنیدم واقعا رفته رفته بیشتر جذبش شدم. گیم پلی هنوزم هیجان انگیزه گرافیک واقعا خیره کنندس و موسیقی ها با اینکه شباهت دارن به موسیقی های نسخه اول ولی بازم گوش نوازن. تنها مشکلی که دیدم دیر لود شدن تکسچر ها بود که من روی وان معمولی بازی مردم شاید روی مدل S و X اینطوری نباشه. یکی دیگه هم خیلی خیلی کم افت فریم توی سه چار تا صحنه بود که توی بازی های امروزی امر عادی ای شده:D و آخرش دوتا act آخر واقعا سورپرایز شدم خیلی هیجان داشت واقعا عالی بود.
مسلما به نسخه اول نمیرسه که یه بازی انقلابی بود ولی بازم ارزششو داره و بهش 10 میدم.​

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
Sunset Overdrive

220px-Sunset_Overdrive_cover.jpg

قبل اینکه بازیش کنم خیلی هایپ بودم و انتظار یه ابر شاهکار داشتم، با اینکه بازی خیلی عالیه ولی اولش بخاطر زیادی هایپ بودنم یکم خورد تو ذوقم بعدش کم کم اوکی شد واسم. گرافیک بازی باحاله شوخی های شخصیتا معمولا جالبه و صداگذای هم خیلی خوبه و سیستم customize کردن شخصیت و باس هاش و ... خیلی خوبه. کشتن و منفجر کردن OD ها که یه سزی از دشمنای بازی رو تشکیل میدن واقعا لذت بخشه. بخش داستانی حدود 10 11 ساعت هست و اونقدی تنوع داره که اصلا خسته نشید و با نشاط بازی رو ادامه بدید:D
باگ که بجز یکی اصلا ندیدم و اصلا افت فریمی متوجه نشدم از لحاظ فنی واقعا خوبه این بازی
نمره من به این بازی از 10 : 8.2​

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خوب منم دو تا بازی رو نقد کوتاهی کنم و نمره بدم

اولین بازی MGS:V

بعنوان کسی که سالهای سال طرفدار این سری بودم و از همون شماره ی اول سری رو شروع کردم دید دوگانه ای نسبت به این شماره دارم. احساس عشق و نفرت توامان در من حضور داره. اولا پیشرفت فوق العاده ی گیم پلی رو نمیتونم نادیده بگیرم. از لحاظ گیم پلی و لذتی که در اون هست شاید بتونم جز 5 تا بازی برتر این نسل قرارش بدم. داستان بازی هم خیلی خوبه. و خیلی هم خوب روایت میشه. اما در عین حال اون جادوی متال گیر درش نیست. سخته توضیحش فقط میتونم بگم که مثل غذاییه که تو یه رستوران درجه یک میخوری هیچ ایرادی هم ازش نمیتونی بگیری ولی ته دلت همش میگی ایکاش تو محل خودمون چلوکباب میخوردم

امتیاز نهایی هم بعلت کمی بد بودن پیسینگ بازی و تکراری شدن بعضی از مراحل و صد البته چپتر دوم بازی و پایان نچندان دلچسبش 9 از 10

دومی: Gears of War 4:

من خیلی در زمینه ی سری گیرز کارشناس نیستم بهمین علت سعی میکنم نقدم رو خلاصه کنم به کمی نظرات شخصی و در نهایت هم نمره ی شخصی خودم

من اگر سری گیرز رو ( چهار نسخه ی اصلی) گروهبندی کنم. گیرز یک و دو رو در یک گروه قرار میدم و 3 و4 رو در گروه دوم

گیرز یک و دو اتمسفر خیلی سنگینی داشتند و رنگ بندی تیره. نسخه ی سوم کمی آرت استایل رو تغییر داد و رنگها کمی شادتر شدن و محیط بازی هم بیشتر به داخل شهرها اومد تا اون محیط های غار و داخل بدن جانوران غول پیکر و امثالهم که در نسخ اولیه شاهد بودیم

شماره چهارم بازی پا رو فراتر میگذاره و حتی معماری ساختمونها رو هم اروپایی میکنه. جاهایی از بازی حتی ما به ساختمونهایی با معماری قرون وسطی میریم یا با مجسمه های شوالیه روبرو میشیم و.... گاهی اوقات حتی گیج میشدم. نمیدونستم الان دارم آنچارتد بازی میکنم یا گیرز. به عنوان کسی که ( قبلا هم اشاره کردم) کارشناس سری گیرز نیست خیلی بدم نیومد از این تغییرات و اتفاقا خیلی هم لذت بردم. حالا آیا طرفدارن سنتی بازی هم لذت بردند یا نه بحثی ست که خودشون باید جواب بدن.

نکته بعدی گرافیک بازیه که بنظرم خیلی خوبه. ایرادات کوچکی مثل بی کیفیت بودن بعضی تکسچرها یا افت فریمهای کوچکی که برخی قسمتها کمی ملموس میشد رو میتونم بهشون اشاره کنم. البته این نکته قابل ذکره که من روی One فت بازی کردم و مطمئنا کسانی که روی x تجربه کردن این موردهای کوچیک رو هم ندیدند. در مجموع بازی رو یکی از بهترین گرافیک های اکس باکس توی این نسل میبینم

در آخر هم باید اشاره کنم داستان بازی هیچ وقت محلی نبوده که سری گیرز خیلی روش تاکید کنه. نقطه قوت بازی در گیم پلیش هست و نه در داستان. ولی حس میکنم توی این شماره داستان بهتری رو شاهد بودیم. گرچه بیشتر دوست داشتم با خود مارکوس فنیکس بازی میکردم تا پسرش.

نمره هم 8.5 از 10

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
The walking dead season 2
دو فصل اولش خیلی خوب بودند اما از فصل ٣ تا انتها یعنی فصل ۵ و مخصوصا خود فصل ۵ زیاد خوشم نیومد و اخرش کمی تو ذوقم زد.
۵.۵ از ١٠

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
Gears Of War 2

image

بعد از مدت ها تونستم این بازیو تجربه کنم. گرافیکش نسبت به اون تایم خارق العاده ست و گیم پلیش خیلی عالیه و دیالوگا خیلی جالب و موسیقی مثل نسخه اولش حرف نداره.
داستان هم خوبه و خیلی باحال بازی به اتمام میرسه. آخر بازی خیلی خیلی بازی هیجان انگیزتر میشه و خیلی حماسی تموم شد و کوت هایی مه از سازنده های بازی آخر بازی نوشت واقعا حس خوبی بم داد همه چی عالی بود بجز یه مشکل که اذیت میکرد اونم باپ بود حالا نمیدونم شاید چون رو وان داشتن بازیش میکردم اینجوری بود ولی بهرحال واقعا رو مخ بود باگای بازی
با این اوصاف نمیشه بهش 10 تداد خیلی لذت بخش بود و دنیای تاریکش خیلی شبیه نسخه اول بود که نسخه های 3 و جاجمنت و 4 دیگه دنیایی به این تاریکی ندارن.
نمره از 10: 10

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
81aeuNwzWyL._SX342_.jpg

نقاط قوت:
گیم پلی بی همتا و خونین
موسیقی حماسی حین درگیری ها
کات سین های داستانی با کیفیت و لذت بخش
ژنرال انگل
لذت وصف نشدنیه حمل اسلحه در دو دست
گرافیک و بهینه سازی بسیار خوب نسبت به نسخه قبل
شوک داستانی در مرحله دادگاه

نقاط ضعف:
تنوع پایین اسلحه ها
تصویر سازی بسیار بد از هیتلر

نمره :9/5

آخرین ویرایش:

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
1129275.jpg

نقاط قوت:
گرافیک فک برانداز طوری که گرافیکش از خیلی از بازی های جدید هم بالاتره
نور پردازی ماورایی
فیزیک و تخریب پذیری بالا
قدرت های زمانی پر تعداد
داستان درگیر کننده به خصوص از اکت3 به بعد و امید برای ادامه بازی و پرداختن به داستان غم انگیز بث
خوش تیپی پاول

نقاط ضعف:
لایو اکشن ها (حیف سرمایه ای که صرف این قسمت شد درسته که جذابیت داشت ولی نبودش هم تاثیری نداشت و میتونستن این سرمایه رو برای قسمت های دیگه هزینه کنن)
لول دیزاین تکراری که دقیقا مشکل الن ویک بود،بازی بعد از چند ساعت کاملا حس تکرار به خودش میگیره و تنوع محیطی پایینی داره
گیم پلی یکنواخت، دقیقا دوباره مشکل الن ویک
تنوع سلاح پایین
کوتاه بودن بازی و نبود چالش در درگیری ها حتی روی درجه سختی Hard

نمره:7/5

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر