Cemu | Wii U Emulator

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
این Key ها برای چی هستن؟
هر بازی بنا به ریجنش یه کد منحصر به فرد داره که برای اجرا روی امولاتور ضروریه که قبلش توی یه فایل تکست به نام Keys وارد بشه.. اگه این کدها درست وارد نشن بازی اجرا نمیشه.

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
هر بازی بنا به ریجنش یه کد منحصر به فرد داره که برای اجرا روی امولاتور ضروریه که قبلش توی یه فایل تکست به نام Keys وارد بشه.. اگه این کدها درست وارد نشن بازی اجرا نمیشه.
نمیدونم چرا من تا حالا احتیاج به وارد کردن این کی ها پیدا نکردم. البته فقط سه تا بازی اجرا کردم: BotW ماریو کارت و Wind Waker HD
به خاطر همینم اصلا نمیدونستم کارشون چی هست و یکی از دوستان پرسید جوابم درست نبود
بعد من 99% تایمی که با این شبیه ساز کار کردم BotW اجرا کردم که راضی بودم. ماریو کارتم یه بار اجرا کردم خوب بود ولی Wind Waker HD مشکل صدا داشت. با توجه به چیزایی که بقیه از بایونتا2 میگن به نظرم غیر BotW به بازیای دیگه زیاد توجه نمیکنن الان این Wind Waker نسخه گیم کیوبش رو خیلی وقت پیش با شبیه ساز دلفین PC راحت بازی کردم تا آخر، روی گوشیمم دیروز تست کردم بالا اومد با شبیه ساز دلفین برای اندروید. نسخه ویی یوشم تقریبا همون نسخه گیم کیوبه ریمستر کردن (سبک گرافیک بازی رو یه کوچولو تغییر دادن حالا) چرا باید مشکل صدا داشته باشه :|

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
cemu 1.11.4 هم تازه اومده. میخواستم بدونم من که ورژن قبلی رو دارم و کلی پلاگین و کرافیک پک و آپدیت بازی روش نصب شده چطور میتونم بی دردسر شبیه سازم رو آپدیت کنم؟

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
cemu 1.11.4 هم تازه اومده. میخواستم بدونم من که ورژن قبلی رو دارم و کلی پلاگین و کرافیک پک و آپدیت بازی روش نصب شده چطور میتونم بی دردسر شبیه سازم رو آپدیت کنم؟
خیلی راحته هر فایلی که میخواید کپی کنید تو فایل جدید cemu
من که قید این نسخه را زدم به شدت مشکل داره از کرش کردن های گاه و بیگاه بایونتا گرفته تا اجرا نشدن زلدا

• Like
Reactions: habibmp3

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خیلی راحته هر فایلی که میخواید کپی کنید تو فایل جدید cemu
من که قید این نسخه را زدم به شدت مشکل داره از کرش کردن های گاه و بیگاه بایونتا گرفته تا اجرا نشدن زلدا
خودم حل کردم مشکل رو.. مشکل من با Cemuhook بود چون فایلای ورژن قبل شبیه ساز رو توی جدیده کپی میکردم cemu کار نمیکرد! بعد نسخه جدید cemuhook رو دانلود کردم درست شد و اتفاقا خیلی راحت بازی میکنم! ماریو 3بعدی رو بدون مشکل تموم کردم .. زلدا هم با پرفورمنس بهتری نسبت به ورژن قبلی شبیه ساز اجرا میشه ..
فقط من با ماریو کارت مشکل دارم که بعضی وقتا کرش میکنه و وارد بازی نمیشه! این و نمیدونم مشکل از کجاس؟!

• Like
Reactions: dizzy

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
درود دوستان.
تو پست اول من درست متوجه نشدم.

اگه از عزیزان یکی لطف کنه لینک اخرین ورژن برنامه و لینک دانلود بازی ها و روش کار رو توضیح بده ممنون میشم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
درود دوستان.
تو پست اول من درست متوجه نشدم.

اگه از عزیزان یکی لطف کنه لینک اخرین ورژن برنامه و لینک دانلود بازی ها و روش کار رو توضیح بده ممنون میشم.

لینکای مورد نیاز :

http://cemu.info/releases/cemu_1.11.4.zip
https://files.sshnuke.net/cemuhook_1114_0563.zip
https://github.com/slashiee/cemu_graphic_packs/releases/download/appveyor719/graphicPacks_2-719.zip
dcac9927.zip
Complete Shader Cache Collection 1.11.0c v2 • r/CEMUcaches
Wii U USB Helper

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
برای این شبیه ساز کدوم cpu بهتر هست؟ amd یا intel

intel که اصلا از رده خارجه. تو سایت اصلی خودِ شبیه ساز نوشته:

AMD GPU: Runs as expected on most recent driver
Intel GPU: Not officially supported. Heavy visual glitches.

Cemu Emulator

و بین nvidia و amd, کارت های nvidia بهترن:

Graphic Card Compatibility - CEMU Wiki

میخوام زلدا رو دانلود کنم
یه ریلیز هست به اسم ElAmigos یکی هم fitgirl
کدوم بهتره و جدیدتر؟

fitgirl که قدیمیه ورژنش: 1.1.0

ElAmigos هم ورژن های مختلف داره. فک کنم آخریش 1.5.0 باشه. باید بگردی ورژنی از ElAmigos رو دانلود کنی که 1.5.0 نوشته باشه.

amir128t

کاربر سایت
Mar 12, 2018
4
سلام من متوجه نشدم یکم بیشتر توضیح بده این منظورش چیه
من منظورم cpu بود مثلا میخوام سیستم جدید بخرم cpu intel i5 8600 بگیرم یا ryzen 5 1400
کدم بهتره واسه این بازی[/QUOTE]

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام من متوجه نشدم یکم بیشتر توضیح بده این منظورش چیه
من منظورم cpu بود مثلا میخوام سیستم جدید بخرم cpu intel i5 8600 بگیرم یا ryzen 5 1400
کدم بهتره واسه این بازی
[/QUOTE]

آها. من فکر کردم منظورت GPU بود. در مورد CPU منبعی پیدا نکردم.

شما هر کدوم که قویتر بود رو بخر. الان بین این دو تا که نام بردی, Intel Core i5-8600K یه سر و گردن قویتره.

• Like
Reactions: amir128t

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
معمولاً شبیه سازها عملکرد تک هسته ای بالاتر روی کارایی شون تاثیر قابل توجهی داره.
بنابراین سی پی یوهای اینتل عمدتاً کارایی بهتری توی شبیه سازها از خودشون نشون میدن.

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
من با pcsx2 و dolphin زیاد کار کردم ولی تاحالا با cemu کار نکردم، چنتا سوال دارم:

1- برای اجرا نیاز به فایل Bios داره؟

2- این پکیلجهای graphics pack و shader peack داشتنشون اجباریه؟ (آخه یه جا خوندم که این پکیجها فقط برای اجرا روی رزولوشن بالا کاربرد دارن و روی رزولوشن متوسط نیازی به داشتن این پکیجها نیست)

3- این رام هایی که تو اینترنت هست بدون درد و خونریزی کار میکنن؟ یا باید مثل رام های کنسول 3DS ابتدا decrypt بشن و از این داستانا؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر