NBA 2K18

NBA 2K18

r6e_dbo-fxtuwaadyk5.jpg

.
.
.

2K
September 19, 2017
Platforms:
ps4 - Xbox One - switch - pc - ps3 - Xbox360​

مزیایای پیش خرید کردن
sfco_اتلت.png

.
.
LEGEND EDITION

e43b_aspect-b3i55a5gas-1000xauto.jpg

h0wo_رذرذر.png

LEGEND EDITION GOLD

l2m8_aspect-yf4q5oahuk-1000xauto.jpg

zek_ذد.png

.

پست با خبر های تکمیلی اپدیت میشود

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
بعد از مدتی بازی‌ رو آپدیت کردم ولی واقعا خیلی بهتر‌ شد :D به این میگن آپدیت :D حتی حس کردم انیمیشن ها هم‌ بهتر‌شدن!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من كلا با بسكت زياد حال نميكردم نسخه 16 رو plus مجاني كرده بود بازي كردم اون لذت فيفارو بهم نداد ولي 3on3 free style خوشم اومد الان شك دارم nba18 رو بخرم يانه ؟

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
من كلا با بسكت زياد حال نميكردم نسخه 16 رو plus مجاني كرده بود بازي كردم اون لذت فيفارو بهم نداد ولي 3on3 free style خوشم اومد الان شك دارم nba18 رو بخرم يانه ؟
سلام مصطفی اگه حال و حوصله تمرین و یادگیری نداری بازی رو نگیر چون شبیه سازه سرورهای خوبیم نداره با این حال مد فری استایل تو بازی هست و سرگرم کننده تر هم شده ...
بنظر من برو لایو ۱۸ بگیر با قیمت کمتر تو اینستا و یوتیوب هم خیلی تریلر در مورد فری استایل و اینا دیدم مثل اینکه خیلی روی این مد مانور دادن و بازی بیشتر سرگرم کننده هست تا شبیه ساز ، به فیزیک بازیکنا تو فیفا هم عادت داری اینم همونه :D سرورهاشم که خوبه ، البته بازی دمو مجانی هم داره میتونی قبلش دانلود کنی ببینی خوشت میاد یا نه

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام مصطفی اگه حال و حوصله تمرین و یادگیری نداری بازی رو نگیر چون شبیه سازه سرورهای خوبیم نداره با این حال مد فری استایل تو بازی هست و سرگرم کننده تر هم شده ...
بنظر من برو لایو ۱۸ بگیر با قیمت کمتر تو اینستا و یوتیوب هم خیلی تریلر در مورد فری استایل و اینا دیدم مثل اینکه خیلی روی این مد مانور دادن و بازی بیشتر سرگرم کننده هست تا شبیه ساز ، به فیزیک بازیکنا تو فیفا هم عادت داری اینم همونه سرورهاشم که خوبه ، البته بازی دمو مجانی هم داره میتونی قبلش دانلود کنی ببینی خوشت میاد یا نه
سلام امين جان ممنون بابت جواب اقا راستش دموي لايو رو زدم خوشم نيومد از دست ea هم شاكيم بابت فيفا هجده و nfs playback الان اين شماره سرورهاش از 16 بهترن يا بدتر؟ والا اين حقيقتش از فيفا ١٨ هم بشدت ناراضي هستم الان option هام اين و gts هست

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
سلام امين جان ممنون بابت جواب اقا راستش دموي لايو رو زدم خوشم نيومد از دست ea هم شاكيم بابت فيفا هجده و nfs playback الان اين شماره سرورهاش از 16 بهترن يا بدتر؟ والا اين حقيقتش از فيفا ١٨ هم بشدت ناراضي هستم الان option هام اين و gts هست
اره ea داره سیر نزولی طی میکنه تو همه بازیهاش ، راستی 2k18 هم مد داستانی داره که جالبه +مای پلیر ، اینا میتونه سرگرمت کنن .

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اره ea داره سیر نزولی طی میکنه تو همه بازیهاش ، راستی 2k18 هم مد داستانی داره که جالبه +مای پلیر ، اینا میتونه سرگرمت کنن .
يه مد التيميت داره با اون حال ميكنم فك كنم ماي تيم هست اسمش ea هم قانوني داره اونم اينه وقتي عقب از لحاظ فروش باشه سعي ميكنه خودشو برسونه ب حريف ولي وقتي جلو باشه و بي رقيب ميزنه ب تنبل مد عين بنزما ولي سر جريان 2k نميتونه برسه احتمالا بيوفته دنبال لايسانس انحصاري و روشهايي كه ميدونيد

• Like
Reactions: LES BLEUS

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
تفاوت بين rookie و pro چرا انقدر زياده
من rookie رو با ٤٠تا اختلاف ميبرم اما پرو رو با چهلتا ميبازم
نه اونقدر اسون مزه ميده نه انقدر سخت
زير سبدام نميرن...سه امتيازيام نميرن توي پرو
چيكار كنم؟
تنظيمات custom رو نميدونين چطور بذارم حريف سخت باشه اما منم امتياز بتونم بگيرم

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
اسلایدرا خودت تغییر بده دیگه . layup سه ا متیازی اینا برای خودت ببر یک خورده بالا .
لی اپ بزاری 60 واسه خودت خیلی اسون تر میشه

مرسي
اما از كجا ببرم؟
سه امتيازيرو ميبرم بالا هوش مصنوعيم قوي ميشه

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
ميشه با عكس نشون بدي
يا بگي كجاي ستينگ برم
وسط بازی که استارت میزنی. تو قسمت slider setting . دو بخش داره صفحه اول برای cpu هست. فکر کنم باید r2 بزنی که بره صفحه user. دقت کنی اسم یوزر و cpu میزنه .

• Like
Reactions: christmas

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
نسخه جدید کی عرضه میشه؟ ارزش داره الان 18 رو بگیرم؟
نسخه جدید میره طرفای مهر ....

خرید NBA 2?K18 ? ..... اصلا یه لحظه شک نکن ! یه بازی ورزشی تمام و کمال نسل هشتمی . اونی که بسکتبالی نیست این بازی رو انجام بده دقیقا شوکه میشه از دیدنش و وای به حال اونایی که بسکبتالی هستن ..

قصد خریدش رو داری یه لحظه هم شک و تردید به خودت راه نده .

• Like
Reactions: Lord Stark

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر