Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
نه داداش ریجن اروپا هست اکانتم الان پینگم 183ms و با کاهش پینگ میاد رو 143 ولی بازم کندی سرعت دارم تو بازی البته با ping4.2.2.4 پینگ گرفتم کلا بازی های بلیزارد برای ما ایرانی ها دردسره من موندم بقیه چجوری بازی میکنن

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
نه داداش ریجن آمریکا هست اکانتم الان پینگم 183ms و با کاهش پینگ میاد رو 143 ولی بازم کندی سرعت دارم تو بازی البته با ping4.2.2.4 پینگ گرفتم کلا بازی های بلیزارد برای ما ایرانی ها دردسره من موندم بقیه چجوری بازی میکنن
آقا ریجن اکانتو بزار رو اروپا! وقتی که میخوای توی بتل نت لاگین کنی اون پایین میشه انتخاب کرد. بزاری رو اروپا، وصل میشی به سرورایه اروپا و با پینگ فیکس کن دیگه ضمانتی فک کنم پینگت خوب شه!:D

shayannick

کاربر سایت
Mar 3, 2018
13
سلام دوستان. من عاشق این بازی هستم .و از diablo2 بازی میکردم الان 32 سالمه هنوز فرصت نکردم اینو بازی کنم. نسخه started edition رو دانلود کردم از بتا نت (16 گیگ) و تا لول 13 بازی کردم. میخواستم بخرم chest رو وسوسه شدم رفتم overwatch خریدم شدیدا پشیمونم یک هفتس خریدم وسط بازی شروع به دانلود میکنه بازی سرتونو درد نیارم میخوام بدونم کسی هست یا راهی هست اوراچو بدم به یکی دیابلو بگیرم ازش؟ خیلی دوس دارم با ایرانیا این بازیو انجام بدم هر چند فکنم 6 سال از ریلیز شدنش گذشته ! من وقتی starteri بازی کردم رو لپتاپمم ریختم با دوتا اکانت رفتم تو بازی فقط حالت داستانی رو تونستم با داداشم برم (البته تا لول 13) سوالم اینه وقتی بازی رو تموم میکنید باهم بعدش چی میشه؟! هی از اول میرید کف نمیکنه آدم؟! مرسی منتظر جوایتونمممممممم

• Like
Reactions: Destro

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان. من عاشق این بازی هستم .و از diablo2 بازی میکردم الان 32 سالمه هنوز فرصت نکردم اینو بازی کنم. نسخه started edition رو دانلود کردم از بتا نت (16 گیگ) و تا لول 13 بازی کردم. میخواستم بخرم chest رو وسوسه شدم رفتم overwatch خریدم شدیدا پشیمونم یک هفتس خریدم وسط بازی شروع به دانلود میکنه بازی سرتونو درد نیارم میخوام بدونم کسی هست یا راهی هست اوراچو بدم به یکی دیابلو بگیرم ازش؟ خیلی دوس دارم با ایرانیا این بازیو انجام بدم هر چند فکنم 6 سال از ریلیز شدنش گذشته ! من وقتی starteri بازی کردم رو لپتاپمم ریختم با دوتا اکانت رفتم تو بازی فقط حالت داستانی رو تونستم با داداشم برم (البته تا لول 13) سوالم اینه وقتی بازی رو تموم میکنید باهم بعدش چی میشه؟! هی از اول میرید کف نمیکنه آدم؟! مرسی منتظر جوایتونمممممممم
سلام
این بازی بر خلاف خیلی بازیای نقش آفرینی دیگه خیلی زود میرسی به End Game
یعنی همونطور که خودت گفتی وقتی خط داستانی بازی رو تموم کنی چیز زیاد جدید و خاصی نمیبینی
PVP هم که به اون صورت نداره
بیشتر بازی رکوردیه
یعنی تو هرچقدر لول بالاتر باشی و لباس و اسلحه هات قوی تر باشه مثلا میری Greater Rift با درجه سختی بالاتر میکشی و یه جور رکورد برات حساب میشه
چیز خاصی نداره که بخوای انجام بدی فقط هر چندوقت یه بار یه season جدید شروع میشه و یه سری جایزه داره مثل pet و آیتم و اینچیزا
که اونا رو هم بگیری دیگه چیز خاصی نمیمونه
به نظر من که همون اوورواچ رو بازی کن واقعا یه کم یاد بگیری عاشقش میشی! بازم خود دانی

shayannick

کاربر سایت
Mar 3, 2018
13
سلام دوستان، اگر کسی رو میشناسید که بازی دیابلو 3 و پتچهاشو میفروشه به قیمت مناسب یا تعویض میکنه به من اطلاع بدید ممنونم. نمیخوام با قیمت بالا بخرم . فقط میخوام قسمت داستانیشو یه بار برم همین. تو نتم هر چی سرچ کردم چیزی نیافتم که بشه فقط بخش داشتانی رو بازی کرد. چون استارکرفت اینطوری بود بخش داستانیشو دانلود کردم با کرک و بدون مشکل انجام شد.

• Like
Reactions: masiha206

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
سلام دوستان، اگر کسی رو میشناسید که بازی دیابلو 3 و پتچهاشو میفروشه به قیمت مناسب یا تعویض میکنه به من اطلاع بدید ممنونم. نمیخوام با قیمت بالا بخرم . فقط میخوام قسمت داستانیشو یه بار برم همین. تو نتم هر چی سرچ کردم چیزی نیافتم که بشه فقط بخش داشتانی رو بازی کرد. چون استارکرفت اینطوری بود بخش داستانیشو دانلود کردم با کرک و بدون مشکل انجام شد.
بازی کرک نشده. باید بخری اگه میخوای بازی کنی!

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
دوستان من season رو با باربین تموم کردم و ست رو گرفتم حالا میخوام با یه هیرو دیگه برم اما نمیشه دیگه اون ماموریت ها رو برم و میگه شما ست رو گرفتین.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان اکانت خودم رو میخوام بفروشم به پولش احتیاج دارم چون میخوام مانیتور بگیرم پول کم دارم
هر دو تا اکسپنشن RoS + Necromancer
و بازی Overwatch هم داخل اکانت هست
هرکسی خواست بهم پیام بده قیمت هم = 150 هزارتومن

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
چندتا سوال داشتم در مورد این بازی لطفا کسایی که میدونن در صورت امکان جواب بدن
اولا اینکه dlc های بازی مخصوصا ROS خط داستانی دارن؟ نسخه اصلی رو دارم که 4 تا act هست و شنیدم act 5 داخل دی ال سی ROS هست
یه مشکل که دارم بازی بیش از حد آسونه، از روی نرمال به hard تغییر دادم ولی بازم خیلی آسون بود و اکثر باس هارو زیر 1 دقیقه میکشم و فقط یک بار مردم که اونم حواسم نبود. درجه سختی رو به expert تغییر دادم بلکه یکم متعادل بشه
اگه بخوام playthrough دوم رو درجه سختی inferno برم، میشه با همون هیرویی که بازی رو دفعه اول باش تموم کردم با همون لول از اول شروع کنم؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
چندتا سوال داشتم در مورد این بازی لطفا کسایی که میدونن در صورت امکان جواب بدن
اولا اینکه dlc های بازی مخصوصا ROS خط داستانی دارن؟ نسخه اصلی رو دارم که 4 تا act هست و شنیدم act 5 داخل دی ال سی ROS هست
یه مشکل که دارم بازی بیش از حد آسونه، از روی نرمال به hard تغییر دادم ولی بازم خیلی آسون بود و اکثر باس هارو زیر 1 دقیقه میکشم و فقط یک بار مردم که اونم حواسم نبود. درجه سختی رو به expert تغییر دادم بلکه یکم متعادل بشه
اگه بخوام playthrough دوم رو درجه سختی inferno برم، میشه با همون هیرویی که بازی رو دفعه اول باش تموم کردم با همون لول از اول شروع کنم؟
بازی کلا 1 دی ال سیه داستانی داره که همون ریپر آو سولزه و بعدشم یه کلاس اضافه کردن بنام نکرومنسر.
سختی اصلیه بازی توی ریفتها هستش که باید با زمان مسابقه بدی و اونجا میتونی لجندری جم آپگرید کنی بعد از زدن باسه تهه ریفت.
با هر کلاس باید از اول شروع کنی و نمیتونی ادامه ی سختیه یه هیرورو با یه هیرو دیگه بری. آخرین لول سختی بازی تورمنت بود که تا تورمنت 8 یا 16 اینا میشد ببری بالا درست یادم نیست 3سال پیش بازیو ول کردم!

• Like
Reactions: Monster Hunter

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
بازی کلا 1 دی ال سیه داستانی داره که همون ریپر آو سولزه و بعدشم یه کلاس اضافه کردن بنام نکرومنسر.
سختی اصلیه بازی توی ریفتها هستش که باید با زمان مسابقه بدی و اونجا میتونی لجندری جم آپگرید کنی بعد از زدن باسه تهه ریفت.
با هر کلاس باید از اول شروع کنی و نمیتونی ادامه ی سختیه یه هیرورو با یه هیرو دیگه بری. آخرین لول سختی بازی تورمنت بود که تا تورمنت 8 یا 16 اینا میشد ببری بالا درست یادم نیست 3سال پیش بازیو ول کردم!
دی ال سی ROS ارزش خرید داره بنظرتون؟ فقط بخاطر بخش داستانیش میخوامش

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
دی ال سی ROS ارزش خرید داره بنظرتون؟ فقط بخاطر بخش داستانیش میخوامش
اگه فقط برا داستانش میخوای ارزش نداره چون یه چپتر بیشتر اضافه نمیکنه و میتونی بری داستانشو بخونی! ولی محتواهایه زیادی اضافه میکنه و در آخر بازی فقط و فقط گرایند کردنه و تمام! تهش به ریفت ختم میشه! هی ریفت میری آیتم میگیری قویتر میشی میری ریفت بالاتر و جمهایه لجندریو به لولهای بالاتر آپگرید میکنی! من دور و بره 2هزار ساعت یا بیشتر بازیو انجام دادم آخرشم انداختم اونور چون واقعا هیچی نداره! شاید بگی خوب 2هزار ساعت بازی کردی دیگه چی میخوای؟! نکته ی اول اینکه من کلا فقط این بازیو انجام دادم توی 2 یا 3 سال و بحث بعدی اینه که این بازی ته نداره! ولی تهش تکرار مکرره یه چیزه و اونم ریفت رفتنه! هی ریفت و ریفت و ریفت! من بازیو از روز اول عرضه گرفتم و دی ال سیم گرفتم ولی بازی واقعا آخرش هیچی نداشت! هی پچ میدن یه سری کلاسا میان بالا یه سریا میرن پایین و پچ بعدی همین بساط! این بازی مرده و خود بلیزاردم دیگه اهمیتی بهش نمیده! بزا ببینم میتونم اکانتمو بگیرم میدم بهت بازی کن دی ال سیو! نمیدونم یوزر پسش یادمه یا نه!

• Like
Reactions: Monster Hunter

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
اگه فقط برا داستانش میخوای ارزش نداره چون یه چپتر بیشتر اضافه نمیکنه و میتونی بری داستانشو بخونی! ولی محتواهایه زیادی اضافه میکنه و در آخر بازی فقط و فقط گرایند کردنه و تمام! تهش به ریفت ختم میشه! هی ریفت میری آیتم میگیری قویتر میشی میری ریفت بالاتر و جمهایه لجندریو به لولهای بالاتر آپگرید میکنی! من دور و بره 2هزار ساعت یا بیشتر بازیو انجام دادم آخرشم انداختم اونور چون واقعا هیچی نداره! شاید بگی خوب 2هزار ساعت بازی کردی دیگه چی میخوای؟! نکته ی اول اینکه من کلا فقط این بازیو انجام دادم توی 2 یا 3 سال و بحث بعدی اینه که این بازی ته نداره! ولی تهش تکرار مکرره یه چیزه و اونم ریفت رفتنه! هی ریفت و ریفت و ریفت! من بازیو از روز اول عرضه گرفتم و دی ال سیم گرفتم ولی بازی واقعا آخرش هیچی نداشت! هی پچ میدن یه سری کلاسا میان بالا یه سریا میرن پایین و پچ بعدی همین بساط! این بازی مرده و خود بلیزاردم دیگه اهمیتی بهش نمیده! بزا ببینم میتونم اکانتمو بگیرم میدم بهت بازی کن دی ال سیو! نمیدونم یوزر پسش یادمه یا نه!
من چند سال بود میخواستم بازیش کنم نسخه سوم رو ولی هر دفعه یه چیزی پیش میومد بعد چند سال بالاخره چند روز پیش خریدمش فقط بخاطر بخش داستانی. میدونم اصلا ارزششو نداشت خریدنش فقط واسه بخش داستانی ولی خیلی رو مخم بود خواستم تجربش کنم.
داستان خیلی خوبی داشت ولی الان پلیرای بازی خیلی خیلی کم شدن و بشتر تمرکز بلیزارد روی اورواچ هست

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر