Hideki Kamiya از ایده خود برای Devil May Cry 5 میگوید

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
14394957747098698332.jpg

درود

Hideki Kamiya کارگردان افسانه و خالق سری Devil May Cry اظهارت جالبی را در مورد نسخه ی بعدی سری DMC که اخیرا هم شایعاتی ازش به گوش میرسه بر روی اکانت توئیتر خود منتشر کرد . کامیا فقط به گفتن نظرش در این مورد بسنده میکنه و هیچ اشاره ای به دوست داشتن یا نداشتنش نمیکنه .
در ادامه توضیح میده که این مجموعه میتواند از نظر طراحی به کلی تغییر کنه. با توجه به تغیرات شگفت انگیز و سراسری بازی های اخیر Capcom او بر این باوره که که این مجموعه میتونه یک تغیر اساسی همانند بازی مورد اتتظار استدیوی SIE Santa Monica Studio یعنی God of War داشته باشه :
"من فقط ایده ی خودم را بیان میکنم اما من فکر میکنم وقتش رسیده که DMC یک بازنگری در مورد طراحیش صورت بگیره . یـ نگاه به تغییرات گسترده و شگفت انگیز گرافیک بازی های کپکام بندازید . DMC بعدی میتونه مثل God of War جدید تغییر کنه"

اون ادامه میده :

"به جای ساخت یک بازی "انیمه - هک اند اسلش گونه" شاید کپکام بتونه DMC5 رو واقع گرایانه و سینمایی تر بسازه"

دقایقی بعد اون دوباره اشاره میکنه که احساس میکنه که GoW خیلی خوب و عالی به نظر میاد .در مورد DMC جدید هم میگه که دوست داره یک چیز جدید ببینه یک چیز شگفت انگیز یـ چیز نو ....

Hideki Kamiya Imagines Devil May Cry 5 with a Full Style Change Like God of War

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
اسکل هیچی حالیش نی، نمیدونه کوری و سانتا اشتباه کردن گاو جدید رو کلا تغییر دادن :D
عجیبه واقعا ازین بازیساز با سابقه :D
از اونجای که خواهر کوچیکه ی دانته (:D) بانو Bayonetta رو همینجور ول کرد رفت سروقت یـ چیزی تو همین مایه هایی که میگه Scalebound ساخت (نساخت :-@) الانم معلوم نی بیاد بالا سر پروژه بانو دوباره چنین حرفایی طبیعی بود اصلا تعجبی نداشت ...

• Like
Reactions: xbla69

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
"به جای ساخت یک بازی "انیمه - هک اند اسلش گونه" شاید کپکام بتونه DMC5 رو واقع گرایانه و سینمایی تر بسازه"

بیخیال اصلا دلیلی که DMC و bayonetta دوست داشتنین اون حس و جو شرقی جالبشونه . انقدر گند نزنید تو چیز های خوب :|

گاد جدید هم کادر بندی دوربینش به نظرم مناسب یک بازی هک اند اسلش نیست.

این گرافیک های مثلا خفن امروزی و واقع گراییانه داره گند میزنه به اتمسفر و حس بازیا . این مسخره بازیه سینمایی کوفت و مرض رو از بازیا بکشونید بیرون .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
اتفاقا چند وقت پیش با علی دانته سر این بحث میکردیم که یه وقت کپکام چت نکنه DMC5 رو از یه بازیی HnS تبدیل به یه اکشن نقش افرینی طور بکنه! اتفاقا الان که همه رفتن سراغ اکشن ساختن و سینمایی کردن بازی ها جای یه HnS ناب کامبو محور ژاپنی خیلی خالیه! همون بهتر که کامیا هیچ کارس و روی DMC5 دخالتی نداره!

پ.ن: گاو جدید هم تا نیاد و نبینیم در عمل چیه تضمین شده نیست! یعنی درسته که به احتمال بسیار زیاد با یه بازی خیلی خفن طرفیم اما اینکه اکشن شدن بازی خوبه یا نه در عمل مشخص میشه. چون شاید این ایده جواب نده و گاو دیگه جذابیت های شماره های قبل رو نداشته باشه.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اسکل هیچی حالیش نی، نمیدونه کوری و سانتا اشتباه کردن گاو جدید رو کلا تغییر دادن :D
عجیبه واقعا ازین بازیساز با سابقه :D
تا باشه از این اشتباه ها دیگه واقعا باید قبول کرد سبک H& S داده تلفیق میشه و تغییر میکنه به سمت اکشن سینمایی باید Gow جدید این تغییرات میکرد اینده نگری ندارید شما خواص بی بصیرت:D

• Like
Reactions: g4mer

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خدا سبک H&S رو کلا بیامرزه:-" چه غربی، چه شرقیش:-"
دوست داران حذف سبک های مختلف از صنعت بازی و خواستار بازی های مشابه هم مبارکشون باشه اگر چنین اتفاقی افتاد:-"

نکته اینه که کامیا واسه خودش حرف میزنه:D اگه چیزایی که علی گفت راست باشه بازی هنوز HnS هست. البته کلا اگه از اساس DMC یی وجود داشته باشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
نکته اینه که کامیا واسه خودش حرف میزنه:D اگه چیزایی که علی گفت راست باشه بازی هنوز HnS هست. البته کلا اگه از اساس DMC یی وجود داشته باشه.
حالا این که آره:-" هیچکارست:D برای همین گفتم اگر چنین اتفاقی بیفته.
کلا باید همه نوع سبکی باشه! من خودم از H&Sهای ژاپنی که برپایه ی کومبو زنین خوشم نمیاد(و کلا هم یه سری مشکلات ریشه ای دارم باهاشون=)) )، ولی دلیل نمیشه بازیی که هست رو تغییر سبک 180درجه ای توش ببینم:D ،بهتره برم دست به دعا بشم یک IPجدید با معیارهایی که دوست دارم بسازن:-"

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
تصور بیشتر به HB میره اگه بخواد سینمایی کار بشه ، سیستم مبارزات HB با اینکه متنوع نبود ولی خیلی دلچسب بود ، چیزی به نام کمبو نداشت ولی ترکیبشون برای دشمنها حس واقعی H&S رو القا میکرد ، وقتی حمله ی حریفو دفع میکردم انگار خودمم به عقب کشیده میشدم ! ، قبلا بحثشو مفصل کردم ، تعریفی که دوستان از H&S ناب میکنن صرفا نظر شخصیشونه ، روند تندوکندش ژانرو عوض نمیکنه ، در مورد تغییرات موافقم واقعا عالی میشه . ویژوالهای بازی عجیب هایپ کننده میشه

1o7n_tumblr_ngv5wrtbu61u1k1oyo9_r1_400.gif

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد

چنتا نکته جالب تو این عکس هست که میشه گفت ایتسونو بازی جدیدش همون DMC 5 هست. دقت کنید پنج نفر لباس قرمز پوشیدن، به شخص عینکی در میزی که در وسط هست دقت کنید، با دستش علامت V رو داره نشون میده.دو نفر در بالای عکس هم با دست عدد 5 رو دارن نشون میدن. اقای سمت راست عکس بقل میز هم باز داره با دست علامت V رو نشون میده البته این وی شاید وی ویکتوری باشه ولی به نظر خودم این V همون 5 هست :D

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
تصور بیشتر به HB میره اگه بخواد سینمایی کار بشه ، سیستم مبارزات HB با اینکه متنوع نبود ولی خیلی دلچسب بود ، چیزی به نام کمبو نداشت ولی ترکیبشون برای دشمنها حس واقعی H&S رو القا میکرد ، وقتی حمله ی حریفو دفع میکردم انگار خودمم به عقب کشیده میشدم ! ، قبلا بحثشو مفصل کردم ، تعریفی که دوستان از H&S ناب میکنن صرفا نظر شخصیشونه ، روند تندوکندش ژانرو عوض نمیکنه ، در مورد تغییرات موافقم واقعا عالی میشه . ویژوالهای بازی عجیب هایپ کننده میشه

1o7n_tumblr_ngv5wrtbu61u1k1oyo9_r1_400.gif

البته Hellblade تنها مشکلش سیستم مبارزات خسته‌کننده و تکراریش بود، نمی‌دونم چجوری ازش تعریف می‌کنین.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

• Like
Reactions: saphire

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
البته Hellblade تنها مشکلش سیستم مبارزات خسته‌کننده و تکراریش بود، نمی‌دونم چجوری ازش تعریف می‌کنین.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
از نظر من تعریفیه و گسترده کردنش در عناوین آینده معجون عجیبی میشه ‌
پ ن : موسیقی متن اپیک بازی هم جای تحسین داره .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ehsan95_76

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر