سرخط خبرها

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
Rumour : Metal Gear Solid remake up next for Bluepoint
rumours are starting to circulate that Bluepoint Games, Masters of the Remaster, could be working on a remake of Metal Gear Solid once they finish Shadow of the Colossus
نمیدونم اینجا میشه نظر داد یا فقط باید خبر گذاشت...(کاش اینو تو پست اول مشخص میکردن:-" @Frobary )
ولی حمایت!حمایت!حمایت! :D

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
228
rumours are starting to circulate that Bluepoint Games, Masters of the Remaster, could be working on a remake of Metal Gear Solid once they finish Shadow of the Colossus
کاش یه استودیو دیگه ریمستر می کرد...
از اونجایی که بلو پوینت فرست پارتیه احتمالا فقط برای ps4 میاد

• Like
Reactions: R@OUF

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
کاش یه استودیو دیگه ریمستر می کرد...
از اونجایی که بلو پوینت فرست پارتیه احتمالا فقط برای ps4 میاد
نیست! فقط روابط بسیار حسنه ای با سونی داره:-"
مثلا تایتان فال نسخه 360 گویا کار اینا بوده! یا MGS Collection نسل پیش!(مولتی بود)

• Like
Reactions: Ozzy the turtle

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
به همون اندازه‌ای که دوس دارم Remake دوران سالید اسنیک رو در قالب موتور فاکس ببینم، به همون اندازه نمی‌خوام ببینمش :D
گیم‌پلی نسخه‌های قدیمی کاملاً با یه بازسازی امروزی بهم می‌ریزه، مگه اینکه همۀ اجزای گیم‌پلی به همون شکل قدیمی حفظ بشه و فقط گرافیکش امروزی بشه.
یا اینکه یه راهی پیدا کنن واسه امروزی کردن گیم پلیش.
کلاً یه حرکتی بزنن MG1 و MG2 و MGS1 و MGS2 و MGS4 توش باشه، قسمتهای Big Boss نبود موردی نداره:D برای بازسازی MG1 و MG2 از MGSها هم مهمتره ولی متاسفانه همه فقط بازسازی MGS1 رو میخوان:(
انقدر حس دوگانه‌ای دارم نسبت به این شایعه که دارم از درون از هم می‌پاشم :D

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
228
یوبی سافت یه ویدیو منتشر کرد با عنوان"چرا ما pc رو دوست داریم"
Untitled.png
یه نفر هم اول ویدیو گفت:اولین بازی ای که کردم پرنس آو پرشیا نسخه داس بوده!
به نظرم امسال یوبی سافت نسخه جدید این فرنچایز رو معرفی می کنه...

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
یوبی سافت یه ویدیو منتشر کرد با عنوان"چرا ما pc رو دوست داریم"
View attachment 83447
یه نفر هم اول ویدیو گفت:اولین بازی ای که کردم پرنس آو پرشیا نسخه داس بوده!
به نظرم امسال یوبی سافت نسخه جدید این فرنچایز رو معرفی می کنه...
من خیلی دوس دارم نسخه های قبلی یه ریمستری بدن با کیفیت هلو و صد البته نسخه جدید هم باشه ولی تا وقتی اساسین هست احتمالش ب شدت پایینه
توی ویدیو هم فک نکنم یوبی چیزی ا pop گفته باشه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
کارگردان خلاق و افسانه ای استدیوی Bethesda Game Studios اقای Todd Howard در هفتمین مراسم New York Game Awards جایزه ی Andrew Yoon Legend Award را دریافت خواهد کرد ...

Todd Howard to Receive Legend Award at New York Videogame Awards
امسال به احتمال زیاد روی استیج E3 هم می‌بینیمش <:-Pلامصب هر چقدر توی بازیسازی و رهبری‌ تیم‌های بزرگ استاد هستش، به همون اندازه هم توی نمایش دادن و معرفی کردن بازیش با تمام جزئیات هم کارش کم‌نظیره ...هنوزم وقتی از کنفرانسی ناامید میشم، میرم اون کنفرانس 2015 بتزدا رو می‌بینم که توی نیم ساعت هم F4 رو معرفی کرد، هم کلی گیم‌پلی و تمام امکانات بازی رو شرح داد، هم Fallout Shelter و Pip boy Edition رو معرفی کرد و در آخر هم تاریخ عرضه رو داد و یه کاری کرد که بیشتر افرادی که کنفرانسو دیدن، همون لحظه واسه خرید بازی مطمئن بشن...بدون هیچ جنگولک بازی و تریلرای فیک (که معمولا توی E3 می‌بینیم!) و تاخیر، بازی رو 5-4 ماه بعد از معرفی، عرضه کرد و بازی تبدیل به پرفروش‌ترین ‌بازی تاریخ Bethesda شد! به نظرم واسه Presentation و بازاریابی درست هم باید بهش جایزه بدن :D
الانم هوس کردم برم کنفرانسو ببینمش :D انصافا هیچی به هایپی که اون موقع داشتیم نمیرسه <:-P

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یه ذره بزرگ نمایی نکردید من شنیدم بگن th کارش درسته(بشخصه فقط بخاطر skyrim قبولش دارم)ولی نشنیده بودم بگن افسانه ای خواهشا فنای متعصب و ن.. نیان نگن th خداست این حرفا ممنون جسارت نباشه یه فن بیشتر اینجا نداریم که لغب بده:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ozzy the turtle

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
امسال به احتمال زیاد روی استیج E3 هم می‌بینیمش <:-Pلامصب هر چقدر توی بازیسازی و رهبری‌ تیم‌های بزرگ استاد هستش، به همون اندازه هم توی نمایش دادن و معرفی کردن بازیش با تمام جزئیات هم کارش کم‌نظیره ...هنوزم وقتی از کنفرانسی ناامید میشم، میرم اون کنفرانس 2015 بتزدا رو می‌بینم که توی نیم ساعت هم F4 رو معرفی کرد، هم کلی گیم‌پلی و تمام امکانات بازی رو شرح داد، هم Fallout Shelter و Pip boy Edition رو معرفی کرد و در آخر هم تاریخ عرضه رو داد و یه کاری کرد که بیشتر افرادی که کنفرانسو دیدن، همون لحظه واسه خرید بازی مطمئن بشن...بدون هیچ جنگولک بازی و تریلرای فیک (که معمولا توی E3 می‌بینیم!) و تاخیر، بازی رو 5-4 ماه بعد از معرفی، عرضه کرد و بازی تبدیل به پرفروش‌ترین ‌بازی تاریخ Bethesda شد! به نظرم واسه Presentation و بازاریابی درست هم باید بهش جایزه بدن :D
الانم هوس کردم برم کنفرانسو ببینمش :D انصافا هیچی به هایپی که اون موقع داشتیم نمیرسه <:-P
اخ اخ من هنوز رو سیستمم دارمش هر چند وقت یـ بار نگاهش میکنم کلا خیلی آدم باحالیه فقط نمیدونم چرا تو شبکه های اجتماعی هیچ اکانتی نداره ! در مورد E3 پیش رو هم چه فانتزیهایی که تو ذهن مرور نکردم واسه بازی بتزدا ولی یـ حس نا خوشایندی میگه میره برا سال دیگه اخه نا سلامتی قراره بزرگ باشه از اون ور هم IP جدیده یا این تیم کوچیک بتزدا بعیده سر 3 سال پروژه رو جم کرده باشن :ar!
یه ذره بزرگ نمایی نکردید من شنیدم بگن th کارش درسته(بشخصه فقط بخاطر skyrim قبولش دارم)ولی نشنیده بودم بگن افسانه ای خواهشا فنای متعصب و ن.. نیان نگن th خداست این حرفا ممنون جسارت نباشه یه فن بیشتر اینجا نداریم که لغب بده:D
مسائل رو با هم خواهشا قاطی نکنیم اول که اینجا جاش نیست دوم به هرکس دیگه ای که مثل ایشون کارنامش درخشان باشه میشه گفت افسانه ربطی به فن و این حرفا نداره ...

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
جدی اگه فکر می کنید حذف Micro-transaction به سود این صنعت و خود شماست شدیدا ساده اید. یه پستی اون بغل گذاشتم من، بازی سازی شدیدا گرون شده و به دلیل تورم نسبت به 20 سال پیش حتی پول کمتری هم واسه خرید بازی پرداخت می کنیم. اگه راه های در آمد زایی رو ببندیم به احتمال فراوان باید خداحافظی کنیم با بازی های AAA.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر