Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام
من تازه بازى رو شروع كردم و الان همراه با گروه minuteman ها به يه محل امن رسيدم( بعد از درگيرى با raider ها و اولين ملاقاتمون) بعدش يه مامورت انجام دادم و وقتى با سرگروه صحبت كردم اون به من درجه ژنرال داد تا بتونم دوباره گروه رو دور هم جمع كنم ... حالا چند تا سوال داشتم
اول اينكه گان پلى بازى يكم بدقلقه بنظر. مهماتم كمه و خيلى سخت ميشه دشمانا رو كشت. يه سيستم شوتينگ ديگه هم بازى داره كه مكس پين ماننده! حالا من نميدونم توى درگيرى ها معمولا چطورى بهتره عمل كنم؟ اون سيستم اسلوموشن هم انگار درصد هدف قرار دادن دشمن ها به شانسه! بعدشم نميدونم كى از پاور ارمور استفاده كنم. همون بار اول كه پيدا كردم باتريش تموم شد و گذاشتمش يجا كه بنظر شبيه safe house هست. هميشه از پاور ارمور استفاده كنم يا فقط درمواقعى كه جنگ سنگينه؟
دوم اينكه يه گشتى زدم تو اينترنت فهميدم كه گروه هاى زيادى تو بازى هستند كه ميشه عضوشون شد. الان من عضو minutemen ها شدم ، بعد ميشه همزمان عضو همه گروه ها شد؟ اگه نه ، كدوم گروه از همه بهتره كه وقتى بهشون رسيدم عضوشون شم؟
(دوستان من الان ميخوام برم به دايموند سيتى تا هدفم رو پيدا كنم، حواستون باشه اسپويل نكنيد. ممنونم)
سلام
پیشنهاد من برای مبارزات اینه که اول شخص بازی کنید و سیستم vats هم خیلی کمک میکنه ولی اوایل بازی چون لولتون پایینه زیاد هدف گیریش دقیق نیست باید لولتون رو بالا ببرید و از پرک های مرتبط استفاده کنید.
اول بازی چون ضعیف هستید مبارزات سخته پیشنهاد میکنم یک مقدار اطراف sanctury hills بچرخید و مکان های نزدیک رو کشف کنید.
پاور آرمور نیاز به منبع سوخت داره که در طول بازی بدست میارید الان زیاد پاور آرمور بدرد نمیخوره جلو تر درگیری ها سنگین تر میشه اونجا استفاده کنید
فکر کنم ۴ تا گروه تو بازی هست که ارتباط شما با هر کدومشون توی پایان بازی تاثیر داره خودتون جلو تر باهاشون آشنا میشی هر کدوم رو دوست داشتی باهاشون همکاری کن.
بازی پر از داستان های جانبی هست سعی کنید خوب توی بازی بجرخید و لذت ببرید

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
خيلى ممنونم.

آخرین ویرایش:

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام
من تازه بازى رو شروع كردم و الان همراه با گروه minuteman ها به يه محل امن رسيدم( بعد از درگيرى با raider ها و اولين ملاقاتمون) بعدش يه مامورت انجام دادم و وقتى با سرگروه صحبت كردم اون به من درجه ژنرال داد تا بتونم دوباره گروه رو دور هم جمع كنم ... حالا چند تا سوال داشتم
اول اينكه گان پلى بازى يكم بدقلقه بنظر. مهماتم كمه و خيلى سخت ميشه دشمانا رو كشت. يه سيستم شوتينگ ديگه هم بازى داره كه مكس پين ماننده! حالا من نميدونم توى درگيرى ها معمولا چطورى بهتره عمل كنم؟ اون سيستم اسلوموشن هم انگار درصد هدف قرار دادن دشمن ها به شانسه! بعدشم نميدونم كى از پاور ارمور استفاده كنم. همون بار اول كه پيدا كردم باتريش تموم شد و گذاشتمش يجا كه بنظر شبيه safe house هست. هميشه از پاور ارمور استفاده كنم يا فقط درمواقعى كه جنگ سنگينه؟
دوم اينكه يه گشتى زدم تو اينترنت فهميدم كه گروه هاى زيادى تو بازى هستند كه ميشه عضوشون شد. الان من عضو minutemen ها شدم ، بعد ميشه همزمان عضو همه گروه ها شد؟ اگه نه ، كدوم گروه از همه بهتره كه وقتى بهشون رسيدم عضوشون شم؟
(دوستان من الان ميخوام برم به دايموند سيتى تا هدفم رو پيدا كنم، حواستون باشه اسپويل نكنيد. ممنونم)

سلام
پیشنهاد من برای مبارزات اینه که اول شخص بازی کنید و سیستم vats هم خیلی کمک میکنه ولی اوایل بازی چون لولتون پایینه زیاد هدف گیریش دقیق نیست باید لولتون رو بالا ببرید و از پرک های مرتبط استفاده کنید.
اول بازی چون ضعیف هستید مبارزات سخته پیشنهاد میکنم یک مقدار اطراف sanctury hills بچرخید و مکان های نزدیک رو کشف کنید.
پاور آرمور نیاز به منبع سوخت داره که در طول بازی بدست میارید الان زیاد پاور آرمور بدرد نمیخوره جلو تر درگیری ها سنگین تر میشه اونجا استفاده کنید
فکر کنم ۴ تا گروه تو بازی هست که ارتباط شما با هر کدومشون توی پایان بازی تاثیر داره خودتون جلو تر باهاشون آشنا میشی هر کدوم رو دوست داشتی باهاشون همکاری کن.
بازی پر از داستان های جانبی هست سعی کنید خوب توی بازی بجرخید و لذت ببرید

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: stanley

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
دوستانی که منتظر Goty Edition بودن، بالاخره تایید شد:

26 سپتامبر امسال به همراه همه‌ی DLCها و آپدیت‌ها عرضه میشه.
واقعا خبر خوبی بود برام.یک سال هست که منتظرم، همین دیشب کاسه صبرم لبریز شدو استور رو چک کردم که ببینم هزینه بازی با dlc ها چقد میشه اما صب بیدار شدم و این خبرو دیدم :D

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان من فالوت 4 رو خریدم و نشستم فالوت 3 رو بازی کردم و الان وسطاشم و خیلی خفنه:D سوالی که هست اینه که نیو وگاس هم به خوبیه سه هست؟میارزه بخرم؟از نظر داستان مخصوصا

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من یک مشکلی که با فالوت ۳ داشتم سمت اینم نیومدم این سیستم شوتینگش بود که زوم میکرد واقعا حالم بهم میخورد این چه مدل سیستم مبارزاتی هست که زوم میکنه تو طرف بعد کند میشه نمیدونم اصلا نمیتونستم کنار بیام با این حالت

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من یک مشکلی که با فالوت ۳ داشتم سمت اینم نیومدم این سیستم شوتینگش بود که زوم میکرد واقعا حالم بهم میخورد این چه مدل سیستم مبارزاتی هست که زوم میکنه تو طرف بعد کند میشه نمیدونم اصلا نمیتونستم کنار بیام با این حالت
به نظرم کلا هدف بازی فالوت 3 شوتینگ نیست,این دلهره ای که بازی تو آدم به وجود میاره جوریه که من از خدامه AP داشته باشم که برم تو همون حالت vats:Dفقدان همچین بازی هایی تو این نسل واقعا حس میشه,من ترجیح میدم گرافیک بازی ها در حد فالوت 3 باشه ولی یه کمپین خوب داشته باشن

• Like
Reactions: Paradise Lost

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
من فقط نسخه ٤ رو بازى كردم. حقيقتا گان پلى بازى بده! يعنى خيلى بده. از سيستم vats شكايتى ندارم ولى از اون طرف دوست داشتم شوتينگ بازى لذت بخش ميبود. بازى المان هاى خيلى خفنه rpg داره. ادم كيف ميكنه به گشت گذار كردن اما گان پلى بد بازى گاهى اوقات اونقدر پررنگ جلوه ميداد كه زياد تر غيب نميشدم با دشمنا مواجه بشم در نتيجه گشت گذارم برام لذت بخش نميشد.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نظرم کلا هدف بازی فالوت 3 شوتینگ نیست,این دلهره ای که بازی تو آدم به وجود میاره جوریه که من از خدامه AP داشته باشم که برم تو همون حالت vats:Dفقدان همچین بازی هایی تو این نسل واقعا حس میشه,من ترجیح میدم گرافیک بازی ها در حد فالوت 3 باشه ولی یه کمپین خوب داشته باشن
حالا میشه بدون همون حالتم تیراندازی کرد یا نه ؟ کلا اون برای چی هست

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
حالا میشه بدون همون حالتم تیراندازی کرد یا نه ؟ کلا اون برای چی هست
میشه بدون اون هم تیراندازی کرد ولی خب دشمنا خیلی سریع جا به جا میشن و کلا دقت تفنگ ها پایینه اینه,از اون طرف vats در لحظه عمل میکنه و مولتی تارگت داره و دقیق تره و میشه ارتقاش داد تا دقتش بیشتر هم بشه اینه که باعث میشه آدم از vats استفاده کنه,بعد خب با vats میشه اندام به خصوصی از دشمن رو دقیقا صدمه زد ,مثلا پاشو فلج میکنی که نتونه سریع جابه جا شه.یا اسلحه شو از کار بندازی....
--------------------------------
آقا چقدر فالوت 3 کوتاه و (روی نرمال) آسون بود من تقریبا از اکثر قابلیت های بازی استفاده نکردم و بازی تو لول 12 تموم شد,شماره های بعدی هم همینطورن؟

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
دوستان ببخشید تاپیک قدیمی رو بالا میارم
این بازی کوئست های اصلی و فرعیش چجور مشخص میشه؟همه کوئستها یجان اصلی و فرعی معلوم نیس

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
دوستان من فالوت 4 رو خریدم و نشستم فالوت 3 رو بازی کردم و الان وسطاشم و خیلی خفنه:D سوالی که هست اینه که نیو وگاس هم به خوبیه سه هست؟میارزه بخرم؟از نظر داستان مخصوصا
بازی fallout new vegas واقعا شاهکاری بود..همه المان های بازی خوب بودن...امیدوارم تا الان که این پست رو میزارم بازی کرده باشی

• Like
Reactions: worm and Milad_HW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر