فروشنده هدفون استودیویی Beyerdynamic DT 990 Pro 250 OHM

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
Rating - 100%
1   0   0
* فروخته شد *

با سلام.

- هدفون حرفه ای استودیویی از برند بیرداینامیک مدل 990 پرو 250 اهم.
- ساخت آلمان.
کاملا سالم بدون قطعی در سیم یا گوشی ها با امکان تست (فقط برای خریدار قطعی)
یه جک تبدیل 3.5 میلیمتری به استریو همراهش هست.
کارتن و دفترچه دور انداخته شده.
پدهای ابری و مخملی هدفون بدلیل استفاده در طول زمان تا حدی جمع شدن اما کارایی خودشونو از دست ندادن و هنوز نرم هستن.

ورامین امکان تست و خرید حضوری.
تهران مترو شهرری تحویل میدم.
شهرستان اول واریز و بعد ارسال.

قیمت : 500

با هارد دیسک 4 ترابایت اینترنال گارانتی دار هم تعویض میکنم.

تماس
09128236838

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Rating - 0%
0   0   0
سلام مصطفی جان با اجازه شما کمی نظر بدم...از اونجایی که بنده هدفون های زیادی رو تست و بررسی کردم خواستم کمی درباره هدفون dt990 صحبت کنم...بنده این هدفون رو تو بازی resident evil7,rainbow 6,call of duty infinit war,assassins creed تست گرفتم تست هایی از قبیل مکالمه داخل بازی،صدای راه رفتن،تیر اندازی،برخورد تیر به انواع اشیا و غیره...به جرأت میگم صدای باز خوردی به گوشم عالی بود،طول صدا،عمق،فاصله ،اوعاج و از همه مهم تر بیس صدا کنترل شده و دقیق..در موسیقی هم خیلی خوب عمل میکنه...در ضمن پدهای هدفون هم به راحتی تو ایران پیدا میشه و خیال خریدار راحت باشه
اقا مصطفی هدفون جدید میخوای بگیری به سلامتی ؟

• Like
Reactions: Kain

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
Rating - 100%
1   0   0
سلام مصطفی جان با اجازه شما کمی نظر بدم...از اونجایی که بنده هدفون های زیادی رو تست و بررسی کردم خواستم کمی درباره هدفون dt990 صحبت کنم...بنده این هدفون رو تو بازی resident evil7,rainbow 6,call of duty infinit war,assassins creed تست گرفتم تست هایی از قبیل مکالمه داخل بازی،صدای راه رفتن،تیر اندازی،برخورد تیر به انواع اشیا و غیره...به جرأت میگم صدای باز خوردی به گوشم عالی بود،طول صدا،عمق،فاصله ،اوعاج و از همه مهم تر بیس صدا کنترل شده و دقیق..در موسیقی هم خیلی خوب عمل میکنه...در ضمن پدهای هدفون هم به راحتی تو ایران پیدا میشه و خیال خریدار راحت باشه
اقا مصطفی هدفون جدید میخوای بگیری به سلامتی ؟
سلام.
ممنون بابت توضیحات :-bd
اگر کارت صدای خریدار خوب باشه واقعا میتونه کیفیت صدای بسیار شفاف و عالی ازش بگیره.

راستش فعلا موندم چیکار کنم :D باید یه کارت صدای خفن هم بگیرم و بعد به فکر یه هدفون خفن تر از این هم باشم. جفتش لازمه برام :-B

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Rating - 0%
0   0   0
سلام.
ممنون بابت توضیحات :-bd
اگر کارت صدای خریدار خوب باشه واقعا میتونه کیفیت صدای بسیار شفاف و عالی ازش بگیره.

راستش فعلا موندم چیکار کنم :D باید یه کارت صدای خفن هم بگیرم و بعد به فکر یه هدفون خفن تر از این هم باشم. جفتش لازمه برام :-B
در رابطه با با درایو کردن کارت صدا با هدفون dt990 باید بگم که اکثر مادربورد های گیمینگ از پس این هدفون به خوبی برمیان...پس جای نگرانی نیست ...مصطفی جان اگر خواستی من بابت هدفون راهنماییت میکنم..در ضمن هدفون بهتر و به اصطلاح خفن تر بگیری کارت صدا نمیتونه درایو کنه هر چقدر هم که کارت صدا قوی باشه..فکر امپ هم باش..اونم چند تا خوب سراغ دارم...اگر مایل بودی در خصوصی بحث رو ادامه میدم..بدون مشورت و تحقیق هدفون نگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر