Dark Souls GaMe Community

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ببین این چندین بازی که دیمنز و دارک رو رفتم هیچکدوم رو غیر واریور نگرفتم اصلا،اصلا نمیدونم بازی با کلاس های دیگه چطور میتونه باشه و حتی کنجکاو هم نشدم :D همیشه قفل dexterity و اون یکی که استامینا رو دست میزد بودم وگرنه هلث هم تا اخرا کار نداشتم :D چون اصلا به نظرم من دارک سولز یعنی اینکه از فاگ گیت رد شدی سپر دست چپت شمشیر دست راستت دایره رو رو نگه داری یک سر بری تو دل باس،چون ما واریور ها از مرگ نمیترسیم :D

13 بار ابوالفضل :D

دیمنز رو هنوز نرفتی؟:D اشکال نداره دیمنز هم حسابه اصل شمشیر و سپره فقط :D دیمنز خیلی خفنه لعنتی،فقط لول دیزاین دارک سولز ازش سرتره بقیه چیزا دیمنز بهتره به نظرم،اتمسفر،داستان،کرکتر و ... و اون قابلیت خفن ورلد تندسی.تازه لول دیزاین دیمنز هم شاهکاره ها اما این دارک سولز لعنتی نمیشه با لول دیزاینش در افتاد :D

البته باس ها هم بهرته تو دارک :D و اینکه نحوه ای که بازی همزمان با پیشروی بازی سلاح ها رو در اختیارت میزاره تو دارک سولز یه چیزی فرای تصوره،باورنکردنیه :D میدونین چی رو میگم دیگه،لعنتی دارک سولز 1 رو برای بار اول که خواستم تموم کنم بالای 10- 15 تا سلاح دست به دست کردم،اما مثلا تو دیمنز 1/4 بازی رو که رفتی کلیمور رو گرفتی میتونی همونو اپگرید کنی باهاش تموم کنی بازی رو
قبلا مثل خودت بازی می کردم سپر رو می گرفتم دستم و می رفتم به دل خطر :D و اینکار جواب هم می داد تا اینکه رسیدم به fume knight تو دارک سولز 2 این باس واقعا باور نکردنی بود هیچ سپری نمیشد جلوش گرفت حتی havel هم میگرفتی تو فاز دومش وحشتناک دمیج می خوردی از اون روز بود که سپر رو گذاشتم کنار و فقط جاخالی دادم و انصافا بازی برام راحت تر هم شد
در ضمن به نظر من دارک سولز تقریبا تو همه چیز از دیمنز سولز سر بود دیمنز سولز فقط یه احساس جدید بودن رو داشت که دارک سولز اونو نداشت

• Like
Reactions: Sam _Fisher

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
ببین این چندین بازی که دیمنز و دارک رو رفتم هیچکدوم رو غیر واریور نگرفتم اصلا،اصلا نمیدونم بازی با کلاس های دیگه چطور میتونه باشه و حتی کنجکاو هم نشدم :D همیشه قفل dexterity و اون یکی که استامینا رو دست میزد بودم وگرنه هلث هم تا اخرا کار نداشتم :D چون اصلا به نظرم من دارک سولز یعنی اینکه از فاگ گیت رد شدی سپر دست چپت شمشیر دست راستت دایره رو رو نگه داری یک سر بری تو دل باس،چون ما واریور ها از مرگ نمیترسیم :D
منم همینطوری بودم و به جز به شمشیر و سپرم به هیچ کس و چیز دیگه ای اعتماد نمیکردم با این تفاوت کلاسم Knight بود چون به نظرم مزه کشتن اژدها به اینه که مثل یه شوالیه باهاش بجنگی :> ولی بعد از رسیدن به Aldrich, Devourer of Gods برای اولین بار مجبور به استفاده از Pyromany شدم چون نزدیک شدن بهش این خطر رو داشت که دوباره جونش رو پر کنه و برای Uncle Gael هم چون جونش خیلی زیاد بود از ترکیبی از Pyromany (بیشتر poision) و Sorcery و ضربات فیزیکی با سواستفاده از خرابه های داخل محل باس فایت جهت مخفی شدن استفاده کردم>:)
قبلا مثل خودت بازی می کردم سپر رو می گرفتم دستم و می رفتم به دل خطر :D و اینکار جواب هم می داد تا اینکه رسیدم به fume knight تو دارک سولز 2 این باس واقعا باور نکردنی بود هیچ سپری نمیشد جلوش گرفت حتی havel هم میگرفتی تو فاز دومش وحشتناک دمیج می خوردی از اون روز بود که سپر رو گذاشتم کنار و فقط جاخالی دادم و انصافا بازی برام راحت تر هم شد
در ضمن به نظر من دارک سولز تقریبا تو همه چیز از دیمنز سولز سر بود دیمنز سولز فقط یه احساس جدید بودن رو داشت که دارک سولز اونو نداشت
خب همیشه هم جاخالی دادن جواب نمیده چون اولا باید طرفت یه نفر باشه یا اگه چند نفر بودن همه رو یه سمت نگه داری که بعد از جاخالی دادن پشت سرت نرن بعدش هم باید مطمئن باشی که زمینی که میخوای روش جاخالی بدی امنیت کامل داره و مثلا نمیشه روی شاخه های The Great Hollow جاخالی داد و در نهایت هم اینکه اصلاً باید ببینی طرف قابل جاخالی دادن هست یا نه و مثلا اژدها نباشه که بره بالای سرت و کل زیر پاش رو آتیش بزنه:D
//===================
dark souls 2 یه چیز خوبی داشت این بود که تیرهای سمی رو معرفی کرد که روی اکثر دشمن ها و باس ها کاربرد داشت و با یه هزینه خیلی کم میتونستی راحت خیلی هاشون رو از پا در بیاری و توی شماره سوم دیگه اون اثر رو نداشتن و کمتر ازشون استفاده میشد:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
منم همینطوری بودم و به جز به شمشیر و سپرم به هیچ کس و چیز دیگه ای اعتماد نمیکردم با این تفاوت کلاسم Knight بود چون به نظرم مزه کشتن اژدها به اینه که مثل یه شوالیه باهاش بجنگی :> ولی بعد از رسیدن به Aldrich, Devourer of Gods برای اولین بار مجبور به استفاده از Pyromany شدم چون نزدیک شدن بهش این خطر رو داشت که دوباره جونش رو پر کنه و برای Uncle Gael هم چون جونش خیلی زیاد بود از ترکیبی از Pyromany (بیشتر poision) و Sorcery و ضربات فیزیکی با سواستفاده از خرابه های داخل محل باس فایت جهت مخفی شدن استفاده کردم>:)

خب همیشه هم جاخالی دادن جواب نمیده چون اولا باید طرفت یه نفر باشه یا اگه چند نفر بودن همه رو یه سمت نگه داری که بعد از جاخالی دادن پشت سرت نرن بعدش هم باید مطمئن باشی که زمینی که میخوای روش جاخالی بدی امنیت کامل داره و مثلا نمیشه روی شاخه های The Great Hollow جاخالی داد و در نهایت هم اینکه اصلاً باید ببینی طرف قابل جاخالی دادن هست یا نه و مثلا اژدها نباشه که بره بالای سرت و کل زیر پاش رو آتیش بزنه:D
//===================
dark souls 2 یه چیز خوبی داشت این بود که تیرهای سمی رو معرفی کرد که روی اکثر دشمن ها و باس ها کاربرد داشت و با یه هزینه خیلی کم میتونستی راحت خیلی هاشون رو از پا در بیاری و توی شماره سوم دیگه اون اثر رو نداشتن و کمتر ازشون استفاده میشد:D
آلدریچ که همون گوییندولین بود که زیاد غذا خورده:D به نظرم تو حالت melee خیلی راحت تر میشد باهاش جنگید slave knight gael هم فقط جونش زیاد بود(خیلی هم زیاد بود) وگرنه خیلی بی آزار تر از چیزی که نشون میداد بود:D
با حرفت در مورد جاخالی دادن تا حدودی موافقم مثلا شما اگه تو بلایتاون بخوای جاخالی بدی دم به دقیقه از در و دیوار می افتی پایین:D(لامصب از مپ بلایتاون متنفرم رو زمین راه می رفتی پویزن می شدی یه سری حرومی از بالا بهت تیر می زدند با یه تیرشون toxin می شدی:D) ولی اگه کلی بخواهیم نگاه کنیم می بینیم بازی با سریع جاخالی دادن خیلی راحت تر میشه بعضی وقتا هم امکان نداشت بدون جاخالی دادن بشه باسی رو زد (مثل fume knight )چون رسما هیچ سپری توانایی مقابله با ضرباتش تو فاز دوم رو نداشت و بدجور هم سنگین دمیج می زد
نکته جالبی که اشاره کردی تیر های سمی بود که خوب تو دارک سولز 1 هم وجود داشت (اون زن undead تو پل undead burg می فروخت ) ولی تاثیرش تو دارک سولز 2 خیلی بیشتر شده بود و البته سلاح رو هم می شد سمی کرد که خوب بود ولی واسه بعضی از باس های مثل fume knight و sir alonne و چند تا دیگه کارایی نداشت (این لامصب raime به هیچ چیزی ضعف نداشت عین ماشین مکانیکی می موند آخ نمی گفت )

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
اینجا در مورد اسکار(Oscar, Knight of Astora) بحث شده؟ صفحه های قبل رو نگاه کردم چیز خاصی ندیدم. کسی نظری نداره در موردش؟ :D

چون همون اول بازی Chosen Undeadو آزاد میکنه اصولاً خود به خود یه دید مثبتی نسبت بهش بوجود میاد ولی چیز زیادی در موردش توی بازی ندیدم. جدیداً یکم درگیرم کرده، مثلاً اینکه منظورش از I have failed in my mission چی بوده؟ رو اون دید مثبته میشه بحث کرد به نظرم. :D

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
ریمستر بازی برای 25 May تایید شد:

Blighttown با 60FPS چه شود. =P~

اتفاقن منم وقتی تریلر رو دیدم داشتم به بلایت تاون فکر میکردم :)) چه مصیبتی بود با 13 الی 20 فریم بر ثانیه اونجا رو رفتیم. خبرش خیلی عالیه.. دقیقن بعد از کنکور ارشد تو اردیبهشت میشینم شب تا صب اینو بازی میکنم :))

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد

برا نسخه اول؟
عجب ترادژی :((((((((( همین چند روز پیش بود نسخه اول رو تموم کردم :((((((((((
بازی رو تازه از اول می سازند یا همین رو ریمیستر میکنن؟

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اتفاقن منم وقتی تریلر رو دیدم داشتم به بلایت تاون فکر میکردم :)) چه مصیبتی بود با 13 الی 20 فریم بر ثانیه اونجا رو رفتیم. خبرش خیلی عالیه.. دقیقن بعد از کنکور ارشد تو اردیبهشت میشینم شب تا صب اینو بازی میکنم :))
افتضاح ترین پورت بشریت مربوط به دارک سولز 1 روی pc بود :D یعنی افتضاح فریم ریت پایین بود تا اینکه dsfix رو دادن یه مقدار بهتر شد بازی بلایتاون و تومب اف جاینت خودشون به اندازه کافی نفرت انگیز و سخت بودن این افت فریم هم بدترش می کرد
یعنی همین الان که دارم در مورد تومب اف جاینت می نویسم هم دستم از استرس می لرزه فاجعه بود این منطقه:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم

ایشالا که عمری باشه و دوباره وقت کنم از اول این بازی رو بدون هیچ گونه سیو فایل قبلی برم. هنوز که هنوزه اون لذتی که بار اول دارک سولز رو تجربه کردم زیر زبونمه و دیگه تکرار نشد برام. فقط کاش صرف HD کردنش نباشه و یه سری چیزهای جدید مثل NPC invador های جدید، تجهیرات جدید، اتاق های مخفی و یکی دو تا باس آپشنال (بدون اینکه به داستان اصلی صدمه بزنه) توش جا بدن:D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
@REZA TAEL
نظرت در مورد این جمله King Allant چیه؟

من که قشنگ له میشم زیر بار معنایی این جمله:D

تمومش کردی بازی رو بالخره؟:D

یا #امام_حسن_عسگری

:D

خیلی جالبه دیمنز سولز رو ریمستر نمیکنن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تمومش کردی بازی رو بالخره؟:D
نه والا تا یه جاهاییش رفتم و رفیقم کنسولش رو میخواست و مجبورم شدم نصفه کاره ولش کنم. ولی داستانش...:D اصن این King Allant انگار نیمه گمشده منه:D

• Like
Reactions: REZA TAEL

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
افتضاح ترین پورت بشریت مربوط به دارک سولز 1 روی pc بود :D یعنی افتضاح فریم ریت پایین بود تا اینکه dsfix رو دادن یه مقدار بهتر شد بازی بلایتاون و تومب اف جاینت خودشون به اندازه کافی نفرت انگیز و سخت بودن این افت فریم هم بدترش می کرد
یعنی همین الان که دارم در مورد تومب اف جاینت می نویسم هم دستم از استرس می لرزه فاجعه بود این منطقه:D
حالا سخت بودن قبول ولی نفرت انگیز؟ :D Tomb of Giants و Blighttown قشنگ دوتا از بهترین و زیباترین مناطق بازی بودن، خصوصاً Tomb of Giants. یعنی این "داستان از ميوه های سر به گردونسای اينک خفته در تابوت پست خاک می گويد" قشنگ جریان Tomb of Giantsـه :D

فقط یه ریمستر دیمنز سولز مونده دیگه، بعدش دیگه من چیز دیگه ای از میازاکی نمیخوام :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
درودی دوباره...
عشق است دینای سولز....
عشق است این بازی...

همیشه دنبال بهونه ای بودم برای تجربه ی دوباره دارک سولز 1....
ای جاااااانم...
برم دوباره عضو کاوننت گریو لورد نیتو بشم و اون شمشیرشو بگیرم و لباس ست مشکی جادوگرا و کلاس پایرومنسی و دارک روت گاردن و و و و......:x:x:x

اینم دل نوشته ای به عنوان یک طرفدار دیرین...

نسخه ی اول دارک سولز با بهبود گرافیکی برای PS4 معرفی شد.
شاهکار سال 2011، شاهکار نسل هفتم، بار دیگه بر روی PS4 و نسل هشتم.
بازی که دنیای منو تغییر داد، کارگردان این بازی، میازاکی سنسی جادویی سیاه خلق کرد که از سال 2011 به بعد دنیای من، تفکر من، دید من به دنیا، و وجودیتم تغییر کرد.
دنیای که پس از نسخه ی اول دارک سولز، و به دنبال آن شناخت من از دنیای بازی های سولز و تجربه ی دیمون سولز سال 2009, دارک سولز 2، بلادبورن و دارک سولز 3 تکمیل شد.
و شدیدا منتظر تجربه ی دوباره ی دارک سولز 1 با بهبود گرافیکی هستم، بهونه ای برای تجربه ی این شاهکار.
هیچ هدیه ای برای فارغ التحصیلی امسال من، بهتر و ارزشمند تر از این خبر نبود.
ممنون دنیای گیم که خیلی بهت بدهکارم.
ممنون فرام سافتور و باندای نامکو و سونی.
ممنون میازاکی سنسی که خیلی بهت مدیونم.
ممنون از این خبر.

چشم به سوی تو، پنجم خرداد 1397
دارک سولز، منتظرم، منتظر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر