Life Is Strange : Before the Storm

z99o_dims.jpg

سازنده: Deck 9 Games
ناشر: Square Enix
Platforms : PS4 , X1 , PC
تاریخ عرضه:
اپیزود اول : 31August 2017
ایپزود دوم : 19October 2017

بعد از موفقیت بازی Life Is Strange در سال 2015 و استقبال گیمرها از بازی ، درخواست های زیادی برای ادامه و یا روایت قضایای پیش از آمدن مکس (شخصیت اصلی نسخه ی اول) به Arcadia Bay مطرح شد.
هرچند LIS2 همان زمان تایید لفظی شد ، اما چندی پیش لیک هایی در رابطه با داستان گذشته به روی اینترنت رفت.

Before the Storm داستان کلوئی و ریچل را قبل سه سال از بازگشت مکس به شهر روایت میکند. هرچند پایان داستان برای آن هایی که LIS را بازی کرده اند مشخص است، اما روابط کاراکترها و احساساتی که در بازی وجود دارد ، تجربه ای جدید را رقم خواهد زد.
در BtS ما در نقش کلوئی بازی میکنیم، و خبری از کنترل زمان نیست! پس هیچ کدام از انتخاب های ما قابل برگشت نیست!

این عنوان در 3 ایپزود منتشر خواهد شد و توسط استودیو Deck 9 Games ساخته میشود.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خود سازنده این را منتشر کرده ؟
نمیشه دقیق گفت این که کدوم هست ولی احتمال قرار دادن تجربه جدید هست و من میگم مرد شخصیت اصلی میشه و عاشق دختره میشه و بی محلی ها و شکست عشقی ها و از این جور داستانها :D
نه فن میده :D ایده داستانی که خیلی دستشون بازه ولی به نظرم اون قدرت داشتن یا نداشتن مهمه قشنگ مسیر دهی میکنه واسه کلیت و ماهیت داستان/ارتباط داشتن یا نداشتن با فصل اول .....

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
دوستان نسخه فیزیکی اومده؟؟؟
اگه اومده من چرا پیدا نمیکنم پس:-??
اگه اومده کجا گیر بیارم اینترنتی؟؟؟
خیر ولی همین الان معرفی شد! البته نسخه های ویژه ی فیزیکی:D
Life is Strange: Before the Storm physical editions launch March 6 in North America, March 9 in Europe alongside 'Farewell' bonus episode - Gematsu

با این حساب Farewell هم 6مارچ تاریخ خورده پس!(توی این پک خواهد بود) خیلی دیره!:(

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
به به چه خبرای خوشی :ar! نسخه فیزیکی بازی معرفی شد تو سه ورژن مختلف + تاریخ انتشار بونس اپیزود بازی "Farewell" :

qbpb_tumblr_inline_p2r8rnh2ft1tugqca_1280.png

The Vinyl Edition شامل دیسک بازی اصلی + کتاب Artbook بازی و موسیقی های لایسنس شده بازی رو دیسک های Vinyl
The Limited Edition شامل دیسک بازی اصلی + کتاب Artbook بازی و موسیقی های لایسنس شده بازی بر روی دیسک CD
Standard Edition فقط شامل دیسک بازی اصلی

هر سه تا ادیشن هم شامل محتوای دیجیتالی زیر

-Bonus Episode: ‘Farewell’ - play one last time as a young Max Caulfield in a special bonus episode
-Mixtape Mode – Design your own playlist from the Life is Strange licensed soundtrack and listen to it alongside a cinematic scene from the game
-Outfit pack – Change up Chloe’s look with three new complete outfits. Includes the Punk Doe, Hawt Dawg Man & Illuminati outfits
Episode 1 from the first Life is Strange season

لیست ترک های رسمی بازی :

qy6n_dt1j2vlxcaao5wk.jpg

تاریخ انتشار بونس اپیزود بازی 6 مارچ همراه با همین نسخه ی فیزیکی بازی هستش :x فقط تریلر ندادن نامردا :-SS

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
بازی فن های زیادی داره بخاطر همین خیلی فن ارت زیاد داره من فن ارتهایی دیدم از بازی که اگر بزارم اینجا مدتها بن میشم :Dبه شدت هم با جزییات ساختن
ضمنا خداروشکر میکنم تحمل کردم و نخریدم نسخه دیجیتالی بازی رو تا مثل سیزن اول نسخه ویژه رو بگیرم
این دوتا کازپلی هم نمیدونم قبلا دیدین یا نه ولی خوبن

Attachments

• IMG_20180120_144315.jpg
    IMG_20180120_144315.jpg
    81.5 KB · مشاهده: 25
  • IMG_20180120_144449.jpg
    IMG_20180120_144449.jpg
    81.7 KB · مشاهده: 23

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر