خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
یعنی این اسیا تک چی فکر کرده؟ 100 گیگ حجم اضافی رو زده 88 تومن. در حالی که با 88 تومن میشه طرح رو دوباره تمدید کرد و 400 گیگ گرفت خخخخخ
در نظر بگیر خیلیا هنوز طرح قدیمی دارن.
و اینها رو برا اونا هم باید بده

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم
من میخوام از پیشگامان یا فن آوا سرویس بگیرم
خطو چک کردم تو سایتشون ک نوشتن میتونم اشتراک بگیرم .
حالا من اگر تو سایت ثبت نام کنم ایا باید حضوری هم برم یا نه نمیخواد؟
بعد چند روز خط رانژه میشه و میتونم استفاده کنم ( نزدیک 1/5 ساله که قبلا از پارس استفاده میکردم به نظرتون الان اشتراک پارس لغو شده دیگه درسته ؟ بعد این همه سال؟چون مودمو وصل میکنم چراع دی اس ال خاموش یعنی فقط 2 تا رو شن داره )
بنظرتون پیشگامان بهتره یا فن اوا ؟ من فقط سرعت و دانلود مهمه ( ضاهرا یکیشون شبانه مجانی داره اگر اشتباه نکنم پیشگامانه؟)
ممنون میشم راهنماییم کنید
پیشگامان بهتره
در حالت گیمینک واقعا عالیه
شک نکنید

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
542
نام
Ahmadreza
بهشون بگو سرویس گیمینگ رو برات فعال کنند ولی سرعتت نصف میشه هرچند سرعت خودش تعریفی نداره

افت سرعت تا چه حده؟

من هر بار با speedtest سرعتو میگیرم با اینکه 4Mb دارم گاهی اوقات تا 7 یا 8 هم نشون میده سرعتو. توی دانلود هم گاهی تا 1MB میرسه
البته همون موقع که میخواستم راه اندازی کنم خودشون هم گفتن که کیفیت خط چه توی پینگ و چه توی سرعت تاثییر داره.

من برای پینگ روی پیشگامان و شاتل هم تست گرفتم فرق چندانی با همین سرویس فعلیم نداشت در حالی که توی مخابرات پینگم حتی تو بدترین حالت هم به خود ایران بالای 25 نمیرفت.

با سلام

خواستم بپرسم بین پارس انلاین و شاتل در حال حاظر کدوم بهتره ؟ ( نت ام صبانت اشغال دزد بود جمع اوری زدم )

الان دیدم پارس انلاین حجماش بهتره 60 گیگ و 40 گیگ و ... با قیمت کم ولی از اونطرف شاتل شبانه داره و تعریف ازش خیلی بیشتره

منم بیشتر وب گردی, بازی آنلاین موبایل و دانلود انیمه انجام میدم حالا کدوم برام بهتره ؟ از لحاظ حجم, سرعتو کم نکنه و در مجموع بهتر باشه ... بعد اینا هردوشون نت شون تموم شه سرعتو روی 128 تقسیم بر 8 میبندن یا فقط صبانت اشغال اینطوری بود ؟
سلام‌. شاتل از پارس آنلاین بهتره ولی اگه سرعتِ بعد از مصرف منصفانه رو میخوای تنها شرکتی که در حال حاضر سرعت بعد از مصرف منصفانه تعیین کرده فن آوا هست. شاتل هم سرویس شبانه ش فک کنم پولیه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Powerful King

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
با سلام

خواستم بپرسم بین پارس انلاین و شاتل در حال حاظر کدوم بهتره ؟ ( نت ام صبانت اشغال دزد بود جمع اوری زدم )

الان دیدم پارس انلاین حجماش بهتره 60 گیگ و 40 گیگ و ... با قیمت کم ولی از اونطرف شاتل شبانه داره و تعریف ازش خیلی بیشتره

منم بیشتر وب گردی, بازی آنلاین موبایل و دانلود انیمه انجام میدم حالا کدوم برام بهتره ؟ از لحاظ حجم, سرعتو کم نکنه و در مجموع بهتر باشه ... بعد اینا هردوشون نت شون تموم شه سرعتو روی 128 تقسیم بر 8 میبندن یا فقط صبانت اشغال اینطوری بود ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
با سلام

این 40 گیگیا که میبینی پورتا رو 2 مگابیت قفله که سرعتت میشه 250 کیلوبایت تقریبا و زیاد سرعت خوبی واسه دانلود نداره، واسه این میگم که اکثرا اشتباه میکنن و فک میکنن مثل طرحای قدیمی میتونن 128 کیلوبیت بگیرن و پورتشون تا 8 مگ باز باشه میرن 2 مگ میگیرن بعد میفهمن چه اشتباهی کردن.

همه شرکتا بعد از تموم شدن سرویس سرعتشون میشه 128 کیلوبیت (یعنی تقریبا 16 کیلوبایت) فقط فن اوا تو لیستش زده با خرید سرعت بالاتر سرعت بعد از تموم شدن حجمشم زیاد میشه مثلا 8 مگابیتشو بگیری وقتی نت تموم بشه سرعتت 2 مگابیت میشه، یا 16 مگابیت بگیری حجمت تموم شه 3 مگابیت میشه سرعت.

شاتل خوبه اما حداقل باید 4 مگابیتشو بگیری چون قبلیاش خیلی حجمش کمه ارزش نداره و اینکه شبانه رایگانش هم پولیه و باید بخری.

در کل فن آوا و دیده بان نت شبانه رایگان دارن که از نظر حجم و قیمت هم بهترن.
دیده بان نت با پولی که واسه 60 گیگ پارس آنلاین میدی 250 گیگ میده که همشم بین المللی هست.

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
این خبر از های وب هست:

تغییرات در سرویس‌های غیر حجمی 8Mbps و 16Mbps:

کلیه مشترکین گرامی که از سرویس 8Mbps غیرحجمی استفاده میکنند پس از اتمام حجم مصرف منصفانه خود سرعت دریافت آنها بجای 128Kbps، سرعت 256Kbps خواهد بود؛

مشترکینی که از سرویس 16Mbps غیرحجمی استفاده میکنند پس از اتمام حجم مصرف منصفانه خود سرعت دریافت آنها بجای128Kbps، سرعت 512Kbps خواهد بود.

لازم به ذکر است این تغییرات برای مشترکینی که قبلاً هم این دو سرویس را خریداری کرده‌اند اعمال می‌شود.

سرویس‌های +ADSL2 غیرحجمی های‌وب؛ سرویس 16Mbps با حجم مصرف منصفانه ۱.۱۰۰ گیگ ۸۰ هزار تومان، اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس‌ها:

اینترنت +ADSL2 های وب

@hiweb

Sent from my iPhone using Tapatalk

sajadpacc7

کاربر سایت
Dec 17, 2017
39
این خبر از های وب هست:

تغییرات در سرویس‌های غیر حجمی 8Mbps و 16Mbps:

کلیه مشترکین گرامی که از سرویس 8Mbps غیرحجمی استفاده میکنند پس از اتمام حجم مصرف منصفانه خود سرعت دریافت آنها بجای 128Kbps، سرعت 256Kbps خواهد بود؛

مشترکینی که از سرویس 16Mbps غیرحجمی استفاده میکنند پس از اتمام حجم مصرف منصفانه خود سرعت دریافت آنها بجای128Kbps، سرعت 512Kbps خواهد بود.

لازم به ذکر است این تغییرات برای مشترکینی که قبلاً هم این دو سرویس را خریداری کرده‌اند اعمال می‌شود.

سرویس‌های +ADSL2 غیرحجمی های‌وب؛ سرویس 16Mbps با حجم مصرف منصفانه ۱.۱۰۰ گیگ ۸۰ هزار تومان، اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس‌ها:

اینترنت +ADSL2 های وب

@hiweb

Sent from my iPhone using Tapatalk
ورشکست نشه بعد از تموم شدن حجم اینقد سرعتا رو برده بالا!

• Like
Reactions: Ps42014

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
واقعا نمیدونم چرا این مخابرات .......... هیچ کدوم از حجم هاشو افزایش نمیده؟!
ما تو مرکز مخابرات بول شتمون(مرکز ابوذر) فقط انحصاری مخابراته هیچ شرکتی هم ارایه سرویس نداره
قشنگ دیکتاتوری

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
واقعا نمیدونم چرا این مخابرات .......... هیچ کدوم از حجم هاشو افزایش نمیده؟!
ما تو مرکز مخابرات بول شتمون(مرکز ابوذر) فقط انحصاری مخابراته هیچ شرکتی هم ارایه سرویس نداره
قشنگ دیکتاتوری
چرا افزایش داده 1 به 4 کرده =))=))

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
کسی هست مطلع باشه انحصار مخابرات برداشته شده یا نه؟
منکه هرجا زنگ میزنم میگن نمیتونیم سرویس بدیم سر همین بحث... با اینکه گفته بودن این انحصارو برداشتن ؟!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر