Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خوب...دیدم! ( The Empire of Corpses )
البته خیلی وقته که دیدنش تموم شده ولی هممم....هممممم....سوال اصلی اینه که چی دیدم! :D خداییش نفهمیدم چی دیدم:))
داشتم تو نت میگشتم ببینم چرا چیزی نفهمیدم! جایی،چیزی نیست برام شفاف سازی کنه؟ بعد پی بردم که نه، مشکل از من نیست! از پایه خود انیمه این مشکل رو داره که معلوم نیست چرا و چطور اتفاقاتی میفته و فاز ملت چیه و ...! :D
البته یه نکته ای این وسط پی بردم،که شاید اگر درست میبود،یکمی بیشتر میفهمیدم چی به چیه!:D ، گویا ترجمه زیرنویس انگلیسی هم مشکل داره بدبختی!:-" من چندجا وسط انیمه چک کردم ، گفتم شاید زیرنویس فارسی مشکل میدارد،دیدم نه کاملا مطابق با انگلیسیه!:D بعد توی همین گشتن بعد از دیدن انیمه، دیدم یکی دانش زبان ژاپنیش رو با زیرنویس انگلیسی مقایسه کرده، عمق فاجعه مشخص شد!:-" خیلی خیلی اوضاع خراب بود:D اگر انیمه رو ببینید و بعد اون متن رو بخونید،در میابید چقدر متفاوت میشه اوضاع و چقدر قابل فهم تر میشه!:D

حالا از همه ی اینها بگذریم! با اینکه از داستان چیزی نفهمیدم جز ایده ی اولیه ی داستان که چیز جالب و خفنی بود و میزد!(این ایده ی 21گرم روح رو کجا شنیده بودم قبلا؟ :D ) ولی با انیمه حال کردم:| یعنی مثل زمانی که بچه بودم و انیمه به زبون عربی یا آلمانی میدیدم و حال میکردم،الانم چنین حسی به این انیمه دارم:))

یکم از نقاط مثبت قابل درکش بگم، گرافیک و آرت استایل انیمه چه خوف بود! لندن چه جو خوف و خفن ناکی داشت! (دلم ادامه ی the Order خواست:| همین الان:| )
آهنگ اندینگش خیلی حال داد! بعد پی بردم که ... اِ این که کار Egoistـه! خوب مشخصه کارشون خوبه دیگه:D دمشان گرم!:D

---
بریم،بریم Violet Evergarden ببینیم که بهتره!:D خدایا! اینجا دیگه هنگ نکنم:))

---
ویرایش: گفتم قبل از اینکه برم سراغ VE ، یه لینک دیگه باز کنم...و بالاخره به چیزی که میخواستم رسیدم ، با اینکه مقادیری تئوری داشت ولی الان خیلی قابل درک تر شد چیزی که دیدم:)) عجب! پس من اینو میدیدم:))

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
هویت اصلی Dr.Emmerich توی MGSV مشخص شد. حدس بزنین کی بوده:D
xq3e_shinpachi.jpg

شینپاچی خودمون بوده=))

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
View attachment 83303
really badass jiren
پ.ن only pure heart and spirit can beat jiren
تا قسمت 180 هم میخوان با این قدرتای کلیشه ای (البته فقط قدرت وجیتا) جیرن بزنن فقط یکم blood نشونمون بدن نصف ارزش db به همون تیکه پاره کردن همدیگه بود خیلی بی مزه شده

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
پاییز عملا فقط اومارو-چان رو تا آخر دنبال کرده بودم، اما این فصل تا اینجا واقعا فصل انیمه‌ای خوبی بوده. خدا خیرشون بده که وسط این همه خبرای ناراحت‌کننده، دیدن کاراشون مایه دلخوشیه. خب چند تا انیمه دیگه‌ای که دیدم:

قسمت اول Koi wa Ameagari no You ni یا After the Rain:

- در یک کلام: غافلگیر کننده
یک انیمه رومنس و درام که به یک رابطه عاشقانه با اختلاف سنی زیاد می‌پردازه. شخصا کارهایی رو که با محوریت این دلدادگی‌ها ساخته می‌شن زیاد نمی‌پسندم، ولی After the Rain غافلگیرم کرد. کار طبیعتا احساسیه، اما این‌طور که از قسمت اول برمی‌یاد پخته به نظر می‌رسه. اثر تا اینجا به‌خوبی پرسش مطرح کرده و به اونایی که لازم دیده خوب پاسخ داده و به اندازه کافی هم تعلیق برای قسمت بعدی گذاشته. این از اون هنرهای خاص انیمه‌هاس که تو ۲۰-۲۵ دیقه انقدر محتوا می‌تونن داشته باشن. البته نمی‌دونم انیمه بعدا چطور پیش می‌ره؛ شاید تا آخرین قسمت همراهی‌ش کنم یا شاید حتی قسمت بعدی از خیرش بگذرم، ولی اولین برخورد که واقعا خوب بود.

قسمت اول Miira no Kaikata یا How to Keep a Mummy:

- بامزه!
همون‌طور که از اسم و عکس‌های انیمه برمیاد با یه کار طنز روبه‌روییم که درباره نگه‌داری از یه مومیاییه! قسمت اول واقعا بامزه بود و مومیایی قصه واقعا تو‌دل‌بروئه لامصب! خلاصه کنم: انیمه جالبی به نظر می‌رسه که می‌تونه دل آدم رو شاد کنه.

قسمت اول Hakumei to Mikochi:

- مستعد بامزه بودن
طراحی‌ها خوبن و کاراکترها باحالن و اثر یه حال‌وهوای کودکانه جالبی داره. منتهی نمی‌دونم سر چی قسمت اول از نیمه که گذشت جذابیت‌ش برام کم شد؛ طوری که چند دیقه آخرش رو حتی ندیدم. برش‌ها و افکت‌هایی که تو کار هست یکم انسجام انیمه رو کم می‌کنه از نظرم؛ طوری که یه جاهایی حس می‌کردم دارم فرضا تریلر کار رو نگاه می‌کنم. حالا باید دید بعدا چطور می‌شه.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
تا قسمت 180 هم میخوان با این قدرتای کلیشه ای (البته فقط قدرت وجیتا) جیرن بزنن فقط یکم blood نشونمون بدن نصف ارزش db به همون تیکه پاره کردن همدیگه بود خیلی بی مزه شده
درباره تیکه پاره کردن و خون خون ریزی نمیتونم نظر قطعی بدم چرا انقدر کم کردن...شاید میخواستن رده سن بیننده رو بیارن پایین یا میخواستن تمام سلیقه ها رو پوشش بدن...هرچی هست روند انیمه دراگون لایت تر شده....راجه به 180 قسمت هم گفتی طول میدن...کلا از تورنومنت 7 دقیقه مونده هر قسمت هم 1 دقیقه تورنومنت هم نشون بدن. سر قسمت 130 تا 131 باید به نتیجه برسه مگر این که قضیه رو طور دیگه روایت کنن

• Like

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
درباره تیکه پاره کردن و خون خون ریزی نمیتونم نظر قطعی بدم چرا انقدر کم کردن...شاید میخواستن رده سن بیننده رو بیارن پایین یا میخواستن تمام سلیقه ها رو پوشش بدن...هرچی هست روند انیمه دراگون لایت تر شده....راجه به 180 قسمت هم گفتی طول میدن...کلا از تورنومنت 7 دقیقه مونده هر قسمت هم 1 دقیقه تورنومنت هم نشون بدن. سر قسمت 130 تا 131 باید به نتیجه برسه مگر این که قضیه رو طور دیگه روایت کنن
جالبش اینه اکثر طرفدارای سری جنریشن قبلین که z میدیدن و از مبارزات بکش بکشش لذت می بردن الان با امدن super یه سری از طرفدارای قدیمی حتی تو بازی سنتر هم ناامید شدن در واقع یه عده نی نی کوچولو مخاطب قرار دادن هیفه این همه شخصیت با یه داستان خوب(البته گندشم دراوردن) بخاطر جدی نبودن مبارزات به هدر برن تا حالا توی سری شخصیتایی بیخود تر از دنیای 11 ندیدم

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خوب زمستون هم شروع شد!:-" شخصا هیچ امید خاصی به این فصل ندارم و به نظرم در مجموع فصل بیخودیه غیر از یکی دوتا کار:-"

چیزایی که دیدم و یا خواهم دید رو بگم! :D

Violet Evergarden
من همچنان از اوناییم که معتقدم باکس شات-پوستر و ... تا حد زیادی میتونند نشون بدن اون اثر خوبه یا نه:-" ، ایشون هم از اوناست! عکسش رو که دیدم گفتم این حتما چیز شاخی میشه:D فکر کنم MAL جزو انیمه های تابستون زده بودتش به اشتباهی(تو یک مراسمی قسمت اول پخش شده دلیل نمیشه تابستون باشه:|) هیچی دیگه از همون موقع در کفش بودم! و بالاخره شروع شد:D
شکر خدا نه تریلر دیدم،نه خلاصه داستان خوندم=)) ولی با دلی قرص دیدمش!:D ، از همین قسمت اول ازش برمیاد که میتونه جزو بهترین های 2018 باشه:-"
در مورد قسمت اول ...

چند ثانیه ی اول: چه حس عشقولی خوبی! و ... چه گرافیک خوبی!:D
بیمارستان و دخترک زخمی : بهع:| با این وضعیت زخمی شدنش و تخت خالی کنارش فقط میشه یک نتیجه گرفت! مَرده مُرده!:( :|
چند لحظه بعد و ورود هاجینز : این قراره جانشین عشقولیه طرف بشه؟ :| نع! ناامید شدم:|
بعد از اینکه هاجینز به دروغ گفت سرگرد زنده ـست و اون کارایی که کرد و کلا احساسی که داشت نظرم نسبت بهش عوض شد!:( و از گفته ی خود پشیمان شدم!:( ایشون واقعا قصد خیر داره!

ولی وایولت:( هعی...هعی...بد اوضاعی داره...فقط خوبه که هنوز نفهمیده اوضاع از چه قراره!:(

بعدشم شروع زندگیه جدید وایولت و این حرفا!

این انیمه پتانسیل ازش داد میزنه! :D مطمئنم میترکونه:D

آها راستی! این یارو نامه رسونه، بندیکت هم عالیه:)) همین چند ثانیه حضورش بچه ی بسیار باحالی نشون داد:))

قسمت اولش با اینکه مثل اکثر انیمه ها 24 دقیقه بود،ولی ایندفعه از نظر مثبت بسیار بیشتر از 24 دقیقه انگار طول کشید!:D ولی با این حال وقتی تموم شد بازم این حس رو داشتم که کمه:|

Nanatsu no Taizai S2
قسمت اول چیز خاصی نداشت،فقط معرفی قدرت کاراکترها(دهن ما را سرویس نمودن با این قضیه:-") و معرفی بدمن ها بود! تا حد امکان هم سعی کردن اونی که خیلی وقته نمیخوان اسپویل کنند رو اسپویل نکنند،گرچه ثانیه آخر اندینگ آخرش نشونش دادن کامل:))

دهنشون سرویس! چرا بان از گروه اصلی جدا شده فعلا:(( هیچی دیگه،تا اطلاع ثانوی در برجکمان خورده است!:| امیدوارم هرچه زودتر برگرده! و از اونطرف ببینیم تو جنگل چیکار داره که حتی کینگ هم در موردش نمیدونه!
و از بازگشت هندریکسن مخصوصا با این طرحش (و نه اون طرح فاز آخر مبارزه ـش که خیلی شبیه کارهای کلاسیک بود و اصلا باهاش حال نمیکردم:-") بسیار خرسندم! به نظر میرسه به جبهه ی حق هم قراره بپیونده>:)
البته به طور کلی که با ادو تنسه مخالفم،ولی حالا که اینکارو کردن،باز در جهت مثبت انجامش دادن:))

Gintama.: Shirogane no Tamashii-hen
دیگه نیاز به تعریف نداره! منتظر یک آرک فوق العاده ی دیگه هستیم! :x فقط فکر اینکه به زودی باید با گینتاما هم خداحافظی کنیم خیلی ناراحت کننده ـست!:(

Darling in the FranXX
والله ، میدونیم که از مکا بدم میاد و به سختی میرم سمت کاری! :D ولی وقتی پیشنمایش رو بخونی و این اسم ها رو توش ببینی،نمیشه ندید کار رو:)) ، Trigger - Gurren Lagann - Ano Hana - Kimi no Na Wa - Haikyuu !
همون Ano Hana خالی هم البته کافی بود:D
قسمت اولشم دیدم و البته هنوزم با مکا کنار نمیام:)) ، ولی خوب...ببینیم چه میشود! فقط... حمایت خود را از ایچیگو اعلام میدارم:-"

بقیه رو هنوز ندیدم:D

Koi wa Ameagari no You ni
اینم از اون کارهای پوستریه! ، گرچه با خوندن خلاصه داستانش یکمی حسم پرید،ولی بازم فکر میکنم کار خوبی بشه!:D

Overlord II
هنوزم فکر میکنم هایپ فصل اولش چند سر و گردن بالاتر از خودش بود! ولی با این حال،ادامه ـش میدم:D به هایپ نرسیدن،دلیل به بد بودن نمیشه:-"

Yowamushi Pedal S4
اینم مثل فصل های قبلش خواهم دید:D
---

باز هم یک عدد Fate داریم...تا الان که غیر از F/Z و اون F/SN 2006ـه منحوس دیگه هیچ فیتی رو تموم نکردم:-" ، حالا هروقت F/A رو تونستم تموم کنم،بعدش تفکر مینمایم که این رو شروع کنم یا نه! :D

این Devilman Crybaby دقیقا قضیه ـش چیه؟ ده قسمتش با هم اومده گویا! حس میکنم ازش خوشم بیاد! کار خوبیه؟ یه توضیحی اگر بدید ممنان میشویم! :D ( @parham_safa )

---

2017 هم تموم شد و رفت! نمیدونم گفتم یا نه، ولی بهترین انیمه برام فصل دوم هیرو آکادمی بود!:x مقام دوم هم Ballroom e Youkoso ! :x سوم هم Shokugeki no Souma :x
از 2017 عشقولی خاصی غیر از دوتا سینمایی معروفی که خیلی سر و صدا کردن یادم نمیاد! داشتیم کار خفنی؟
ورزشی هم...همین بالروم و یوواموشی پدال...هممم...کمه :D

کلا اگر انیمه ی خاصی مد نظرتون هست که حال کردید،یا فکر میکنید من حال میکنم:)) ، ولی زیاد اسمی ازشون برده نشده و در حقشون ظلم شده،معرفی بنمایید:D

اینم AMVـی از انیمه های 2017 :
(بازم به رسم هر چند ماه یکبار، AMV خفنی میشناسید بگید:D )

---
@Police _ 110
2017 هم که گذشت،یادمون باشه از این فصل دیگه هر فصل نظرسنجیه بهترین فصل رو بزاریم تا بالاخره بتونیم یکسال به طور کامل نظرسنجی بهترین فصل و در آخر بهترین سال رو داشته باشیم:))
ولی خودجوش بیا یه چندتا نظرسنجی بزار برامون:D ، مثلا...خودت که توی عرصه ی موسیقی حرفه ای میباشی! بیا یه چندتا از کارهای محبوب امسالت رو یه نظرسنجی در موردشون بزار،سعی میکنیم ایراد هم نگیریم:D حداقل توی زنگ تفریح هات که حسابی انواع و اقسام سبک ها و آهنگ ها رو پوشش میدادی،تو نظرسنجی هم میدونم اگر بزاری،همه چیو کامل پوشش میدی:D

پ.ن:اصلا هستی دیگه تو سایت؟ سر میزنی؟:-"

---
خلوت شدن سایت به طور کلی خیلی بده،ولی خلوت شدن این تاپیک از کل سایت بیشتر رو ناراحت کننده ـست!:(
آخه اول و آخر فصل باید اینجوری باشه وضعیتمون؟:|

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
خوب زمستون هم شروع شد!:-" شخصا هیچ امید خاصی به این فصل ندارم و به نظرم در مجموع فصل بیخودیه غیر از یکی دوتا کار:-"

(بازم به رسم هر چند ماه یکبار، AMV خفنی میشناسید بگید:D )
amv خفن میخوای فعلان اینو از دست نده البته اصلش برای amv نیست :

خلوت شدن سایت به طور کلی خیلی بده،ولی خلوت شدن این تاپیک از کل سایت بیشتر رو ناراحت کننده ـست!:(
آخه اول و آخر فصل باید اینجوری باشه وضعیتمون؟:|
ناراحتیت رو نبینم akiba san :D...بچه ها فعلا در گیر کارو امتحان و گرفتاری های زندگی هستن=((

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
Violet Evergarden:
فصل قبل فقط شوگوکگی و گینتاما رو تموم کردم و سراغ هیچ کدوم از انیمه های جدید نرفتم ولی این فصل به نظر میرسه ارزش امتحان کردن داشته باشه مخصوصا این انیمه که با موسیقیش فانتزیش خیلی نظرم رو به خودش جلب کرد:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
این Devilman Crybaby دقیقا قضیه ـش چیه؟ ده قسمتش با هم اومده گویا! حس میکنم ازش خوشم بیاد! کار خوبیه؟ یه توضیحی اگر بدید ممنان میشویم! :D ( @parham_safa )
IQ جان اگر دیده بودمش خو دنبال 1080ش نبودم :D
اما اینکه هر 10 قسمتش با هم اومده کار Netflix بوده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر