خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
هیچ شرکتی حجم دزدی نداره
تمام شرکت ها ریز مصرف رو بهت میگن
ممکن بوده کسی هکت کرده باشه یا آپدیت ویندوزت باز بوده باشه
خودتم میتونی dumeter و networx نصب کنی و مصرف موبایلاهم از تو تنظیماتشون با مصرف پی سیت جمع بزنی و ببینی ک هیچ شرکتی حجم دزدی نداره!
اگه میخواید بین این چند تا شرکت راهنماییتون کنم،سرعت مد نظرتون رو بگید و بگید واسه دانلود میخواید یا بازی،و آیا شبانه رایگانم میخواید یا نه:D

اون موقع من اصلا مودم وای فای نداشتم که بخوام هک بشم، ریز مصرف هم دیدم اما مشکل این بود که توی 3 روزی که من مسافرت بودم حدود 2 گیگ استفاده شده بود و اصلا هم زیر بار نمیرفتن

استفادم هم دانلوده هم یوتیوب ، خانواده هم که اینستاگرام و تلگرام ، خودم میخوام سرویس 8 مگ پنجاه تومنیشون رو بگیرم ، فقط میخوام بدونم کدومشون بهتره (کمتر قطعی داره ، افت سرعت کم و ...)

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
اون موقع من اصلا مودم وای فای نداشتم که بخوام هک بشم، ریز مصرف هم دیدم اما مشکل این بود که توی 3 روزی که من مسافرت بودم حدود 2 گیگ استفاده شده بود و اصلا هم زیر بار نمیرفتن

استفادم هم دانلوده هم یوتیوب ، خانواده هم که اینستاگرام و تلگرام ، خودم میخوام سرویس 8 مگ پنجاه تومنیشون رو بگیرم ، فقط میخوام بدونم کدومشون بهتره (کمتر قطعی داره ، افت سرعت کم و ...)
جدول مقایسه حجمشون رو بالا دوستان گذاشتن،شاتل بیشتر حجم میده و قطعی و افت سرعتم نداره(این معروفا جدیدا دیگه ندارن،اگه ی مشکلی هم پیش اومده باشه سریع زنگ میزنی پشتیبانی 3سوته درستش میکنن واست)
شاتل هم حجم بیشتر میده،هم شبانه رایگان داره،از نظر سرعت و پشتیبانی و اینام خوبه،پینگشم خوبه و سرویس گیم داره،سایت شاتل لند داره:)
اگه های وب بهتون میده بگو تا تو خصوصی یه نصیحت حکیمانه ازت کنم (با توجه به اینکه بیشتر استفادت از یوتیوبه اگه های وب بهت بده خیلی ب نفعته از نظری ک اینجا نمیتونم بگم:D)

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
جدول مقایسه حجمشون رو بالا دوستان گذاشتن،شاتل بیشتر حجم میده و قطعی و افت سرعتم نداره(این معروفا جدیدا دیگه ندارن،اگه ی مشکلی هم پیش اومده باشه سریع زنگ میزنی پشتیبانی 3سوته درستش میکنن واست)
شاتل هم حجم بیشتر میده،هم شبانه رایگان داره،از نظر سرعت و پشتیبانی و اینام خوبه،پینگشم خوبه و سرویس گیم داره،سایت شاتل لند داره:)
اگه های وب بهتون میده بگو تا تو خصوصی یه نصیحت حکیمانه ازت کنم (با توجه به اینکه بیشتر استفادت از یوتیوبه اگه های وب بهت بده خیلی ب نفعته از نظری ک اینجا نمیتونم بگم:D)
یوتیوب تو های وب هنوزم بدون ف ی ل ت ر ه؟(واسه من باز نمیکنه :/)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
دوستان بین آسیاتک و این جدیده، دیده بان نت، کدوم رو پیشنهاد میدید؟ اگر کیفیت دومی تضمین شده باشه، بنظر دومی بهتر باشه.
ما چون خونمون آنتن دهیش بدـه، مجبورم از نت ADSL برای دانلود هام استفاده کنم. یه سرویس میخوام که افت سرعت و این مسخره بازیا نداشته باشه.

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
دوستان بین آسیاتک و این جدیده، دیده بان نت، کدوم رو پیشنهاد میدید؟ اگر کیفیت دومی تضمین شده باشه، بنظر دومی بهتر باشه.
ما چون خونمون آنتن دهیش بدـه، مجبورم از نت ADSL برای دانلود هام استفاده کنم. یه سرویس میخوام که افت سرعت و این مسخره بازیا نداشته باشه.
خب اگه میخواید راهنماییتون کنم به این سوالا جواب بدید
1-چ سرعتی میخواید بگیرید؟
2-فقط از دیده بان و آسیاتک میتونید بگیرید؟شرکتای دیگه نمیخواید؟
3-دانلودری یا گیمر بیشتر؟
4-پینگ مهمتره یا حجم؟
5-سرویس های اضافه مثل (فشفشه،نیترو،شبانه رایگان) میخواید بخرید یا نه؟
به این سوالا جواب بدید تا قشنگ راهنماییتون کنم

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
روش صبانت هم باز
البته نسخه وب ، برنامه ش ن
----

پیشنهاد های ویژه شاتل
برای ما که کلا نمیصرفه حداقل قیمت یا حداکثر سرعت هر جور حساب کتاب کردم نمیشه با سرعت پایبن
ماهی ۱۰ گیگ کلا مصرف داریم اینجا
رفتم ایرانسل
۱۲۰ گیگ با تخفیف خاص شده ۱۵۰
هر گیگ ۱۲۵۰ در ماه ۱۰ گیگ مصرف کنی میشه تازه ۱۲۵۰۰
هم سرعت داریم هم حجم
682c7a7d7b31205e1ee491c8361386db.jpg

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk by JAVAD
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خب اگه میخواید راهنماییتون کنم به این سوالا جواب بدید
1-چ سرعتی میخواید بگیرید؟
2-فقط از دیده بان و آسیاتک میتونید بگیرید؟شرکتای دیگه نمیخواید؟
3-دانلودری یا گیمر بیشتر؟
4-پینگ مهمتره یا حجم؟
5-سرویس های اضافه مثل (فشفشه،نیترو،شبانه رایگان) میخواید بخرید یا نه؟
به این سوالا جواب بدید تا قشنگ راهنماییتون کنم
ایولا :D
1- سرعت 2 مگ یا نهایت 4 مگ
2- دانلودرررر...
3-حجم طبیعتا
4-آسیاتک بسته شبانه داره تو سایتش دیدم... ولی اگر سرویس اضافه شبانه خوب داشته باشند، می ارزه.

در کل خیلی اطلاعی از سروویس های اضافه که گفتید ندارم... بیشتر کیفیت برام مهمه.
بگم که من خیلی وقته مخابرات نامحدود تهران دارم، سرعت که خیلی پایینه، ولی خداشاهده تو این جند سال به تعداد انگشت های دستم قطعی یا افت کیفیت داشته.
حتی الان هم اول پرسیدم ببینم سرعت بیشتر نامحدود مخابرات تهران میدن بهم، گفتن نه.

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
542
نام
Ahmadreza
2- دانلودرررر...
3-حجم طبیعتا
4-آسیاتک بسته شبانه داره تو سایتش دیدم... ولی اگر سرویس اضافه شبانه خوب داشته باشند، می ارزه.

بگم که من خیلی وقته مخابرات نامحدود تهران دارم، سرعت که خیلی پایینه، ولی خداشاهده تو این جند سال به تعداد انگشت های دستم قطعی یا افت کیفیت داشته.
حتی الان هم اول پرسیدم ببینم سرعت بیشتر نامحدود مخابرات تهران میدن بهم، گفتن نه.

مخابرات اصلا دیگه توجیه اقتصادی نداره. منم قبل این طرح بیش از 6 سال 1Mb نامحدود مخابرات داشتم ماهی 45 تومن. ولی بعد که با طرح های فن آوا مقایسه کردم متوجه شدم اصلا دیگه صرف نداره. الان من 4Mb فن آوا گرفتم ماهی 40 تومن که برای یک ماه 90 گیگ خارجی میده. اگر 90 گیگ بیشتر دانلود کنید سرعت به 1Mb کاهش پیدا میکنه. یعنی من نسبت به قبل 5 تومن کمتر دارم میدم و اینکه 90 گیگ رو در ماه با سرعت 4Mb دانلود میکنم همینطور هم ترافیک شبانه جداگانه دارم که میتونم اکثر دانلود هامو از 2 به بعد استارت کنم.

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
2- دانلودرررر...
3-حجم طبیعتا

کیفیت برات مهم هست سمت adsl نیا،چون این مقوله وجود نداره تو adsl
اگه گیم دانلودری
برات بهتره بری شاتل و اسیاتک
تا از سرویساشون استفاده کنی ،بعضیا بد اسیا دی ال و شاتل لند رو میگن.
ولی اولا هر چی رو که میخوای میگی و لینک بهشون میدی ،فردا رایگان دانلود میزنی .عین شبانه هم نیست که بگی فقط 6 ساعت وقت دارم میزنی کل روز دانلود میکنی اگه حجم ارائه شدشون برات مناسبه تو اون سرعتها برای کارهای دیگت غیر دانلود گیم و نرم افزار،از اونا انتخاب کن
اسیاتک یه مزیتی که فعلا داره،سرعتها رو یک تا دو لول باز گذاشته
هزینه هم مهم هست،اگه 80 تومن میخوای هزینه کنی برو سمت فن اوا و ....

• Like

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
2- دانلودرررر...
3-حجم طبیعتا

سوال دومم رو جواب بده تا ببینم واست باید بین همه شرکتا مقایسه کنم یا فقط بین آسیاتک و دیده بان:D
"2-فقط از دیده بان و آسیاتک میتونید بگیرید؟شرکتای دیگه نمیخواید؟"
خط بالایی رو میگم:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من مخابرات دارم یک ماهه دارن میگن طرحا جدید تو راهه هنوز ندادن گند زدن دیگه اصلا یکمم صرفه اقتصادی نداره طرح گرفتن از مخابرات
واسه این خط دیگم میخوام از یک شرکت دیگه بگیرم، فقط این قضیه واقعی بودن سرعت و باز نبودن پرتا واسه همه شرکتا هست؟ یعنی الان برا سرعت یک مگابایت زیر 8 مگابیت نمیشه گرفت دیگه؟ چون یک سری میومدن میگفتن ما با 2 مگابیت بازه سرعتمون تا یک مگو فلان و اینا

الان بین فن آوا و آسیاتک و دیده بان نت کدوم بهتره بنظرتون؟ دیده بان نت که در کل بهتره همه چیزش ولی چون جدیده نمدونم دوستان اگه تجربه دارن بیان شیر کنن. پینگ و اینا چجوریه؟
پینگ توی فن آوا و آسیاتک چطوره؟

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
105
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم
من میخوام از پیشگامان یا فن آوا سرویس بگیرم
خطو چک کردم تو سایتشون ک نوشتن میتونم اشتراک بگیرم .
حالا من اگر تو سایت ثبت نام کنم ایا باید حضوری هم برم یا نه نمیخواد؟
بعد چند روز خط رانژه میشه و میتونم استفاده کنم ( نزدیک 1/5 ساله که قبلا از پارس استفاده میکردم به نظرتون الان اشتراک پارس لغو شده دیگه درسته ؟ بعد این همه سال؟چون مودمو وصل میکنم چراع دی اس ال خاموش یعنی فقط 2 تا رو شن داره )
بنظرتون پیشگامان بهتره یا فن اوا ؟ من فقط سرعت و دانلود مهمه ( ضاهرا یکیشون شبانه مجانی داره اگر اشتباه نکنم پیشگامانه؟)
ممنون میشم راهنماییم کنید

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
سلام
دوستان مخابرات مشهد اون روی خودشو بیشتر نشون داد:)) امروز طرح هاشو نگاه کردم دیدم 1به4 کرده دزدی رو به حدش رسونده جاهای دیگه هم همین طور

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر