هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
من فکر کنم آخرین باری که فتم 6 یا 7 سال پیش بود
هر وقت میرفتم قیمت 10 برابری نسبت به کل ایران میدادن
psp آکبند رفته بودم مثلا بخرم آکش تو پشت شهرداری 220 هزار بود - تو تجریش پاساژ کیش فاز دوم میداد 230
و چند جا دیگه
اما پایتخت میدادن 350 هزار
دیگه نرفتم

الان سری اولی اکبندش چنده؟ سری اسلیم چنده؟
یکی گفت سری اولی wifi آکش 610 هزاره
ارزش داره بخرم؟ یا اسلیم بخرم؟
الان که من فک نمیکنم مدل فت اکبند گیر بیارین.
تفاوتهاشون رو سرچ کنین بهتره. اما من خودم فت رو بیشتر میپسندم.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
الان که من فک نمیکنم مدل فت اکبند گیر بیارین.
تفاوتهاشون رو سرچ کنین بهتره. اما من خودم فت رو بیشتر میپسندم.

هست حتی dc داشت تموم کرد 620 میداد سری اولیه آکبند
تو بازارم دیدم واقعا پلمپ بودن و نرفتم جلو - آخه تو همین تاپیک بعضی ها نوشته بودن پیکسل سوختگی دارن سری اولی ها و کیفیت نمایش سری اسلیم بهتره

سرچ کردم فقط یه سری مقایسه توصیر بود - سری فت نور بیشتری داشت - سری اسلیم نور کمتر داشت اما تصویر انگار شارپ تر بود رنگا

• Like
Reactions: se.phi.roth

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
هست حتی dc داشت تموم کرد 620 میداد سری اولیه آکبند
تو بازارم دیدم واقعا پلمپ بودن و نرفتم جلو - آخه تو همین تاپیک بعضی ها نوشته بودن پیکسل سوختگی دارن سری اولی ها و کیفیت نمایش سری اسلیم بهتره

سرچ کردم فقط یه سری مقایسه توصیر بود - سری فت نور بیشتری داشت - سری اسلیم نور کمتر داشت اما تصویر انگار شارپ تر بود رنگا
الان که تولید فت متوقف شده. تفاوتهاشون باید از نزدیک ببینین درکل کیفیت تصویر نسخه فت بالاتره ولی اسلیم سبکتر و خوش دست تره. اما شما اولویتت و بزار روی فریمور که یه کپی خور پیدا کنی.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
الان که تولید فت متوقف شده. تفاوتهاشون باید از نزدیک ببینین درکل کیفیت تصویر نسخه فت بالاتره ولی اسلیم سبکتر و خوش دست تره. اما شما اولویتت و بزار روی فریمور که یه کپی خور پیدا کنی.

پس همون فت باید بگیرم
ممنون

ABBASJAFARI666

کاربر سایت
Jan 14, 2018
3
یه سایتی معرفی کنید که ps vita آکبند واقعی داشته باشه برای خرید
یا playstation tv داشته باشه
سلام من یک دستگاه (ps vita fat (wifi 3g دارم با رم ۴ گیگ کارتن و لوازم کامل و کیف بهمراه ۲تا کارت بازی بهمراه قاب خدای جنگ و مایکل جکسون .. واقعا تمیزه و بی عیب و نقص . اگه خواستی بهم ایمیل بزن...

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,972
سلام
من میخوام یه ps vita بخرم
قبلش میخواستم بدونم که remote play با اینترنت ایران بدون لگ خوب جواب میده؟ اصن کار میکنه تو ایران:sob: خیلی مهمه واسم چون فقطم واسه همین قابلیتش میخوام بخرمش:sob:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
قبلش میخواستم بدونم که remote play با اینترنت ایران بدون لگ خوب جواب میده؟ اصن کار میکنه تو ایران:sob: خیلی مهمه واسم چون فقطم واسه همین قابلیتش میخوام بخرمش:sob:
سلام
ببین ریموت رو میشه آفلاین هم انجام داد و کیفیت خیلی خوبی داره. اما اگر منظورت ریموت از طریق اینترنت هست، به نظرم نگیری بهتره چون اصلا ارزش نداره با اینترنت ایران نمیشه.

سایتی یا کانالی میشناسید که لوازم جانبی و خوده کنسول رو داشته باشن چرا همه سایتا ناموجوده:sob::sob::sob:
کنسول برای نسل قبل هست و به اون صورت سایتی الان دیگه نمیفروشه، شما بهتره اگر تهران هستی به پاساژ های کامپیوتر و کنسول سری بزنی. من فکر کنم پشت شهرداری و پایتخت هنوز هم پیدا بشه.
لوازم جانبی هم خوب خیلی کمیابه.

Last edited by a moderator:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام

سلام
پیشاپیش مبارک باشه :love:
remote play دقیقا 2 نوع داره
1- remote play آفلاین , مثل برنامه شیریت عمل میکنه بهم وصل میشن و اینترنت نیاز نداره
2- remote play آنلاین , که ادامه بازی بیرون بازی کنی که اینترنت سرعت دالود 5 مگ به بالا میخواد و به درد اینترنت ایران نمیخوره

سایتی یا کانالی میشناسید که لوازم جانبی و خوده کنسول رو داشته باشن چرا همه سایتا ناموجوده:sob::sob::sob:

فروشگاه dc داشت تا چند وقت پیش
تو پشت شهرداری پاساژ لباف تو چنتا مغازه دیدم دارن آکبندشو

کنسول برای نسل قبل هست و به اون صورت سایتی الان دیگه نمیفروشه، شما بهتره اگر تهران هستی به پاساژ های کامپیوتر و کنسول سری بزنی. من فکر کنم پشت شهرداری و پایتخت هنوز هم پیدا بشه.
لوازم جانبی هم خوب خیلی کمیابه.

مسعود جان هنوز تو نسل هشتیم تموم نشده که
کنسول 3ds و psvita ها هم کنسول ها دستی نسل هشت بودن
نسل قبل میشه نسل 7 که میشه nintendo ds و psp

Last edited by a moderator:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
مسعود جان هنوز تو نسل هشتیم تموم نشده که
کنسول 3ds و psvita ها هم کنسول ها دستی نسل هشت بودن
نسل قبل میشه نسل 7 که میشه nintendo ds و psp
بله حرف شما درسته اما من منظورم بیشتر این بود که دیگه این کنسول نسل قبل کنسول دستی حساب میشه الان سوییچ نسل جدید برای ما حساب میشه:D
کلا از وقتی سونی گذاشتش کنار دیگه باید نسلش و تموم شده دونست.

• Like
Reactions: se.phi.roth

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
بله حرف شما درسته اما من منظورم بیشتر این بود که دیگه این کنسول نسل قبل کنسول دستی حساب میشه الان سوییچ نسل جدید برای ما حساب میشه:D
کلا از وقتی سونی گذاشتش کنار دیگه باید نسلش و تموم شده دونست.

بله درسته
اما nintendo switch کنسول پرتابل ( دستی نیست ) و نینتندو این کنسول به عنوان کنسول خونگی معرفی کرده ( میتونید تو سایت نینتندو و ویکی پدیا چک کنید )
کنسول دستی نینتندو در حال حاظر nintendo 3ds که هنوز ساپورت میشه که 68.98 میلیون کنسول تا September 30, 2017 فروخته
کنسول ps vita هم کنسول قدرتمند - زیبا - با پیتانسل بالا و باارزشیه

آخرین ویرایش:

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
سلام
چندتا سوال
یک سایت خوب معرفی میکنید که بازی های ps1 برای دانلود داشته باشه
هرچی دانلود میکنم برنامه آدرنالین موقع اجراش error میده

سوال بعدی یک مبدل خوب برای نینتندو 64 معرفی میکنید برنامه DaedalusX که از طریق آدرنالین اجرا میشه بازی ها را اجرا میکنه ولی بدون صدا

سوال بعدی کدوم روش برای کپی خور آفلاین بهتره enso یا HENkaku | Showcase

ممنون

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
چندتا سوال
یک سایت خوب معرفی میکنید که بازی های ps1 برای دانلود داشته باشه
هرچی دانلود میکنم برنامه آدرنالین موقع اجراش error میده

سوال بعدی یک مبدل خوب برای نینتندو 64 معرفی میکنید برنامه DaedalusX که از طریق آدرنالین اجرا میشه بازی ها را اجرا میکنه ولی بدون صدا

سوال بعدی کدوم روش برای کپی خور آفلاین بهتره enso یا HENkaku | Showcase

ممنون
سلام
سوال اول رو باید جستجو کنید برای PS1 نمیدونم، اما برای سوال دوم فعلا بهترین شبیه ساز همون که خودتون گفتین هست، البته فک میکنم توی retropi هم باشه.
سوال آخر هم از لحاظ قابلیت هر دو یکی هستن، تنها تفاوتشون اینه که enso آفلاینه و با ریست شدن از بین نمیره، درواقع فایلهای هک بجای مموری داخل حافظه اصلی کپی میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر