Multi Platform Hitman

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
کمپین مثل قدیم نیست اپیزودی هست هر قسمت هیتمن باید سراغ یکی بره مثل سریال ولی خب محیط ها خیلی بزرگ تر شدن و طراحیشون زیباس نیازم به اینترنت نداره فصل اولش رو دیسک اومده
این دیسکی که موجوده فقط فصل اولش اومده؟
چند اپیزود هستش

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این دیسکی که موجوده فقط فصل اولش اومده؟
چند اپیزود هستش
اره من داشتم دیسکش الان یادم نیست فکر کنم دقیق 7 فصل هست البته ماموریت جایزه هم داره کد بزنی ازاد میشه
مراحل مراکش و هیدکا و.. یادمه

• Like
Reactions: sinart7

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
اگه مثل من از کسانی هستید که تو خرید بازی شک دارید، اپیزود اول بازی رایگان شده و میتونید امتحانش کنید. :D

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
چرا اینجا انقدر صوت و کوره اینجا ؟! :o

دوستان من مرحله اول رو رد کردم و سوالی که برام پیش اومد اینه که چرا بازی گرافیکش اینجوریه ! تو تریلر خیلی بهتر بود ! تنظیمات یا آپدیت خاصی باید انجام بشه ؟

یه آپدیت هم داره حدود 12 گیگه ! اونو بگیرم مرحله به بازی اضافه میشه ؟! در کل این دیسکی که خریدم تمامی مراحل هست یا نه ؟

آخرین ویرایش:

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
چرا اینجا انقدر صوت و کوره اینجا ؟! :o

دوستان من مرحله اول رو رد کردم و سوالی که برام پیش اومد اینه که چرا بازی گرافیکش اینجوریه ! تو تریلر خیلی بهتر بود ! تنظیمات یا آپدیت خاصی باید انجام بشه ؟

یه آپدیت هم داره حدود 12 گیگه ! اونو بگیرم مرحله به بازی اضافه میشه ؟! در کل این دیسکی که خریدم تمامی مراحل هست یا نه ؟
من که از گرافیک خیلی راضیم
البته من 4k . hdr بازی میکنم تو تنظیمات دستکاری کن ببین بهتر میشه
حتما اپدیت رو دانلود کن

• Like
Reactions: 4058423

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
من که از گرافیک خیلی راضیم
البته من 4k . hdr بازی میکنم تو تنظیمات دستکاری کن ببین بهتر میشه
حتما اپدیت رو دانلود کن
من انتظار گرافیک بالاتری داشتم ، البته هنوز تو مرحله ابتدایی بازی هستم اما بافت لوازم و کاراکتر ها و ... مثل بازی های کنسول نسل قبل هست ! مثلا در مقایسه با گرافیک بازی ریمستر THE LAST اگه بخوام امتیاز بدم به اون بازی باید 19 بدم از 20 ولی به هیتمن تو بهترین حالت میتونم 13 بدم ! اما خوب بلخره خود اسم هیتمن آدم رو دیونه میکنه :p مخصوصا منو که سالهاست بازی نکردمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر