Citra | 3DS Emulator

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این هم از بهترین شبیه ساز 3DS در حالِ حاضر.

42M3BT.png

صفحه ی اصلی و دانلود:
(نسخه های Nightly و Canary جدیدترن و برای دانلودشون روی Manual download کلیک کنید)

0bin - encrypted pastebin

جدیدا روند پیشرفتش خیلی خوب شده و هر هفته تقریبا آپدیت میشه. برای اجرای بازی ها هم, بازی هاتون باید Decrypt شده باشه. نیازی به Bios هم نداره.

4qsf_3t3nqp.jpeg

دو لیست از بازی های قابل اجرا روی این شبیه ساز (شبیه ساز هر هفته آپدیت میشه و لزوما این دو لیست کامل نیستن. باید خودتون بازی ها رو امتحان کنید تا مطمئن بشید):

0bin - encrypted pastebin

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
هنوز نتونستم راش بندازم ولی فکر کنم مشکل کارم اینه که بازی هایی که دارم همشون رمزگزاری شده هستن. مثل اینکه باید دنبال بازی های رمز شکسته باشم تا باهاش امتحان کنم.
اگه کسی سایتی برای بازیهای رمز شکسته ی 3DS میشناسه, یه ندایی به ما بده.

• Like
Reactions: alisantori

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
هنوز نتونستم راش بندازم ولی فکر کنم مشکل کارم اینه که بازی هایی که دارم همشون رمزگزاری شده هستن. مثل اینکه باید دنبال بازی های رمز شکسته باشم تا باهاش امتحان کنم.
اگه کسی سایتی برای بازیهای رمز شکسته ی 3DS میشناسه, یه ندایی به ما بده.

یک سایتی هست به اسم ziperto از اون دان کن

• Like
Reactions: raya2

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یک سایتی هست به اسم ziperto از اون دان کن

خب مشکل حل شد. ممنون

این امولاتور فقط بازیهای decrypted شده رو اجرا می کنه. (البته فعلا فقط اونایی که تو سایتش اسم برده).

6 تا بازی زیر رو گرفتم و 4 تای اولی رو اجرا کرد. (البته نه خیلی عالی ولی نسبتا قابل قبول)

Asphalt 3D
Bust-A-Move Universe
Cartoon Network - Punch Time Explosion
Shovel Knight

Puyo Puyo Tetris (J)
Kirby - Triple Deluxe

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
خب مشکل حل شد. ممنون

این امولاتور فقط بازیهای decrypted شده رو اجرا می کنه. (البته فعلا فقط اونایی که تو سایتش اسم برده).

6 تا بازی زیر رو گرفتم و 4 تای اولی رو اجرا کرد. (البته نه خیلی عالی ولی نسبتا قابل قبول)

Asphalt 3D
Bust-A-Move Universe
Shovel Knight

Puyo Puyo Tetris (J)
Kirby - Triple Deluxe

بسیار عالی :hug:
حالشو ببری :love:

• Like
Reactions: raya2

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
خب مشکل حل شد. ممنون

Asphalt 3D
Bust-A-Move Universe
Shovel Knight

Puyo Puyo Tetris (J)
Kirby - Triple Deluxe
من این دو تا بازی رو باهاش امتحان کردم
The Legend of Zelda Majora’s Mask 3D (Region Free) [Decrypted] 3DS ROM Download - NicoBlog
The Legend of Zelda Ocarina of Time 3D (Region Free) 3DS CIA Download - NicoBlog

اولی اجرا شد و زیاد جلو نرفتم و اکثرا فریم ثابت 30 میده
دومی اصلاً شناخته نمیشه چون فرمتش cia هست. البته خود امولاتور یه گزینه آزمایشی برای نصب فایل های cia داره ولی چون اکثراً برای پایرسی استفاده میشه توسعه اش ندادن چون میترسیدن نینتندو پروژه شون رو تعطیل گنه:D حتی با استفاده از یه نرم افزار هم به فرمت cci تبدیلش کردم ولی بازم امولاتور پیغام داد که باید decrypted باشه:-" حالا میخوام امشب The Legend of Zelda Ocarina of Time 3D (EUR) [Decrypted] 3DS ROM Download - NicoBlog رو دانلود و امتحان کنم ببینم کار میده یا نه:-"

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
خب مشکل حل شد. ممنون

Asphalt 3D
Bust-A-Move Universe
Shovel Knight

Puyo Puyo Tetris (J)
Kirby - Triple Deluxe
من این دو تا بازی رو باهاش امتحان کردم
The Legend of Zelda Majora’s Mask 3D (Region Free) [Decrypted] 3DS ROM Download - NicoBlog
The Legend of Zelda Ocarina of Time 3D (Region Free) 3DS CIA Download - NicoBlog

اولی اجرا شد و زیاد جلو نرفتم و اکثرا فریم ثابت 30 میده
دومی اصلاً شناخته نمیشه چون فرمتش cia هست. البته خود امولاتور یه گزینه آزمایشی برای نصب فایل های cia داره ولی چون اکثراً برای پایرسی استفاده میشه توسعه اش ندادن چون میترسیدن نینتندو پروژه شون رو تعطیل گنه:D حتی با استفاده از یه نرم افزار هم به فرمت cci تبدیلش کردم ولی بازم امولاتور پیغام داد که باید decrypted باشه:-" حالا میخوام امشب The Legend of Zelda Ocarina of Time 3D (EUR) [Decrypted] 3DS ROM Download - NicoBlog رو دانلود و امتحان کنم ببینم کار میده یا نه:-"
BIOS e3ds‌ از کجا آوردین؟ :D

• Like
Reactions: ce7en44

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
تنظیمات خاصی داره؟
به سیستم قوی نیاز داره یا چطوریه توضیح میدید

نه تنظیمات خاصی نمی خواد. من هنوز بازی سنگینی باهاش امتحان نکردم ولی فکر نکنم سیستم قوی بخواد.

پست اول هم آپدیت کردم با توضیحات بیشتر.

• Like
Reactions: Rattle.Snake

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
نه تنظیمات خاصی نمی خواد. من هنوز بازی سنگینی باهاش امتحان نکردم ولی فکر نکنم سیستم قوی بخواد.

پست اول هم آپدیت کردم با توضیحات بیشتر.
اگر میشه لیستی از بازی های تاپی که این شبیه ساز میتونه اجراکنه بزارید تشکر

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اگر میشه لیستی از بازی های تاپی که این شبیه ساز میتونه اجراکنه بزارید تشکر

تو سایت زیر, یه لیست کوتاهی هست. اون بازی هایی که 4 ستاره هستن زیرِ Citra Compatibility, در حدِ خوبی اجرا میشن. از اونا شروع کن:

Compatibility List

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر