راهنمایی در امر خرید موبایل

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
دوستان s9 فک کنم چند وقت دیگه قراره معرفی بشه قیمت s8 کاهش پیدا میکنه یا چند ماهی تا کاهش قیمتش طول میکشه؟
من الان میخوام s8 رو بگیرم موندم صبر کنم ببینم بخاطر s9 قیمتش کمتر میشه یا نه
راجع به s8 خوب تحقیق کردی؟؟؟آمار شکستن صفحش بالا بوده با وجود گوریلا5.یا اینکه کلا باید قید اپلیکیشن بازار رو خط بزنی چون اگر فقط 1 فایل ازش دانلود شه گزارش شده همه برنامه هات رو خراب میکنه و باید ریست فکتوری کنی.من که خیلی ازش نقطه ضعف شنیدم و به این دوتا بسنده نشده.
راجع به قیمتشم مطمن باش به صورت اتمی کاهش قیمت خواهد داشت وقتی s9 اومد

• Like
Reactions: IMANOKA and all4u

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
راجع به s8 خوب تحقیق کردی؟؟؟آمار شکستن صفحش بالا بوده با وجود گوریلا5.یا اینکه کلا باید قید اپلیکیشن بازار رو خط بزنی چون اگر فقط 1 فایل ازش دانلود شه گزارش شده همه برنامه هات رو خراب میکنه و باید ریست فکتوری کنی.من که خیلی ازش نقطه ضعف شنیدم و به این دوتا بسنده نشده.
راجع به قیمتشم مطمن باش به صورت اتمی کاهش قیمت خواهد داشت وقتی s9 اومد
من که S8+ دارم حدود ۴ ماه یا ۵ ماه پیشم خریدمش تا حالا مشکل خاصی ازش ندیدم . اون داستانه بازار و اینا هم یه چیز دیگه بود . فقط میشد از خود گوگل نرم افزار نصب کرد مثلا اگه از هر جایی غیر از گوگل دانلود میکردی چه بازار یا هرچیز دیگه نرم افزار نصب میشد اما اجرا نمیشد هنگ میکرد همون برنامه:D . مشکل خاصی ازش ندیدم نه هنگی نه کند شدنی ازش راضیم در کل

• Like
Reactions: Vonarian

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
من که S8+ دارم حدود ۴ ماه یا ۵ ماه پیشم خریدمش تا حالا مشکل خاصی ازش ندیدم . اون داستانه بازار و اینا هم یه چیز دیگه بود . فقط میشد از خود گوگل نرم افزار نصب کرد مثلا اگه از هر جایی غیر از گوگل دانلود میکردی چه بازار یا هرچیز دیگه نرم افزار نصب میشد اما اجرا نمیشد هنگ میکرد همون برنامه:D . مشکل خاصی ازش ندیدم نه هنگی نه کند شدنی ازش راضیم در کل
من راجع به s8 نظر دادم نه پلاسش:D و نه راجع به کندی چیزی گفتم:D اندرویدم بعد 1 سال به کندی میوفته توی فکر نباش :D

• Like
Reactions: all4u

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من راجع به s8 نظر دادم نه پلاسش:D و نه راجع به کندی چیزی گفتم:D اندرویدم بعد 1 سال به کندی میوفته توی فکر نباش :D
ایفون هم دیدیم که همیشه سرعتش را داره و اصلا خود اپل کندشون نمیکنه !
هیچ دلیلی از جمله دلایل مسخره اسیب نزدن به دستگاه را نه باور میکنم و نه قبول دارم فقط فقط برای این بود ملت وادار کنند ایفون های جدید بخرند و بس

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
مشکل کندی در اکثر گوشی های اندرویدی رفع شده.
یعنی من ندیدم تا حالا جدیدا.مگر پایینرده های هوآوی که اون هم اوکی کرده تازگیا.
نمونش:Fonepad 7 خودم که مال سال ۲۰۱۳ هست و ZenUI اولیه رو استفاده می کنه هنوز داره برام کار می کنه.کندی در رابط کاربری معمولی نمیبینم ،گاهی لگ میزنه توی بازی های سنگین و پر حجم.
و بعدی زنفون ۲ لیزر مادرم.۱.۵ ساله گرفتیم.عین ساعت داره کار میکنه.
آیفون ۶ پسر خالم هم ماشاالله به بوگند کردن افتاده :| :)
پس نظریه شما رد شد :)
پایان جلسه.

Sent from my K00E using Tapatalk

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
honor7x نسخه64وارد شد قیمت1200:D
32هم باید زیر1100باشه.فعلا ارزش خرید نداره
برسی هاشم اومده گوشی کامل و خوبیه ولی یه مقایسه دیدم دوربینش به خوبی mix5وa1نبود

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
برسی هاشم اومده گوشی کامل و خوبیه ولی یه مقایسه دیدم دوربینش به خوبی mix5وa1نبود
کلا اون دوتا گوشی که گفتی از شیائومی دوربیناشون خیلی قویه و گوشی های خیلی گرونتر رو هم به چالش میکشه
فقط سخت افزار بهتری میتونست داشته باشه البته این هواوی که گفتی نمیدونم در چه حده
منم تو همین حول و هوش میخوام گوشی بگیرم موندم چی بگیرم
برم ایفون se بگیرم :Dسخت افزارش قویه
البته باز دارم میگردم ببینم چی هست تو این قیمتا
این یو الترا هم باز گرون شد :expressionless::expressionless:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من اخر نفهمیدم اینی که هواوی ها رو وارد میکنه رسمیه یا نه؟همیشه دو سه تا چینی هم توشون هست که ما فکر کنیم از طرف خود هواوی هستن:think::D

• Like

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان این گوشی های شیائومی گارانتی مارانتی نداره ؟ من تو هیچ سایتی ندیدم.
فقط یدونه دیدم که شیائومی فا بود ۱۲ ماه گارانتی میده ولی شنیدم خوب نیست.

• Like

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان این گوشی های شیائومی گارانتی مارانتی نداره ؟ من تو هیچ سایتی ندیدم.
فقط یدونه دیدم که شیائومی فا بود ۱۲ ماه گارانتی میده ولی شنیدم خوب نیست.
کسی نمیدونه ؟
بین honor 7x وp10 lite و این mi a1 موندم . این a1 رفته رو مخم :D ولی میترستم بگیرم یهو چیزیش خراب باشه یا بشه :) واسه همین میخوام ببینم گارانتی دارن اینا ؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
کلا اون دوتا گوشی که گفتی از شیائومی دوربیناشون خیلی قویه و گوشی های خیلی گرونتر رو هم به چالش میکشه
فقط سخت افزار بهتری میتونست داشته باشه البته این هواوی که گفتی نمیدونم در چه حده
منم تو همین حول و هوش میخوام گوشی بگیرم موندم چی بگیرم
برم ایفون se بگیرم :Dسخت افزارش قویه
البته باز دارم میگردم ببینم چی هست تو این قیمتا
ایفون که خیلی کوچیکه فقط اگه گوشی کوچک بخوای انتخاب خوبیه
بین 7xوmi5xاگه طراحی مدرن تر و بی حاشیه و نرم افزار بی دردسر میخوای 7xبهتره
البته باید صبر کنی قیمتش پایین بیاد قیمت مدل پایه200دلاره باید زیر1تومن باشه
زیر1500 یو الترا بهترین انتخابه و ارزش 200اضافه رو داره.
الانم که قیمت ها کشیده بالا ولی دلار احتمال زیاد اسفند پایین میاد وقت خوبیه برا گوشی گرفتن ولی نزدیک عید باز میکشه بالا
من اخر نفهمیدم اینی که هواوی ها رو وارد میکنه رسمیه یا نه؟همیشه دو سه تا چینی هم توشون هست که ما فکر کنیم از طرف خود هواوی هستن:think::D
والا نمیدونم:D
ولی رئیس بخش خاورمیانه انر اومده بود:D
کسی نمیدونه ؟
بین honor 7x وp10 lite و این mi a1 موندم . این a1 رفته رو مخم :D ولی میترستم بگیرم یهو چیزیش خراب باشه یا بشه :) واسه همین میخوام ببینم گارانتی دارن اینا ؟
من که خودم گارانتی دار نگرفتم هیچوقت.پول اضافه دادنه ولی از این به بعد مجبوریه:D
شیا هم چندتا گارانتی داره مثلا می همراه ولی نمیدونم خوبه یانه.
از بین ایناهم بهترین انتخابa1
ولی بالا هم گفتم اگه حوصله دردسر بعضی مشکلات نرم افزاری شیا رو نداری هواوی انتخاب بهتریه 7xهم گوشیه خیلی خوبیه ولی هنوز مشکلاتش مشخص نیست
گارانتی هواوی که بهتره و مشکلی هم پیش بیاد قطعاتش راحت تر گیر میاد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: omid_13

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین

همون 1.400 حدودی
البته هنوز ریجستری htc رو شامل نشده , بشه حداقل 250 میره بالا.
بنظرم بهترین زمان خریده با این اوضاع دلار :|

این 3 تا خوب میدن و معتبرم هستن.

خرید و مشخصات اچ تی سی یو اولترا مدل U-1u - HTC U Ultra - U-1u

tabletphone.ir/buy/htc-u-ultra/price/گوشی-موبایل-اچ-تی-سی-یو-الترا

https://mobotak.com/Product/id/3309/HTC-U-Ultra-Dual-SIM-Mobile-Phone

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر