آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
ما رو باش دلمون به witcher goty، beyond & heavy rain, prey و... غیره خوش بود که با 60-70 درصد تخفیف بگیرم. استور آمریکا خراب کرد...
تخفیفات سونی اصلا خوب نبود . فقط با پرمیوم بتلفید خیلی لذت بردم . و منتظر تخفیف خوردن سری اساسینز کرید بودم (بلک فلگ ) واقعا دوس دارم رو ps4 دوباره برمش

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من هم میخواستم بگیرم ولی نمیدونم چرا انقدر نقد بد دادن به گیم پلی بازی و فقط از گرافیکش تعریف شده اکثر جاها
من یکبار این بازی رو انجام دادم به حرات میتونم بگم شاهکار بوده
همین الان دوباره خریدمش ( قبلا روی اکانت هکی بازی کرده بودم:D) میخوام دوباره بازی کنم

• Like
Reactions: mehran2190

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان The Order پنج دلار ارزش داره یا نه؟
مفته بگیر بازیش کن
من هم میخواستم بگیرم ولی نمیدونم چرا انقدر نقد بد دادن به گیم پلی بازی و فقط از گرافیکش تعریف شده اکثر جاها

برادر در یک کلام فقط کوتاهه شاهکااارهههه بگیررر ارزششو داره ۱۰۰ ٪

سلام
دوستان 10 دلار دارم راهی نداره GTA III یا Vice City رو بگیرم ؟ :D
نه داداش :D با ۱۰ دلار برو یک میررور اج بگیر بازی کن بگو ببینم منم بگیرمش یا نه؟
پیشنهاد بهتر از این؟

دوستان این بازی hidden agenda ارزش داره ؟ توی Utube پنج دقیقش رو دیدم بنظرم جالب اومده.(تخفیف خورده شده 5 دلار مثکه)
خیر خیر خیررررر
اصلا قابله مقایسه با until dawn نیست یک اشغال ی که گیم پلیش ۱ ساعت و یکم بیشتره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: omid_13

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
به جرات میتونم بگم این بازی یکی از مظلوم واقع شده ترین بازی های تاریخه!
همه چیزش عالیه شاید تنها مشکلش کوتاه بودن نسبی بازیه که اونم با این قیمت کاملا ارزششو داره ۱۰۰ درصد پیشنهاد میشه
نه داداش :D با ۱۰ دلار برو یک میررور اج بگیر بازی کن بگو ببینم منم بگیرمش یا نه؟
پیشنهاد بهتر از این؟
میرور اج با این قیمت ۱۰۰ درصد ارزش خرید داره حتما بگیر
من فقط open world شدن بازی رو دوست نداشتم از سایر لحاظ عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر