پرسش و پاسخ Xbox One

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
به محض اینکه به اینترنت وصلش کنی بازیا از کار میوفته و دیگه نمیتونی اونا رو بازی کنی
اشتباه کردی که پول دادی برای این بازی ها
تشكر از پاسختون

راستش هديس و اينا روش بود

و نظر شما اينه كه بازي اورجينال بخرم فقط ؟

و يه سوال اگه بازي اورجينال بخرم و اينارو پاك كنم مشكلي براي دستگاه پيش نمياد ؟

منظور بن شدن يا مشكلات ديگس

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
تشكر از پاسختون

راستش هديس و اينا روش بود

و نظر شما اينه كه بازي اورجينال بخرم فقط ؟

و يه سوال اگه بازي اورجينال بخرم و اينارو پاك كنم مشكلي براي دستگاه پيش نمياد ؟

منظور بن شدن يا مشكلات ديگس
مشکلی پیش نمیاد
نظر شخصی من اینه که حتی الامکان دیسک بخر. نو یا دسته دو فرقی نمیکنه
میتونی روی اکانت خودت هم بازی دیجیتال بخری. توی سایتا گیفت کارت میفروشن که میتونی به اکانتت دلار اضافه کنی و بازی بخری باهاش. منتها بازی های دیجیتال رو نمیشه فروخت میتونی کل اکانت رو یه جا بفروشی
اینجور اکانت های ظرفیتی و هکی و ... به نظر من ارزش نداره. چون در درجه اول باید همیشه کنسول رو افلاین نگه داری و از امکاناتش مثل اچیومنت ها و اپدیت ها و مولتی پلیر نمیتونی استفاده کنی. به علاوه اینکه اینجور بازی ها دائمی نیست یعنی بعدا اگر بخوای بازی جدیدی به همین شیوه روی کنسول بریزی باید انلاین بشی و بازی های قبلی پاک میشن. به خاطر همین ارزش نداره
یه سرویسی خود xbox داره به نام Game pass که سالی 220 تومنه. این رو اگه بخری میتونی به لیستی از بیشتر از 100 بازی (که البته بیشترشون خیلی به درد نمیخوره) دسترسی داشته باشی
یه سرویس دیگه ای هم هست به نام EA access که سالی 120 تومنه. اینم اگه فعال کنی به تمام بازی های EA که تا 6 7 ماه پیش اومدن دسترسی داری
برای انلاین بازی کردن هم باید Gold بخری سالی 180 تومنه. علاوه بر قابلیت انلاین بازی کردن در ماه 2 تا بازی رایگان میده که میتونی بازی کنی (باید Gold فعال باشه)
خلاصه اگه میخوای ارزون بازی کنی این سرویس ها هست.. من خودم با اینکه انلاین بازی نمیکنم ولی به خاطر بازی های مجانی ای که میده گلد میخرم. ولی اگه طرفدار بازی های ورزشی هستی EA access رو از دست نده که خیلی صرفه جویی میکنه در هزینه بازی. الان تا Fifa 17 میتونی با EA Access بازی کنی. تا چند ماه دیگه Fifa 18 هم اضافه میشه
دیسک بازی ها رو هم میتونی دسته دوم بخری بازی کنی بفروشی. قیمت بازی های دسته دوم بسته به بازیش یه چیزی بین 50 تا 150 تومنه و میتونی با ضرر خیلی کم بفروشیشون دوباره یه بازی دیگه بگیری

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
مشکلی پیش نمیاد
میتونی روی اکانت خودت هم بازی دیجیتال بخری. توی سایتا گیفت کارت میفروشن که میتونی به اکانتت دلار اضافه کنی و بازی بخری باهاش. منتها بازی های دیجیتال رو نمیشه فروخت میتونی کل اکانت رو یه جا بفروشی
اینجور اکانت های ظرفیتی و هکی و ... به نظر من ارزش نداره. چون در درجه اول باید همیشه کنسول رو افلاین نگه داری و از امکاناتش مثل اچیومنت ها و اپدیت ها و مولتی پلیر نمیتونی استفاده کنی. به علاوه اینکه اینجور بازی ها دائمی نیست یعنی بعدا اگر بخوای بازی جدیدی به همین شیوه روی کنسول بریزی باید انلاین بشی و بازی های قبلی پاک میشن. به خاطر همین ارزش نداره
یه سرویسی خود xbox داره به نام Game pass که سالی 220 تومنه. این رو اگه بخری میتونی به لیستی از بیشتر از 100 بازی (که البته بیشترشون خیلی به درد نمیخوره) دسترسی داشته باشی
یه سرویس دیگه ای هم هست به نام EA access که سالی 120 تومنه. اینم اگه فعال کنی به تمام بازی های EA که تا 6 7 ماه پیش اومدن دسترسی داری
برای انلاین بازی کردن هم باید Gold بخری سالی 180 تومنه. علاوه بر قابلیت انلاین بازی کردن در ماه 2 تا بازی رایگان میده که میتونی بازی کنی (باید Gold فعال باشه)
خلاصه اگه میخوای ارزون بازی کنی این سرویس ها هست.. من خودم با اینکه انلاین بازی نمیکنم ولی به خاطر بازی های مجانی ای که میده گلد میخرم. ولی اگه طرفدار بازی های ورزشی هستی EA access رو از دست نده که خیلی صرفه جویی میکنه در هزینه بازی. الان تا Fifa 17 میتونی با EA Access بازی کنی. تا چند ماه دیگه Fifa 18 هم اضافه میشه
دیسک بازی ها رو هم میتونی دسته دوم بخری بازی کنی بفروشی. قیمت بازی های دسته دوم بسته به بازیش یه چیزی بین 50 تا 150 تومنه و میتونی با ضرر خیلی کم بفروشیشون دوباره یه بازی دیگه بگیری
بسیار عالی توضیح دادن دوست عزیزمون ، فقط یه نکته رو اضافه کنم که بازی های رایگانی که شما با اشتراک گلد ( تعداد 2 الی 3 تا بازی در هر ماه ) روی اکانتتون اکتیو میکنید فقط تا زمانی میتونید بازی کنید که اشتراک گلد دارید ، بعد از اینکه اشتراک گلدتون تموم بشه دیگه نمیتونید اونارو بازی کنید تا وقتی که دوباره اشتراک گلد بخرید.

ALIREZAWSS

کاربر سایت
Jan 13, 2018
2
سلام سرعت دانلود دستگاه با سیم لن بیشتره یا وایفای؟من به هات اسپات گوشی وصل میشم ولی خیلی باید برای اپدیت بازی ها تو queue منتظر بمونم.میخوام بدونم اگه مودم بگیرم مشکل حل میشه یا نه

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام سرعت دانلود دستگاه با سیم لن بیشتره یا وایفای؟من به هات اسپات گوشی وصل میشم ولی خیلی باید برای اپدیت بازی ها تو queue منتظر بمونم.میخوام بدونم اگه مودم بگیرم مشکل حل میشه یا نه

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
کابل لن مقداری بهتره

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان سایتی جاییرو میشناسین که بتونم کردیت کارت مجازی بگیرم رو اکانتم استفاده کنم بتونم بازیایه گلده ایکسباکس 360 بتونم بزنم تو اکانتم
ممنون میشم راهنمایی کنید

sum1920

کاربر سایت
May 21, 2011
2
سلام خدمت دوستان
با توجه به مشکلی که بازی های که با اکانتهای هک شده دارند و با اتصال اینترنت از بین می روند ، آیا میشه از این راه کار استفاده کرد:
بجای اینکه بازی رو در هارد خود ایکس باکس بریزیم ، بازی و اکانت مربوطه را برروی هارد اکسترنال بریزیم و فقط زمانی که دستگاه آفلاین هست هارد را بهش وصل کنیم و در زمان نیاز به اینترنت ارتباط هارد اکسترنال را قطع کنیم... آیا به نظر شما اینکار عملی هست؟؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام خدمت دوستان
با توجه به مشکلی که بازی های که با اکانتهای هک شده دارند و با اتصال اینترنت از بین می روند ، آیا میشه از این راه کار استفاده کرد:
بجای اینکه بازی رو در هارد خود ایکس باکس بریزیم ، بازی و اکانت مربوطه را برروی هارد اکسترنال بریزیم و فقط زمانی که دستگاه آفلاین هست هارد را بهش وصل کنیم و در زمان نیاز به اینترنت ارتباط هارد اکسترنال را قطع کنیم... آیا به نظر شما اینکار عملی هست؟؟
اکانت رو که نمیتونی تو اکسرنال بریزی شما کنسولت به نت وصل شه اکانت از حالت هوم خارج میشه حالا چه اکسترنال وصل باشه چه نباشه بعدش بازیا اجرا نمیشن

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
مشکل تو ساین این دارم. دستگاه ارور میده!!!!
نمی تونم اکانت بسازم یا اکانتی که از کامپیوتر ساختم وارد بشم. چیکار باید کرد?
یه دستگاه خریدم دو تا اکانت داشت و واردشم میشد . اما اکانت جدید نمیسازه . حتی برگردوندم به تنظیمات کارخونه .. باز نمیشه ساین این کرد!!!

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
مشکل تو ساین این دارم. دستگاه ارور میده!!!!
نمی تونم اکانت بسازم یا اکانتی که از کامپیوتر ساختم وارد بشم. چیکار باید کرد?
یه دستگاه خریدم دو تا اکانت داشت و واردشم میشد . اما اکانت جدید نمیسازه . حتی برگردوندم به تنظیمات کارخونه .. باز نمیشه ساین این کرد!!!
راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

• Like
Reactions: raiden1

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
مشکلی پیش نمیاد
فقط یه جا راهنماییت به اون دوستمون ایراد داشت. شش ماهه گیم پس هست که ۲۱۰-۲۲۰ تومن هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر