Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
در آستانه خرید اولین اپراتور هستم .B-)(منظورم اپراتور های دی ال سی هستش ) . بنظرتون کدوم یکی واجب الخرید تره ؟! اول برم سراغ اون . خودم نظرم رو "الا" و "لژیون"(درست نوشتم؟!) هستش . میخواستم نظر اساتید هم بدونم . ممنون:)

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
Operation White Noise - Mid-Season Reinforcements

Ela’s SMG will have a reduced magazine size

We have decided to lower the magazine size of her SMG from 50 to 40 bullets.

Game Designer notes: Ela overpowers her competition. Players select her almost every round, and for a good reason. All of the data we have on her (such as win ratio, K/D ratio, and Kills per round) shows that she needs to be nerfed. We have found this to be primarily because of her SMG and to a lesser extent her concussion mines.

The recoil of her SMG was already nerfed slightly with Y2S3.2, but this did not have the impact that we hoped.

For now, we’re trying to balance her while keeping her SMG’s uniqueness, which lets her fight several opponents at a time better than other defenders. We will consider other ways of nerfing this weapon if this is not enough.

In addition to the reduced magazine size, we will be reducing the overall strength of concussion effects across the board.

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
در آستانه خرید اولین اپراتور هستم .B-)(منظورم اپراتور های دی ال سی هستش ) . بنظرتون کدوم یکی واجب الخرید تره ؟! اول برم سراغ اون . خودم نظرم رو "الا" و "لژیون"(درست نوشتم؟!) هستش . میخواستم نظر اساتید هم بدونم . ممنون:)
بستگی به سبک بازیت داره اگه تو دفا می خوای بری بیرون کویرا خیلی خوبه اگه اهل کمپ کردن باشی فراست خوبه من خودم اپراتور اتکر باز کردم دوکابی رو شاتگانش 125 دمیجش!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
خب چیزهایی که ما با معلومات زبان انگلیسی دوران دبیرستانمون از سایت یوبی فهمیدیم اینه:
از نظر اونها Ela زیادی قویه و این رو آمار انتخاب اون توسط گیمرها و K/D و این حرف ها میگه و نرف شدن ریکویل اسلحش تو آپدیت قبلی هم تاثیر مد نظر اونها رو نداشته بنابراین قراره تاثیر گیج کنندگی مین ها رو کاهش بدن به طوریکه سرعت دویدن و حرکت سر (دوربین) اپراتور رو فقط کم کنه نه اینکه کاملا متوقفش کنه و مدت زمان این تاثیر هم از 7 به 4 ثانیه کاهش پیدا کنه ولی تاثیر روی شنوایی و بینایی همون 7 ثانیه طول میکشه. از طرفی میخوان اندازه خشاب اسلحه Ela رو از 50 به 40 کاهش بدن و هنوز هم دنبال روش هایی برای نرف کردن اسلحش هستند و از طرفی هم نمی خواند به قول خودشون Uniqness (منحصر به فرد بودن) اون رو از بین ببرند!
برای Ash کاهش دمیج اسلحه R4-C از 41 به 39
از نظر اونها Capitao جذابیت لازم رو برای گیمرها نداره بنابراین قراره دمیج اسلحه Para-308 رو از 43 به 48 افزایش بدن و ریکویل اسلحش رو هم قراره کم کنند و دنبال حل کردن مشکلات مربوط به گجتش هم هستند که گفتند فعلا زمان میبره
توییچ هم از نظر اونها خیلی قویه و قراره تیرهای هر شاک درون از 15 به 5 کاهش پیدا کنه تا به قول خودشون گیمر برای استفاده از اون تیرهای محدود بشینه برنامه ریزی کنه!
تعداد سیم خاردارهای بندیت هم قراره از 3 به 2 کاهش پیدا کنه!
برای لژیون قراره مدت زمانی که میتونه از مین بعدیش استفاده کنه از 35 به 30 ثانیه کاهش پیدا کنه
این تغییرات مربوط به اپراتورها بود و یک سری تغییرات تو ظاهر گیم پلی بازی مثل نشون دادن آیکون جدید رو سر کسی که دفیوزر رو حمل میکنه و کسی که داره اون رو خنثی میکنه و تغییر به حالت تایمر معکوس وقتی دفیوزر کاشته میشه (چیزی که من برداشت کردم) و ...

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خب چیزهایی که ما با معلومات زبان انگلیسی دوران دبیرستانمون از سایت یوبی فهمیدیم اینه:
از نظر اونها Ela زیادی قویه و این رو آمار انتخاب اون توسط گیمرها و K/D و این حرف ها میگه و نرف شدن ریکویل اسلحش تو آپدیت قبلی هم تاثیر مد نظر اونها رو نداشته بنابراین قراره تاثیر گیج کنندگی مین ها رو کاهش بدن به طوریکه سرعت دویدن و حرکت سر (دوربین) اپراتور رو فقط کم کنه نه اینکه کاملا متوقفش کنه و مدت زمان این تاثیر هم از 7 به 4 ثانیه کاهش پیدا کنه ولی تاثیر روی شنوایی و بینایی همون 7 ثانیه طول میکشه. از طرفی میخوان اندازه خشاب اسلحه Ela رو از 50 به 40 کاهش بدن و هنوز هم دنبال روش هایی برای نرف کردن اسلحش هستند و از طرفی هم نمی خواند به قول خودشون Uniqness (بی همتایی) اون رو از بین ببرند!
برای Ash کاهش دمیج اسلحه R4-C از 41 به 39
از نظر اونها Capitao جذابیت لازم رو برای گیمرها نداره بنابراین قراره دمیج اسلحه Para-308 رو از 43 به 48 افزایش بدن و ریکویل اسلحش رو هم قراره کم کنند و دنبال حل کردن مشکلات مربوط به گجتش هم هستند که گفتند فعلا زمان میبره
توییچ هم از نظر اونها خیلی قویه و قراره تیرهای هر شاک درون از 15 به 5 کاهش پیدا کنه تا به قول خودشون گیمر برای استفاده از اون تیرهای محدود بشینه برنامه ریزی کنه!
تعداد سیم خاردارهای بندیت هم قراره از 3 به 2 کاهش پیدا کنه!
برای لژیون قراره مدت زمانی که میتونه از مین بعدیش استفاده کنه از 35 به 30 ثانیه کاهش پیدا کنه
این تغییرات مربوط به اپراتورها بود و یک سری تغییرات تو ظاهر گیم پلی بازی مثل نشون دادن آیکون جدید رو سر کسی که دفیوزر رو حمل میکنه و کسی که داره اون رو خنثی میکنه و تغییر به حالت تایمر معکوس وقتی دفیوزر کاشته میشه (چیزی که من برداشت کردم) و ...

5 تا تیر شاک درون خیلی کمه :| همینطوریش هر مپ 2 3 تا دوربین داره باید بزنی ، دیگه چیزی نمیمونه که استفاده کنی

الا هم انصافا خیلی قوی بود ولی دیگه خیلی دارن نابودش میکنن :D

اینکه لژیون هر 30 ثانیه هم مین میندازه خیلی کمه، همینطوریش توی اون زمان میتونه کلی مین بندازه و هم دمیج خوبی داره هم اینکه طول میکشه که در بیاد از پا :|

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
5 تا تیر شاک درون خیلی کمه :| همینطوریش هر مپ 2 3 تا دوربین داره باید بزنی ، دیگه چیزی نمیمونه که استفاده کنی

الا هم انصافا خیلی قوی بود ولی دیگه خیلی دارن نابودش میکنن :D

اینکه لژیون هر 30 ثانیه هم مین میندازه خیلی کمه، همینطوریش توی اون زمان میتونه کلی مین بندازه و هم دمیج خوبی داره هم اینکه طول میکشه که در بیاد از پا :|
دقیقا بنظرم شاک درون رو باید دمیجشو کم کنن نه اینکه تعداد شوکهاشو کم کنن آخه ۵ تا!؟:|خدایی؟!:|

• Like
Reactions: ps34 and aliahmadi2

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
سلام
خواستم این بازی رو بگیرم تو استیم سرچ زدم دیدم چنتا ادیشن مختلف داره
می خواستم بدونم کدومو بگیرم و فرقاشون چیه؟
v7z8_1-11-2018_8-33-27_pm.png

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
دوستان مشکل سرورا حل شد گویا... از ساعت 12 مشکل وصل شدن به سرورهای بازی با آی پی ایران درست شده
من خودم تست کردم بدون مشکل وصل شد. شما هم تست کنید!
مخابرات. برای من هنوز وصل نیست باید فیش بزنم.

سلام
خواستم این بازی رو بگیرم تو استیم سرچ زدم دیدم چنتا ادیشن مختلف داره
می خواستم بدونم کدومو بگیرم و فرقاشون چیه؟
هر کاراکتری که بخوای بازی کنی باید با پولی که تو بازی بدست میاری بخری. تو استارتر 2 ماه پشت سرهم بازی کنی میتونی همرو باز کنی.
تو استاندارد 1 ماه.
تو گلد ادیشن همه از قبل بازه.
بین استاندارد و گلد با خودته انتخاب! من اکانت اولم استاندارد بود، اسمورف با گلد و ارزش داره!
استارتر میخوای بخری بازی رو نخر کلا، فراموشش کن.

• Like
Reactions: m&g7

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
اکانت اصلی 196 پلات 1 1.3
اکانت فرعی لول 51 برنز 2 1 |:
من گلدم 198 kd 1
اسمورف هم شخصی.
مثل خودت از تیم کیل و لفت و بچه بازی خوشم نمیاد(60-70 نفری رو تا حالا ریمو کردم سر همین قضایا). ترای هارد هم نیستم، ولی حریف پررو بازی در بیاره چرا :))
فعلا با بچه ها رنک نمیریم تا پورتا وضعیتش مشخص بشه. پخ کردم ای دی رو.

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر