آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان

hercull

کاربر سایت
Mar 5, 2017
21
سلام دوستان ببخشید من هارد و که به ایکس باکس وصل میکنم چراغ هارد روشن میشه بعد از چند ثانیه خاموش میشه البته با pc کار میکنه فرمت هم تغییر دادم ولی جوابی نگرفتم به نظرتون مشکل از هارد ه یا چیز دیگری؟

دوست عزیز
اگه وقتی هارد رو وصل کردید پیامی روی ایکس باکس اومد که هارد اکسترنال وصل شده مشکلی نیست اگه چراغش خاموش بشه ولی اگه کلا پیامی ندیدید حتما مشکلی وجود داره . درضمن باید هاردتون 256 گیگ به بالا و USB3 باشه.

tsubasa218

کاربر سایت
Nov 24, 2011
5
سلام دوستان
من به تازگی یه کنسول با اکانت هکی پر از بازی گرفتم،میخواستم سوال کنم میشه دیتای بازیهای دیگه رو از نت یا شاتل بگیرم و با هارد اکسترنال آفلاین بازی کنم،چون یکبار دانلود کردم وبدون تغییرنام داخل هارد اکسترنال ریختم ولی کنسول نشناختش.
چطوری میتونم به اسمهای اصلی بازیهای نت یا شاتل دسترسی پیدا کنم.
یه سوال دیگه هم داشتم،میشه بصورت آفلاین برنامه پخش فیلم را روی کنسول نصب کرد تا بشه باهاش فیلم دید.
ممنون

hercull

کاربر سایت
Mar 5, 2017
21
سلام دوستان
من به تازگی یه کنسول با اکانت هکی پر از بازی گرفتم،میخواستم سوال کنم میشه دیتای بازیهای دیگه رو از نت یا شاتل بگیرم و با هارد اکسترنال آفلاین بازی کنم،چون یکبار دانلود کردم وبدون تغییرنام داخل هارد اکسترنال ریختم ولی کنسول نشناختش.
چطوری میتونم به اسمهای اصلی بازیهای نت یا شاتل دسترسی پیدا کنم.
یه سوال دیگه هم داشتم،میشه بصورت آفلاین برنامه پخش فیلم را روی کنسول نصب کرد تا بشه باهاش فیلم دید.
ممنون

دوست عزیز
شما اگر ایکس باکس خودتون رو که الان رو حالت آفلاین هست به اینترنت وصل کنید تمامی بازیهای آفلاین خودتونو از دست میدید. بنابراین واسه تغییر نام اسم فایلهای بازی راهی جز اتصال به اینترنت و دانلود حجم کمی از بازی ندارید که اون هم منجر به از دست رفتن بازیهای هکی تون میشه.
برنامه پخش فیلم رو باید از داخل استور دانلود کرد. که اون هم باید به نت وصل بشید. پس عملا غیر ممکن خواهد بود.

• Like
Reactions: tsubasa218

alioffical

کاربر سایت
Jan 23, 2018
6
سلام
فیلم میگرفتین از خودتون بهتر نیست؟
و یی سوال من الان دیتای یه بازی 22گیگ هست روی فلش میخام بزنم
الان هرچی به کنسوله وصلش میکنم گزینه ای واسه فرمتش کنه
با این برنامه هم رویxbox mode میزارم نمیخونش ولی وقتی روی pc mode میخونش

hercull

کاربر سایت
Mar 5, 2017
21
سلام
فیلم میگرفتین از خودتون بهتر نیست؟
و یی سوال من الان دیتای یه بازی 22گیگ هست روی فلش میخام بزنم
الان هرچی به کنسوله وصلش میکنم گزینه ای واسه فرمتش کنه
با این برنامه هم رویxbox mode میزارم نمیخونش ولی وقتی روی pc mode میخونش

دوست عزیز
ایکس باکس وان فقط هارد با ظرفیت 256 گیگ به بالا و USB3 رو ساپورت میکنه.
فلش ساپورت نمیشه.

• Like
Reactions: alioffical

alioffical

کاربر سایت
Jan 23, 2018
6
دوست عزیز
ایکس باکس وان فقط هارد با ظرفیت 256 گیگ به بالا و USB3 رو ساپورت میکنه.
فلش ساپورت نمیشه.
اره فهمیدم
الان هرکاریم میکنم نمیشه از لپتاپ به کنسوله دیتا انتقال داد
Vmware ک احرا میکنم پسورد میکروتیک میخاد
نمیدونی چی باید بزنی؟

• Like
Reactions: hercull

hercull

کاربر سایت
Mar 5, 2017
21
سلام دوستان دیتای بازیهایی که رو pc نشون میده از کجا بفهمیم مال کدوم بازی هستش؟مثل این نمونه
FE40348A-4A1B-4D17-89F3-1BE86EBB8397
اگه چندتا بازی روی هارد داشته باشی فقط میتونی با توجه به تاریخ ساخت فایل متوجه بشی کدوم فایل مال کدوم بازیه.
شما موقعی که مقداری از فایل رو دانلود میکنی بعد روی pc ببین کدوم فایل با تاریخ روز دانلود یکیه . این همون فایل مورد نظر بازیه.
همچنین بر اساس حجم فایل هم میتونی تشخیص بدی کدوم فایل مال کدوم بازی هست. روی ایکس باکس حجم بازی رو ببین و بعد روی کامپیوتر هر حجمی که نزدیک به حجم بازی هست همون فایل بازی هستش.

• Like
Reactions: rejhna

hercull

کاربر سایت
Mar 5, 2017
21
اره فهمیدم
الان هرکاریم میکنم نمیشه از لپتاپ به کنسوله دیتا انتقال داد
Vmware ک احرا میکنم پسورد میکروتیک میخاد
نمیدونی چی باید بزنی؟

دوست عزیز من روشی که شما دارید اجرا میکنید رو اصلا باهاش آشنا نیستم.

mohsenmrds

کاربر سایت
Jun 19, 2018
2
توی مرحله 9 گفته شده که دوباره بازی رو توی هارد داخلی ایکس باکس دانلود کنین ولی ظاهرا چون اون دانلود روی هارد اکسترنال شروع شده وقتی هارد رو جدا میکنیم ادامه دانلود رو توی هارد داخلی ایکس باکس ادامه نمیده پس اون دانلود رو کلا کنسل و پاک کنین ( آنیستالش کنین ) دوباره دانلود رو برای چند مگابایت روی هارد داخلی دانلود کنین و پاز اینستالیشن رو بزنین و برین مرحله 10.
اگه حین کپی کردن از هارد به ایکس باکس اینستالیشن استاپ نوشت یعنی فایل دانلود شده مشکل داره.
باتشکر از شروع کننده تاپیک.

• Like
Reactions: hercull

saeed1134

کاربر سایت
Oct 17, 2016
46
سلام خدمت اساتید محترم
هارد 500 یواس بی 3 را با کنسول فرمت کردم و گذاشتم چند مگ هم روی هارد ذخیره کرد ولی وقتی به کامپیوتر وصل میکنم و با نرم افزار
XBOX One Drive Converter
هم هارد را میشناسه و تبدیل کردم به pc mod ولی کامپیوتر هیچ درایوی را نشون نمیده ولی هارد در دیوایس منیجر هست
لطفا راهنمایی بفرمایید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر