معرفی بازی استراتژیک

sadegh44

کاربر سایت
Nov 16, 2009
574
سلام روزتون بخیر
میخواستم بهم چندتا بازی استراتژیک مثل ..قلعه ظهور تمدن ها زنرال ها . این سری بایز ها معرفی کنید بهم
و در کنار اون بازی های که بشه با تعدادی نیرو پلن برای حمله به رقیب یا دفاع بچینی ..ممنون میشم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام روزتون بخیر
میخواستم بهم چندتا بازی استراتژیک مثل ..قلعه ظهور تمدن ها زنرال ها . این سری بایز ها معرفی کنید بهم
و در کنار اون بازی های که بشه با تعدادی نیرو پلن برای حمله به رقیب یا دفاع بچینی ..ممنون میشم
یه بازیه هست فقط یکم قدمیه اما گرافیک این چیزاش خوبه :D من از بچگی عاشقش بودم و هنوزم هم هستم! آنلاینشم کار میکنه و رایگانه. اسمش empire earth 2 هست.
اینطوریه از انسان های اولیه شروع میکنی تا پیشرفته شه و جنگ رباط ها و این چیزا ساختمون سازی و حمله و این چیز ها هم داره :D کلی هم ذخایر معدنی مثل سنگ و آهن و نفت یا اورانیم داره و غذا و این چیزا. خیلی باحاله خیلی.
یه بازی دیگه هم هست توش جنگ نداره و مربوط به شهرسازیه اما خیلی جالبه و حتما باید بازی کنه. simcity 5 اسمشه و هر چی یه شهر واقعی لازم داره رو باید براش انجام بدی .
چنتا بازی دیگه هم هست که بستگی به علاقت داره مثل سری age of empire که قدمیه ولی آنلاینش حال میده .
و البته همون سری ژنرالز که خودت گفتی این نسخه هاش رو اگه امتحان نکردی باید بازی کنی مثل Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising و یا Command & Conquer 3: Kane's Wrath البته آنلاینش چون تنهایی ممکنه حوصلت سر بره !

mybod

کاربر سایت
Jan 9, 2018
5
من pes 2017 نصب کردم بعد مشکل (لوگو..و..لباس تیم ها.. است)

بعد رفتم تحقیق کردم دیدم تو سایتا گفتن که باید آپدیت یا همون ریختن (پچ) رو تو بازی اجرا کنی تا لوگو و لباس تیم ها درست بشه...

بعد اگه من پچ رو تو بازی بریزم مشکلی تو بازی پیش نمیاد؟؟؟
یعنی تیم ضعیف یا قوی نمیشن؟؟؟
یا ترکیب تیم ها عوض نمیشه؟؟؟....

• Like
Reactions: hamidfijani

hamidfijani

کاربر سایت
Jan 9, 2018
1
سلام. حمید هستم از شیراز
یه بازی استراتژیک قدیمی به نام real war محصول 2001 رو دوران نوجوانی بازی میکردم. الان دنبالشم. هم خودش هم نسخه های جدیدش. ممنون میشم راهنمایی کنید چطور میتونم تهیه کنم این بازی رو!
09173
hamidfijani@gmail.com

Last edited by a moderator:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام. حمید هستم از شیراز
یه بازی استراتژیک قدیمی به نام real war محصول 2001 رو دوران نوجوانی بازی میکردم. الان دنبالشم. هم خودش هم نسخه های جدیدش. ممنون میشم راهنمایی کنید چطور میتونم تهیه کنم این بازی رو!
09173094490
hamidfijani@gmail.com
torrent بگرد باید پیدا شه

آدرس خونه رو هم میدادی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر