بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
8emv_gc_pal_re2.jpg

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
Bruce Straley کارگردان نسخه یک The Last of Us ضمن شادباش گفتن سالروز انتشار Resident Evil 4 اشاره کرده بدون اون TLOU هم وجود نداشت.

jm6g_yakuza-kiwami-day-one-steelbook-edition-ps4mtg.jpg

پ.ن: یادش نیک 13 سال پیش که زیاد به اینترنت دسترسی نداشتیم خبر انتشار RE4 رو از کلیک روزنامه جام جم خوندم.اون موقع یه چی تو مایه های مجله EDGE برامون محسوب میشد:D

این در حالی هست که بنده چند جا که گفتم TLOU از RE الهام گرفته و یا حتی کپی کرده تا حدودی، یه عده واقعن نوب که کاری جز فن بازی بلد نیستن به من حمله و توهین کردن! (آدرس واضح تر هم میدم -توی گیمفا، شاید همین جا هم باشن اینگونه افراد، چون یه عده از TLOU دیگه بت ساختن)

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
خوشحال میشم بازیی بتونه از یه بازی دیگه ایده بگیره و سپس خودش بشه الهام بخش بسیاری از بازیها! بعنوان نمونه Uncharted از Tomb Raider ایده برداری کرد " اما در پایان داستان طوری شد که سازندگان TR حتی به طرح روی جلد Uncharted هم رحم نکردن! D : به این میگن کپی کاری محض نه الهام بخشی و ایده برداری.

و اینکه تحسین یکی از بزرگان صنعت گیم توسط بزرگ دیگه ای چیز تازه ای نیست که بخوایم به کپی کاری ترجمش کنیم.همین تازگیا Hideki Kamiya که خودش کارگردانی بسیاری از عناوین بزرگ رو بر عهده داشته تغییرات GOW رو ستوده و گفته DMC بعدی هم میتونه مثل GOW جدید تغییر کنه و صرف یه H&S به سبک قدیم نباشه.

دوست عزیز، دو نکته وجود داره : اول اینکه تحسین خالی با اینکه گفته بشه اگر بازی X نبود . بازی Y هم نبود یه خرده فرق داره و این نشون از تأثیر زیاد اون بازی X داره
دوم اینکه حرف اصلی من این نیست که TLOU یک کپی کاری کامل هست یا بازی بد هست بلکه من میگم چرا باید یه عده چنان فن بازی دربیارن (کاسه داغ تر از آش بشن) که به کل منکر شاهکاری مثل RE بشن؟ اون افرادی که بنده گفتم به کل منکر الگو برداری TLOU از RE هستن -حالا بماند با توهین و تمسخر هم حمله می کردن نه صرفن نظرشون باشه-
در حالی که اصلن آنچه که عیان است، چه حاجت به بیان است
مثلن یادمه سر همین RE7 که همراه شد با ترس بیشتر و اکشن کمتر باز یه عده میگفتن چون مؤفقیت TLOU رو دیدن اینطور تغییر دادن ! در حالی که به کل فراموش کردن گیم پلی و فضای RE های کلاسیک رو! تقلیدی هم بوده از خود RE بوده

• Like
Reactions: akbar.wesker

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
انصافا بازی د لاست آف آس شبیه ترین بازی به رزیدنت اویل بود ولی این آقا ( کارگردان The Last of Us ) خیلی حرفه ای ( یا همون با شعور ) هستند .
به نظرم هیچ بازیی توی سبک وحشت و بقا مثل رزیدنت اویل نیست و هیچ قسمتی مثل قسمت چهارش دل نبرد !

• Like
Reactions: kzk1381

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
477
نام
Sera
فن های the last of us خیلی هم باید خوشحال باشند که از Resident Evil 4 الهام گرفتن اند
از بهترین بازی سال الگو گرفتن که بد نیست،خودشون هم شدند بهترین بازی سال ،چیه نکنه می خوان بگن Resident Evil در حد the last of us نیست که هست،اگه اینطوره که صدرد اینطوره،باید عرض کنم که ملاک ارزش گذاری بازی علاقه و توجه ما نیست که به بازی داریم بلکه ملاک ارتقاء و یک قدم رو به جلو بردن صنعت گیم هست که ارزش و معیار محسوب میشه.

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
هیچ بحثی سر لیک ها نیست اینجا ؟؟؟
تموم کاموینیتی داره میترکه تو دنیا اینجا همه خوابن
از در و دعوا با کامیا بگیرید تا یه لیک جدید که میگه دو دوربینست بازی

Bloody4Butcher

کاربر سایت
Jul 22, 2017
17
هیچ بحثی سر لیک ها نیست اینجا ؟؟؟
تموم کاموینیتی داره میترکه تو دنیا اینجا همه خوابن
از در و دعوا با کامیا بگیرید تا یه لیک جدید که میگه دو دوربینست بازی
آخ برادر من وقتی تو این کشور ب این بزرگی ی سایت پیدا نشد ی تحلیلی از دو dlc آخر بازی بکنن,انتظار داری از ی موضوعی ک کلا از چپ و راستش شایعه میباره کسی نظری بده?!!!
موفق باشید

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
سلام
دوستان نسخه اورجینال اویل های کلاسیک 1 2 و 3 واسه پلی استیشن 1 پیدا میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواستم تو بخش خرید بازی ها درخواست بدم

نه دوست عزیز همچین چیزی غیر ممکن هست وقتی که حتی بعضی از بازی های ps4 هم پس از مدتی کم یاب میشه دیگه چه انتظاری از وجود بازی اورجینال ps1 داری

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
نه دوست عزیز همچین چیزی غیر ممکن هست وقتی که حتی بعضی از بازی های ps4 هم پس از مدتی کم یاب میشه دیگه چه انتظاری از وجود بازی اورجینال ps1 داری

درسته
البته هست نگم نیست اما کسی نمیاد بخاطر چند 10 هزار تومن بفروشه

• Like
Reactions: COH master

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر