Life Is Strange : Before the Storm

z99o_dims.jpg

سازنده: Deck 9 Games
ناشر: Square Enix
Platforms : PS4 , X1 , PC
تاریخ عرضه:
اپیزود اول : 31August 2017
ایپزود دوم : 19October 2017

بعد از موفقیت بازی Life Is Strange در سال 2015 و استقبال گیمرها از بازی ، درخواست های زیادی برای ادامه و یا روایت قضایای پیش از آمدن مکس (شخصیت اصلی نسخه ی اول) به Arcadia Bay مطرح شد.
هرچند LIS2 همان زمان تایید لفظی شد ، اما چندی پیش لیک هایی در رابطه با داستان گذشته به روی اینترنت رفت.

Before the Storm داستان کلوئی و ریچل را قبل سه سال از بازگشت مکس به شهر روایت میکند. هرچند پایان داستان برای آن هایی که LIS را بازی کرده اند مشخص است، اما روابط کاراکترها و احساساتی که در بازی وجود دارد ، تجربه ای جدید را رقم خواهد زد.
در BtS ما در نقش کلوئی بازی میکنیم، و خبری از کنترل زمان نیست! پس هیچ کدام از انتخاب های ما قابل برگشت نیست!

این عنوان در 3 ایپزود منتشر خواهد شد و توسط استودیو Deck 9 Games ساخته میشود.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
این دست نوشته های کلویی رو همینجوری تو بازی رد میکردم حالا یـ فارسی ساز رو بازی ریختم دارم سانت به سانت بازی رو جارو میکنم خوندن دفترچه خاطرات کلویی قشنگ خودش یـ دنیای دیگس =))

mot0_life_is_strange_-_before_the_st_2018-01-07_11-06-21-79.jpg

فایرواک + کلویی>مکس :))

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
این دست نوشته های کلویی رو همینجوری تو بازی رد میکردم حالا یـ فارسی ساز رو بازی ریختم دارم سانت به سانت بازی رو جارو میکنم خوندن دفترچه خاطرات کلویی قشنگ خودش یـ دنیای دیگس =))

mot0_life_is_strange_-_before_the_st_2018-01-07_11-06-21-79.jpg

فایرواک + کلویی>مکس :))
خریدی پچ زیرنویسشو یا رایگان ؟ اگه پولیه لینک بده چون قبلیه بی نقص بود اگه کار همون گروه باشه

• Like
Reactions: shayan1989

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
خریدی پچ زیرنویسشو یا رایگان ؟ اگه پولیه لینک بده چون قبلیه بی نقص بود اگه کار همون گروه باشه
آره پولیه کار همون گروه فعلا دوتا اپیزودش رو منتشر کردن به گفته خودشون تا اخر این ماه هم اپیزود سوم رو منتشر میکنن اینم سایتشون Home | گیم ساب اخیرا GTA V رو هم منتشر کردن البته یکم گرون میفروشه (قشنگ معلومه روش حساب ویژه ای باز کردن) گفتن اگه حمایت بشه Witcher 3 رو هم منتشر میکنن !

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
آره پولیه کار همون گروه فعلا دوتا اپیزودش رو منتشر کردن به گفته خودشون تا اخر این ماه هم اپیزود سوم رو منتشر میکنن اینم سایتشون Home | گیم ساب اخیرا GTA V رو هم منتشر کردن البته یکم گرون میفروشه (قشنگ معلومه روش حساب ویژه ای باز کردن) گفتن اگه حمایت بشه Witcher 3 رو هم منتشر میکنن !
کارشون تمیزه نوش جونشون

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
zsfl_242134235.jpg

شخصیت اصلی فصل جدید زن یا مرده ؟ قدر ماورایی داره یا نه ؟ مسئله این است ....

با توجه به کارنامه‌ی استودیو Dontnod به احتمال ۹۰ درصد، تو فصل دوم هم از شخصیت مونث استفاده میکنن. البته همونطور که قبلا هم گفتن هیچ خبری از کلویی، مکس و Arcadia Bay نخواهد بود.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
با توجه به کارنامه‌ی استودیو Dontnod به احتمال ۹۰ درصد، تو فصل دوم هم از شخصیت مونث استفاده میکنن. البته همونطور که قبلا هم گفتن هیچ خبری از کلویی، مکس و Arcadia Bay نخواهد بود.
صحیح ولی رئیس استدیو Dontnod تو یـ مصحابه در مورد Vampyr گفت که بعد اینکه تجربه ساخت پرتو گونیست های مونث رو کسب کردن حالا میخوان برن سراغ شخصیت های مذکر البته من خودم حدس میزنم باز دوباره برن سراغ شخصیت مونث ولی بازم هیچ چیز معلوم نیست . یـ موردی هم که در مورد داستان وجود داره بیس قوی داستانی + سوالاتی که نسخه ی اول تو ذهنمون ایجاد کرد باعث میشه درصدی شانس هرچند کم واسه یک سری ارجاعات از فصل اول برا فصل دوم قائل بشیم ! میدونم داستان تموم شد رفت پی کارش ولی امیدوارم حداقل از نظر دنیا سازی بازی تو یک دنیا یکسان اتقاق بیوفته نه اینکه ز بیخ نادید گرفته بشه فصل اول ....

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بچه ها من بازی رو تموم کردم یه سوال نسخه من دلوکسه این بونس اپیزود رو چجوری بیارمش؟ هرچی میگردم نیست :D

پ.ن : مثل اینکه هنوز منتشر نشده اگه اشتباه نکنم =))
منم امروز همین مشکلو داشتم نگو اصن یه وزی :D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
zsfl_242134235.jpg

شخصیت اصلی فصل جدید زن یا مرده ؟ قدر ماورایی داره یا نه ؟ مسئله این است ....
خود سازنده این را منتشر کرده ؟
نمیشه دقیق گفت این که کدوم هست ولی احتمال قرار دادن تجربه جدید هست و من میگم مرد شخصیت اصلی میشه و عاشق دختره میشه و بی محلی ها و شکست عشقی ها و از این جور داستانها :D

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر