راهنمایی در امر خرید موبایل

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
سپاس از زمانی که گذاشتین.
Always on display که خب دل به خواه هست.
خب پیچیدگی،باید زمان گذاشت،من خودم الآن از ZenUI ایسوس نمیتونم به miui,wiz touch و اندروید خام برم چون واقعا کلافه میشم.
شما هم همینطور هستین.آدم بعد یه محیط معمولی و ساده بره به یه محیط پیچیده و Customized قطعا سر در گم میشه.
البته این هم بگم iOS مشکل بک و هوم و ریسنت داره،الآن شما بخوای بک بزنی باید دستو ببری بالا سمت چپ،اما توی اندروید خیلی ساده پایین صفحه میزنی.
حالت One hand mode در ZenUI هم خودش چیز عالی ای هست.
صفحه نمایش ها داره بزرگ میشه و نسبت ها هم ماشاالله... .برای همین فعال کردن این حالت میتونه صفحه نمایش رو کوچک کنه و یک جور هایی صفحه نمایش میشه از ۵ اینچ به کوچکتر.
در کل هر یک مزایایی دارند و نمیشه گفت بد یا خوب.
موفق باشید.

Sent from my K00E using Tapatalk
نه این قسمت ===iOS مشکل بک و هوم و ریسنت داره،الآن شما بخوای بک بزنی باید دستو ببری بالا سمت چپ،اما توی اندروید خیلی ساده پایین صفحه میزنی===رو تو ios 11 و فقط ایفون ۱۰ کامل درستش کرده بالا نمیخواد ببرسی از طرف چپ بکشی حله و خیلی خوبه برای ایفونهای قبلی حق با شماست اما ایفون ۱۰ نه
ولی حقیقتا این بار اعتراف میکنم اگه به حساب فن بازی نزارن واقعن نمیتونم جز دیوایسهای اپل رو استفاده کنم

• Like
Reactions: Vonarian

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
درود.\**این متن رو برای نظرات دیجی کالا نوشتم،برای گوشی ZenFone 4 Selfie Pro که برای عمه ام گرفتم!**/
دوستان این گوشی بی مانند هست.
اینو به یکی از فامیل های خانوم پیشنهاد دادم.
از نزدیک که دیدم فهمیدم عجب چیز نابی خریده!
بدنه قرمز رنگ نیمه براق با فریم آلومینیوم و diamond cut.
رابط کاربری خیلی روووووون بود.
آپدیت اومد براش.
اما می رسیم به دوربین ها.
از معمولی میرم به عالی.
دوربین سونی ۱۶ مگاپیکسلی پشت گوشی با دریچه دیافراگم F/2.2 عکس های وحشتناک خوبی میگیره.در نور روز بسیار sharp و با کیفیت هست.حالت سوپر رزولوشن ،اسلوموشن و... می ده به شما که واقعا به وجد میارتون .
در حالت عمق تصویر یا جدیدا پرتره(Portrait)شما با دوربین ۱۶ پشتی اصلی،در حد گوشی های ۳ میلیونی عکس میگیری.اسم گوشی سلفی هست اما دوربین اصلی خودش غوله!
دوربین واید ۵ مگاپیکسلی سونی سلفی:
زاویه عریض ۱۲۰ درجه،نور خوب،رزولوشن بالا.واقعا چیز جذابیه .یعنی شما بدون اینکه بخوای از مونو پاد استفاده کنی میتونی عکس سلفی خفن بگیری.تعداد زیادی از افراد در کادر دوربین قرار میگیرن.این دوربین در نور کم اوکی نیست چندان (البته باید خودتون با نگه داشتن انگشت روی سوژه و بالا بردن میزان حساسیت به نور ،تصویر رو روشن کنید)
و حالا،دوربین ۱۲ مگاپیکسل سونی:فوق‌العاده پر سرعت عکس میگیرین.F1.8،این سنسور پرچمدار سونی هست.سونی هم که دیگه ترکونده امسال!حالت پرتره(Portrait)در سنسور از دوربین پشتی بهتره.تصاویر فوق‌العاده واضح و بدون نویز هستند.با حالت beauty یا نرم افزار SelfieMaster خانم ها فرشته و آقایون تبدیل به مدل میشن!یعنی طوری چهره من رو عوض کرد که انگاری یه بچم یا ریش و سبیل!ریش و سبیل حذف نکرد وگرنه میشدم نوزاد!ماشاالله گوشی از قابلیت ساخته شده بعدش بعش بدنه چسبوندن.یا این نرم افزار ها میشه:۱.گونه رو لاغر کرد،۲.چشم رو از خستگی در آورد،۳.پوست رو روشن کرد،۴.لک و بر آمدگی پوست رو از بین برد و...
سنسور اثر انگشت بی اندازه سریع هست.(۰.۲ ثانیه)یعنی به محض لمس باز می کنه.
قابلیت always on panel رو امتحان کردم.خیلی زیباست!
صفحه نمایش با کیفیت ولی کم مصرف با روشنایی بالا و با قابلیت تشخیص دمای محیط جهت تنظیم خودکار.
تاچ صفحه بسیار حساس و دست روش می لغزه!محافظ هم Corning gorilla glass 5 هست.
در کل در خرید این گوشی شک نکنید،چون بیشتر از پولی که می دین آش می خورین!!
**

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
دوستان.
کسی راهی می دونه که گوشیو از خارج کشور وارد کنیم،تا قیمت پایینتری در بیاد برامون ؟
الآن زنفون ۴ پرو را من با دلار حساب کردند ،همراه واسطه و سود:۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان.یعنی ۷۵۰ دلار شد این!
البته قسمت دلار رفت بالا یهو!
یه کمکی کنند.

• Like
Reactions: atr-brand

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان.
کسی راهی می دونه که گوشیو از خارج کشور وارد کنیم،تا قیمت پایینتری در بیاد برامون ؟
الآن زنفون ۴ پرو را من با دلار حساب کردند ،همراه واسطه و سود:۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان.یعنی ۷۵۰ دلار شد این!
البته قسمت دلار رفت بالا یهو!
یه کمکی کنند.

خیر دوست عزیز حداقل برای کی مسافر خیر
هیچ جایی نیست و قبول نمیکنن دقت کنید خریدید فقط مدت کوتاهی براتون کار میکنه!بعدش مسیج میاد که دیگه سرویس براش اراعه نمیشه!
بعدشم هیچ اوگانی جایی مرکزی قبول نمیکنه و اعلام بی اطلاعی میکنه میگه نمیخریدید!چرا از ایران نخریدید!!

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
خیر دوست عزیز حداقل برای کی مسافر خیر
هیچ جایی نیست و قبول نمیکنن دقت کنید خریدید فقط مدت کوتاهی براتون کار میکنه!بعدش مسیج میاد که دیگه سرویس براش اراعه نمیشه!
بعدشم هیچ اوگانی جایی مرکزی قبول نمیکنه و اعلام بی اطلاعی میکنه میگه نمیخریدید!چرا از ایران نخریدید!!
صبح بخیر :)
طرح رجیستری رو می فرمایید؟

• Like
Reactions: atr-brand

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان تا 1300 چه گوشی پیشنهاد میدین ؟
من خودم بین اینا موندم : Honor 7x , xiaomi mi5x ( xiaomi mi a1) , mate 10 lite
( البته U ultra هم میدونم که حدودا همن قیمتاس)
----
چندتا سوال هم داشتم : نمیدونم در این رابطه چیزی گفتن شرکتا یا نه ولی:
بین این گوشیای بالا کدوم آپدیت سیستم عامل بیشتری دریافت میکنن ؟ ( خیلی برام مهمه اندروید آپ باشه :) )
و اینکه گوشی هایی مثل mi 5s (یا گوشی هایی از این قبیل که تا 1300 400 سخت افزار بالایی دارند ) که برای سال پیش هستند معلوم هست تا کی آپدیت میشن ؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
----
بین این گوشیای بالا کدوم آپدیت سیستم عامل بیشتری دریافت میکنن ؟ ( خیلی برام مهمه اندروید آپ باشه :) )
و اینکه گوشی هایی مثل mi 5s (یا گوشی هایی از این قبیل که تا 1300 400 سخت افزار بالایی دارند ) که برای سال پیش هستند معلوم هست تا کی آپدیت میشن ؟

بین این گوشی ها mi a1 چون اندروید وان هست (اندروید خالص داره) تا 2 سال از طرف گوگل تضمین به آپدیت هست... راجب بقیه اطلاع زیادی ندارم ولی بعید میدونم از این مدت بیشتر شه!

• Like
Reactions: omid_13

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
----
سلام
بنظر من بین mi a1 و ultra یکیو انتخاب کن
ببین کدوم بیشتر خوشت میاد
جفتشونم عالین
گوشی mi a1 که اندروید خام و تا دوسال پشتیبانی میشه
اچ تی سی هم پشتیبانی عالی داره
درکل تو رو همون دوسال حساب کن

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
منم خیلی از HTC U Ultra خوشم اومده، مخصوصا این که دوباره قیمتش شد 1.400!
الان چند تا سوال برام پیش اومده، مخصوصا که قیمت الترا هم قیمت 10 هست،
بین انتخاب 10 و الترا، و این که 10 پرچمدار بوده، مشکلی پیش نمیاد؟ از نظر کیفیت و غیره نسبت به الترا؟
دوم در همین قیمت بهترین مدل از سام سونگ چی هست؟
خرید 10 یا الترا ارجعیت داره به Lg g5? مخصوصا این که میگن برد های ال جی تو داغی زیاد میسوزه و این مسئله بشدت اتفاق افتاده!
گوشی های سونی هم انگار تعطیل هستن! نه؟ مخصوصا این که هیچ جذابیتی تو طراحیشون نمیبینم، و به جز مدل های پرچمدار که خیلی گرون هستن میان رده هاش چنگی به دل نمیزنند، درسته؟
شیائومی هم یک بار تجربه کردم، نمیخوام دوباره سراغ برم.
همچنین نظرتون رو در مورد اس 7 ادج هم بگید که قیمتش حدود 1.500 است، نسبت به این قیمت واقعا ارزش داره؟!!

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
----
هیچ کدوم شما سامسونگ ج ۷ پرو رو حتما تست کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر