خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
والا من که نفهمیدم چی شد :D تعرفه ها همونه که دقیقا چیو تغییر دادن :|
الان شده اینجوری قیمتها
512 کیلو 12.5
1 مگ 20
2 مگ 25
3 مگ 35
4 مگ 40
8 مگ 50
16 مگ80 هزار تومان
بعد شرکتها اومدن رقابت میکنن سر میزان حجم
برا مثال
فن آوا و پیشگامان برا 16 مگ ترا بایتی میدن با دیده بان
بعد اسیاتک 400 گیگ و شاتل 375 و الاماشااالله

• Like
Reactions: The Rossoneri

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
الان شده اینجوری قیمتها
512 کیلو 12.5
1 مگ 20
2 مگ 25
3 مگ 35
4 مگ 40
8 مگ 50
16 مگ80 هزار تومان
بعد شرکتها اومدن رقابت میکنن سر میزان حجم
برا مثال
فن آوا و پیشگامان برا 16 مگ ترا بایتی میدن با دیده بان
بعد اسیاتک 400 گیگ و شاتل 375 و الاماشااالله

مبین نت که کلا بیشترر از 4 مگ سرعت نداره : ))) تازه اونم بستگی به اوضاع نت داره یعنی ممکه یه دیقه 4 مگ باشه یه دیقه 512 ... درمورد قیمت ها که همونه هنوز .. مثلا 4 مگ سرعت 12 گیگ یه ماه چهل تومنه .. یا یه مگ سرعت پنجاه گیگ یه ماه شصت تومنه .. یا یه مگ سرعت پونزده گیگ یه ماه چهل تومنه .. یعنی قیمتش با همون 4 مگ سرعت یکیه ! :| من فکر میکردم دیگه قرار نیست اصلا حجم ذکر بشه ... الان چه فرقی کرد خب :| بازم باید پول حجمو بدیم که !

• Like
Reactions: Ps42014

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
نت برای من کلا سایت های خارجی رو باز نمیکنه. فقط سایت های داخلی من جمله ( khamenei.ir ) بازه. اونم نه همه سایت ها.
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟
لعنت خدا بر اینها. فکر نمیکنن یکی کل کار و سر مایه و زندگیش توی نت باشه؟
خدا میدونه اونایی که کار و شغل رو بر پایه خدمات اینترنتی ایجاد کردن این روزا چقدر دارن ضرر میدن.
من و یکی از دوستام همین مشکل رو داریم

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
مبین نت که کلا بیشترر از 4 مگ سرعت نداره : ))) تازه اونم بستگی به اوضاع نت داره یعنی ممکه یه دیقه 4 مگ باشه یه دیقه 512 ... درمورد قیمت ها که همونه هنوز .. مثلا 4 مگ سرعت 12 گیگ یه ماه چهل تومنه .. یا یه مگ سرعت پنجاه گیگ یه ماه شصت تومنه .. یا یه مگ سرعت پونزده گیگ یه ماه چهل تومنه .. یعنی قیمتش با همون 4 مگ سرعت یکیه ! :| من فکر میکردم دیگه قرار نیست اصلا حجم ذکر بشه ... الان چه فرقی کرد خب :| بازم باید پول حجمو بدیم که !

دقیقن همین طوره در اصل حجم ها حذف نشده، پهنای باند 128 کیلوبیت بعد از اتمام حجم آستانه ی مصرف ، عملن امروزه با قطع شدن اینترنت (مثل سابق بعد از اتمام حجم) فرقی نداره! چون هیچ کاری نمیشه باهاش کرد، حالا الآن که همه چیز هم شیلتر شده و خود قند شکن کاهش سرعت میاره! حالا فکر کن با 128 کیلوبیت بخوای استفاده کنی ! شما مبنا رو بر همون سابق بذار و باتوجه به نیازت سرویسی که حجم مورد نظر رو داره بخر
تازه این نکته رو هم فراموش نکن که اگه خط تون بیشتر از سرعت سرویس تون بکشه ، باز نمی ذارن مثل سابق ، مثلن فرض کن خط شما 10 مگ میکشه، حتمن باید سرویس های 16 مگ‌ (از جایی که داره) بخری تا 10 مگ رو دریافت کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
والا من که نفهمیدم چی شد :D تعرفه ها همونه که دقیقا چیو تغییر دادن :|
اینترنت ارزون تر شده در واقع:D سرعتا تقریبا همونن، حجما خیلی بیشتر شدن. و اینکه اگه حجمت تموم شد هنوز می تونه از اینترنت استفاده کنی، اما با سرعت 128. و اینکه سرعتا دیگه کمتر و بیشتر نیستن، 8 مگابیت گرفتی بهت 16 نمی دن دیگه، همون 8 رو می دن.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
این طرحها برا adsl و vdsl هست پس شامل مبین نت نمیشه
بعد حجم که ذکر میشه ،تفاوتش اینه بعد اتمام حجم سرعتت میره رو 128 کیلو بیت،البته فن آوا سرعت رو بالاتر در نظر گرفته
یا مثلا آسیاتک سرعت اولیه تا قبل از اتمام حجم رو تا حدی باز گذاشته.
پول حجم روباید بدی،فرقش تو اینه که قیمتها اومده پایینتر برا عامه مردم.
برا یه سری دانلودر حجیم بد شده که میشه با سرویسهای شبانه مشکلشون رو تا حدی کنن
مشکلات رفع شده فیلترها بجز تلگرام هم برداشته تو کرج
کدوم شهری و نتت چیه.
یه شکایت کن به 195
دیگه نباید مشکل داشته باشه
فندق شکنها هم برگشتن کامل

آخرین ویرایش:
  • Like

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
دوستانی که مشکلشون سرعت پاییین بود. برین اسیاتک. چون سرعت رو فکر کنم باز گزاشته. برا من که حداقل بازه. 4 مگ خریدم یعنی باید 512 کیلو بده. ولی حول و حوش 1/5 مگ--1/2 میده

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من و یکی از دوستام همین مشکل رو داریم
کلا ایرانسل چه ثابت چه همراه از غروب اینطوری شده .سایت هایی که سرور خارجی دارند باز نمیشه. حتی سایت های ایرانی مجاز مثل هم میهن .
تو پلی استیشن هم نمیشه sign in کنی .
گوگل باز نمیشه .

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
کلا ایرانسل چه ثابت چه همراه از غروب اینطوری شده .سایت هایی که سرور خارجی دارند باز نمیشه. حتی سایت های ایرانی مجاز مثل هم میهن .
تو پلی استیشن هم نمیشه sign in کنی .
گوگل باز نمیشه .
فقط ایرانسل نیست. دوستم مخابرات ADSL داره اونم دقیقا همین مشکل رو گفت داره.

• Like
Reactions: danielo

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
بله مشخص شد که کل خرابی ها مربوط بوده به نشست شورای امنیت در مورد نقض حقوق بشر طی این روزها در ایران. جلسه که تموم شد نت ها هم باز شدن. خدا لعنتش کنه.
حالا مثلا فکر کردن اونی که دنبال اخبار و نتیجه جلسه باشه فردا نمیتونه اخبارش رو ببینه؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
فقط ایرانسل نیست. دوستم مخابرات ADSL داره اونم دقیقا همین مشکل رو گفت داره.
آقا من همین الان ساین این کردم اوکی بود و کد 2-استپ هم اومد برام. ای دی اس ال مخابراتم! کرکمونو نریزونید دیگه!:D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
آقا من همین الان ساین این کردم اوکی بود و کد 2-استپ هم اومد برام. ای دی اس ال مخابراتم! کرکمونو نریزونید دیگه!:D
بخاطر اینه که ساعت 2-3 درست شد این قضیه! در ضمن شهر به شهر ممکنه فرق بکنه! در هر صورت فعلا اوضاع عادی شده حرفی که زدم هم مال دیشب بود نه امروز صبح.

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر