خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
سلام
من الان نت مخابرات رو دارم
میخواستم شاتل بگیرم ولی گفت فیبر نوریه و نمیتونید از شاتل بگرید
شرکتی به غیر مخابرات هست که برم بگیرم؟؟؟؟
منم عین شما هستم و به 195 شکایت کردم از طریق سایتش و کل کلام این بود که من گفتم نمی خوام از مخابرات بگیرم و عین دیکتاتوری و طرح های شون واقعا مزخرف و جوابی که بهم دادن این بود که انحصار برداشته شده و سرویس دهنده ها باید بهتون طبق مصوبه فلان خدمات بدن و گفت چون اونا سرمایه گذاری نمی کنن بخاطر همین سرویس به فیبر نوری ها نمی دن و مجبوریم از مخابرات دزد بگیریم حالا حرف من به شما اینه که شما هم به 195 از طریق سایتش شکایت کنید لااقل حرفمون رو زده باشیم

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
منم عین شما هستم و به 195 شکایت کردم از طریق سایتش و کل کلام این بود که من گفتم نمی خوام از مخابرات بگیرم و عین دیکتاتوری و طرح های شون واقعا مزخرف و جوابی که بهم دادن این بود که انحصار برداشته شده و سرویس دهنده ها باید بهتون طبق مصوبه فلان خدمات بدن و گفت چون اونا سرمایه گذاری نمی کنن بخاطر همین سرویس به فیبر نوری ها نمی دن و مجبوریم از مخابرات دزد بگیریم حالا حرف من به شما اینه که شما هم به 195 از طریق سایتش شکایت کنید لااقل حرفمون رو زده باشیم
باشه دیگه مملکت گل و بلبل همینه
من به احتمال زیاد کلا قطع کنم
یه سوال این حجم های مونده تو یه ماه میسوزه یا میره تو ماه بعد؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
باشه دیگه مملکت گل و بلبل همینه
من به احتمال زیاد کلا قطع کنم
یه سوال این حجم های مونده تو یه ماه میسوزه یا میره تو ماه بعد؟
همه شرکت ها حجمشون میسوزه. بجز اسیا تک فکر کنم که حجمش در سرویس های بلند مدت هم در ماه های قبل و بعد در دسترس هستن.

• Like
Reactions: sajadpacc7

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
امروز به دلیل قطع شدن سرویس قبلیم به ناچار رفتم مخابرات تغییر تعرفه دادم به 2 مگ 75 گیگ
کلا دیدم صرفه نداره اینجارو خالی کنم هزینه رانژه یه جای دیگه رو بدم دوباره، توی حجم/سرعت پایین هم تقریبا همه شرکتا در یه سطحن

از طرفیم دانلودامو با نت همراه انجام میدم نیازی به حجم زیاد ADSL ندارم (با ماهی 14 تومن نت شبانه همراه اول میتونم معادل حجمی که بعضی شرکتی با ماهی 88 تومن میدن دانلود کنم)

هر کسیم اومده بود تغییر تعرفه بده شاکی بود که الان مثلا کجاش ارزون شده؟ چه مزیتی داره نسبت به قبل؟
بله برای یه عده ای که +50 تومن ماهانه میخوان هزینه کنن خیلی خوب شده نسبت به قبل اما کسایی که به هر دلیلی دانلود زیاد ندارن و فقط یه نت پر سرعت برای کارای معمول میخوان کاملا گرون تر شده و اصن صرف نمیکنه

واقعا باید یه فکری به حال قیمت/حجم/سرعت تعرفه های پایین تر بشه

• Like
Reactions: mahdi-xbox

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
امروز به دلیل قطع شدن سرویس قبلیم به ناچار رفتم مخابرات تغییر تعرفه دادم به 2 مگ 75 گیگ
کلا دیدم صرفه نداره اینجارو خالی کنم هزینه رانژه یه جای دیگه رو بدم دوباره، توی حجم/سرعت پایین هم تقریبا همه شرکتا در یه سطحن

از طرفیم دانلودامو با نت همراه انجام میدم نیازی به حجم زیاد ADSL ندارم (با ماهی 14 تومن نت شبانه همراه اول میتونم معادل حجمی که بعضی شرکتی با ماهی 88 تومن میدن دانلود کنم)

هر کسیم اومده بود تغییر تعرفه بده شاکی بود که الان مثلا کجاش ارزون شده؟ چه مزیتی داره نسبت به قبل؟
بله برای یه عده ای که +50 تومن ماهانه میخوان هزینه کنن خیلی خوب شده نسبت به قبل اما کسایی که به هر دلیلی دانلود زیاد ندارن و فقط یه نت پر سرعت برای کارای معمول میخوان کاملا گرون تر شده و اصن صرف نمیکنه

واقعا باید یه فکری به حال قیمت/حجم/سرعت تعرفه های پایین تر بشه
شاتل این فکرو کرده! حجم نامحدود داخلی در صورت استفاده از ترافیک داخلی و 4 گیگ بین الملل 16 مگ 10000 تومن!
البته اگه درست گفته باشم:D

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
543
نام
Ahmadreza
سلام. دوستانی که از فن آوا سرویس گرفتن پینگشون چطوره؟

من دیروز سرویسم فعال شد ولی پینگم نسبت به قبل که واسه مخابرات بود بالاتره. قبلا به خود ایران نهایتا تا 19 میرسید الان به نزدیک ترین نقطه هم پینگ میگیرم 45 تا 80 هست!

سلام
من الان نت مخابرات رو دارم
میخواستم شاتل بگیرم ولی گفت فیبر نوریه و نمیتونید از شاتل بگرید
شرکتی به غیر مخابرات هست که برم بگیرم؟؟؟؟
یه شرکتی هست به اسم یوزنت که واسه فیبر نوری هم سرویس میده.

حوزه فعالیت یوزنت در استان سمنان و گلستان
بله متاسفانه شرکتایی که اینجوری هستن محدودیت دارن. ولی چیزی که جالبه اینه واسه VDSL هم تعرفه های جداگانه داره میده و برای فیبر نوری هم واسه کاهش سرعت ها سرعت خاص تعیین کرده.

آخرین ویرایش:

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
سلام. دوستانی که از فن آوا سرویس گرفتن پینگشون چطوره؟

من دیروز سرویسم فعال شد ولی پینگم نسبت به قبل که واسه مخابرات بود بالاتره. قبلا به خود ایران نهایتا تا 19 میرسید الان به نزدیک ترین نقطه هم پینگ میگیرم 45 تا 80 هست!

یه شرکتی هست به اسم یوزنت که واسه فیبر نوری هم سرویس میده.

حوزه فعالیت یوزنت در استان سمنان و گلستان

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
سرویس 8 مگ فن اوا:
میانگین پینگ در بازی های مختلف نسبت به سرویس قبلی که از مخابرات داشتم حدودا 20 تا بیشتره.
(میانگین بازی ها 150< 170)
دانلود شبانه خوب بود. افتی ندیدم طی این چند شب. هرچند اونم محدود هست.
ولی جدا از پینگ که حدود 20 تا زیاد شده بازی ها به شدت لگ دارن و اصلا اصلا اصلا قابل بازی نیستن. راه میری یهو میبینی به دیوار گیر کردی. نمیدونم این مشکل الان سراسری هست یا اینکه فقط فن اوا این مشکل رو داره.
در ضمن پینگ با سرور های داخلی که همیشه با مخابرات برام حدود 20 تا 30 بود خیلی افزایش داشته.

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سرویس 8 مگ فن اوا:
میانگین پینگ در بازی های مختلف نسبت به سرویس قبلی که از مخابرات داشتم حدودا 20 تا بیشتره.
ولی جدا از پینگ که حدود 20 تا زیاد شده بازی ها به شدت لگ دارن و اصلا اصلا اصلا قابل بازی نیستن. راه میری یهو میبینی به دیوار گیر کردی. نمیدونم این مشکل الان سراسری هست یا اینکه فقط فن اوا این مشکل رو داره.
در ضمن پینگ با سرور های داخلی که همیشه با مخابرات برام حدود 20 تا 30 بود خیلی افزایش داشته.

منم فن آوا دارم از نظر سرعت خوبه ولی پینگ خیلی بالاست... نسبت به آسیاتک که 95 اینا بود این الان 170-180 هه که خوب نیست ماه بعد احتمال زیاد برم پیشگامان تا اونم یه تستی بکنیم...

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
دوستان آخرین لیست قیمتهای شرکتا رو دارید ببنم کدوم بهتره ؟! (مث اونی که همون اوایل زومیت درست کرده بود)

میخوام این نت داغون رو دیگه عوض کنم و از مخابرات برم خیلی رو مخه دیگه

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
543
نام
Ahmadreza
سرویس 8 مگ فن اوا:

منم اول فک میکردم شاید خطم مشکل داره که پینگ بالاست ولی الان ظاهرا کلی هست. واسه لگ تو بازی ها اگه با PS4 بازی میکنی یه DNS بزار معمولا بهتر میشه. من تو Battlefield 1 خیلی لگ داشتم DNS گذاشتم که واسه ایرلند بود الان تقریبا لگ به صفر رسیده.

ولی به نظرم باید یه اطلاع رسانی کرد شاید مشکل پینگ رو رفع کنن چون از دیروز که سرویسم فعال شده هیچ مشکلی توی سرعت یا چیز دیگه نداشتم فقط پینگ روی اعصابه

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان آخرین لیست قیمتهای شرکتا رو دارید ببنم کدوم بهتره ؟! (مث اونی که همون اوایل زومیت درست کرده بود)

میخوام این نت داغون رو دیگه عوض کنم و از مخابرات برم خیلی رو مخه دیگه
اخرین اپدیت
25012631190002269187.jpg

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
من الان بررسی کردم دیدم از پیشگامان ، شاتل و پارس آنلاین میتونم سرویس بگیرم ، قبلا پاس آنلاین بودم که حجم دزدی داشت و واسه همین دیگه ازش نگرفتم ، هنوز هم همونه یا درست شدن ؟! اون دو تای دیگه حجم دزدی دارن ؟!

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
من الان بررسی کردم دیدم از پیشگامان ، شاتل و پارس آنلاین میتونم سرویس بگیرم ، قبلا پاس آنلاین بودم که حجم دزدی داشت و واسه همین دیگه ازش نگرفتم ، هنوز هم همونه یا درست شدن ؟! اون دو تای دیگه حجم دزدی دارن ؟!
هیچ شرکتی حجم دزدی نداره
تمام شرکت ها ریز مصرف رو بهت میگن
ممکن بوده کسی هکت کرده باشه یا آپدیت ویندوزت باز بوده باشه
خودتم میتونی dumeter و networx نصب کنی و مصرف موبایلاهم از تو تنظیماتشون با مصرف پی سیت جمع بزنی و ببینی ک هیچ شرکتی حجم دزدی نداره!
اگه میخواید بین این چند تا شرکت راهنماییتون کنم،سرعت مد نظرتون رو بگید و بگید واسه دانلود میخواید یا بازی،و آیا شبانه رایگانم میخواید یا نه:D

• Like
Reactions: yasu

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر