خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
واقعاً این شاتل دیگه دزدی رو به حد اعلا رسونده ! وقتی که خواستم سرویس جدید بگیرم اصلا بهم اجازه ندادن که عوض کنم گفتن حتما باید سرویس فعلی تموم بشه از اونورم دوره جدید هنوز شروع نشده بود! یعنی این چه پشتیبانی مرخرفیه که یه سرویسی که هنوز دوره شروع نشده نمیتونن تغییرش بدن؟! حالا دیروز میخواستم بیام سرویس جدید بگیرم دیدم سرویس ماهانه نداره زنگ زدم گفتم چرا نمیتونم سرویس ماهانه بگیرم، گفتن که مشترکین وایراس فقط سرویس سالانه میدن گفتم چرا میگن قانونه! یعنی الان یا باید سرویس سالانه بگیرم یا قطع کنم، ۲ سال دارم از شاتل اینترنت میگیرم آخرش عوض اینکه بیان خدمات بهتر بهم بدن حق انتخابو ازم میگیرن واقعا که باید شاشید به کل این سرویس دهنده های اینترنتی

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
واقعاً این شاتل دیگه دزدی رو به حد اعلا رسونده ! وقتی که خواستم سرویس جدید بگیرم اصلا بهم اجازه ندادن که عوض کنم گفتن حتما باید سرویس فعلی تموم بشه از اونورم دوره جدید هنوز شروع نشده بود! یعنی این چه پشتیبانی مرخرفیه که یه سرویسی که هنوز دوره شروع نشده نمیتونن تغییرش بدن؟! حالا دیروز میخواستم بیام سرویس جدید بگیرم دیدم سرویس ماهانه نداره زنگ زدم گفتم چرا نمیتونم سرویس ماهانه بگیرم، گفتن که مشترکین وایراس فقط سرویس سالانه میدن گفتم چرا میگن قانونه! یعنی الان یا باید سرویس سالانه بگیرم یا قطع کنم، ۲ سال دارم از شاتل اینترنت میگیرم آخرش عوض اینکه بیان خدمات بهتر بهم بدن حق انتخابو ازم میگیرن واقعا که باید شاشید به کل این سرویس دهنده های اینترنتی
ترکمنچای وقاحت.تخلیه کن

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
احتمالا اوكي ميشه اينا الان هرچي دم دستشون مياد انگولك ميكنن
نزديك ٥ صبح گوگل هم مشكل پيدا كرده بود هر چند دقيقه قطع ميشد
اگرم كلا ببندنم بازم ميشه دورش زد يه پروكسي با كيفيت ميخريد ميزنيد رو كنسول حل ميشه.
گوگل حدودا ساعت 8 صبح کاملا غیر قال دسترسی بود من مجبور شدم از بینگ استفاده کنم

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
درود به دوستان گلم

بله هات اسپات برای من هم کار نمیکنه، هم روی گوشی هم PC

عزیزان اینقدر خودتونو اذیت نکنید و اهمیت ندید به این اوضاع بزودی همه چیز درست میشه و برمیگرده به حالت قبل

الان داشتم فروشگاه استیم رو چک میکردم که بالا نمیاد و فعلا نت مشکل داره تا اوضاع مملکت درست شه ایشالله پس صبور باشید و از زندگیتون لذت ببرید :):>O:-)
من این طور مملکتو که تا صدای مردم در بیاد اینجا میشه کره شمالی رو دوست ندارم همون بهتر وضعیت نت همین باشه، من سختی می کشم ذلت نمی کشم. اگه روحانی واقعا ادعای وعده و کلید و این جور خزعبلات داره باید جهرمی رو عزل کنه این هم هشتادو هشت هم الان نشون داده چی کارس. در یک کلام دارن مردم رو سر جاشون خفه می کنن . مرگ خاموش و بی سر و صدا

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
طبق بند ۱۰ ماده ی ۱ مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات، ترافیک داخلی: برابر مفاد مصوبه ی شماره ی ۱ جلسه ی ۲۴۸ مورخ ۲۱\۹\۱۳۹۵، منظور از ترافیک داخلی، هر ترافیک با میزبانی در داخل کشور است.
با استناد به همین بند اگر می بینید isp هاتون خودشون واسه خودشون لیست دادن که نه فلان سایت فقط ترافیک داخلیه، لطف کنید به سامانه ی تعیین شده شکایت ارائه کنید. اگر همه این کار رو بکنیم از این بازی هم عقب می کشن، متاسفانه ما هنوز یاد نگرفتیم که حق مون رو طلب کنیم. میشینیم تو خونه و انتظار داریم سعادت و راحتی و امکانات برامون تو سینی اورده بشه. نمیخوایم باور کنیم اگر بقیه دنیا امکاناتی هست برای اینه که مردمشون اولا یاد گرفتن و به این باور رسیدن که اونان که همه چیز رو تعیین می کنن، و در ثانی براش تلاش کردن و هزینه دادن.
در این مورد خاص که بالاتر ذکر کردم، ساده ترین کار همون گزارش و طرح شکایت از ارائه دهنده ی خاطی در سامانه ی مربوطه است.

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
طبق بند ۱۰ ماده ی ۱ مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات، ترافیک داخلی: برابر مفاد مصوبه ی شماره ی ۱ جلسه ی ۲۴۸ مورخ ۲۱\۹\۱۳۹۵، منظور از ترافیک داخلی، هر ترافیک با میزبانی در داخل کشور است.
با استناد به همین بند اگر می بینید isp هاتون خودشون واسه خودشون لیست دادن که نه فلان سایت فقط ترافیک داخلیه، لطف کنید به سامانه ی تعیین شده شکایت ارائه کنید. اگر همه این کار رو بکنیم از این بازی هم عقب می کشن، متاسفانه ما هنوز یاد نگرفتیم که حق مون رو طلب کنیم. میشینیم تو خونه و انتظار داریم سعادت و راحتی و امکانات برامون تو سینی اورده بشه. نمیخوایم باور کنیم اگر بقیه دنیا امکاناتی هست برای اینه که مردمشون اولا یاد گرفتن و به این باور رسیدن که اونان که همه چیز رو تعیین می کنن، و در ثانی براش تلاش کردن و هزینه دادن.
در این مورد خاص که بالاتر ذکر کردم، ساده ترین کار همون گزارش و طرح شکایت از ارائه دهنده ی خاطی در سامانه ی مربوطه است.
مسیله اینجاست که اگه تو انگلیس تظاهرات میشه، مردم میرن تو خیالون نیرو های امنیتی فقط صف می کشن جلوشون برای جلوگیری از خرابکاری.مثه اینجا نیستن با موتور و تفنگ بپرن وسط و دوشکا ببرن وسط خیابون روی مردم آتیش باز کنن. اینجا زنگ بزنی، میگن مشکل از شماست، شکایت بفرستی، اصن نمی خونن، صدات در بیاد، فیلتر میشی.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
فكر كنم اسياتك حجم سرويساشو تغيير داده !

من هنوز زمان داشتم ولي بخاطر اتمام حجم خواستم تغيير بدم سرعت رو و كلا سرويس جديد بگيرم
تغيير سرويس رو كه ميزدم ميگفت سرويس موجود نيست!
تمديد رو زدم ولي ميشد سرعت رو افزايش داد دقيقا نفهميدم قضيه چيه :|
با اتمام حجم نا محدود و اعمال سرعت 128 هم تو پنل كاربريش هم سرعت خيييلي پايين بود!

آخرین ویرایش:

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان میشه من و دوستم یک سرویس 16 مگ 1 ترابایتی بخریم و بین 2 خونه با فاصله 1.5-1 کیلومتر تقسیم کنیم ؟ یعنی برای هر نفر مثلا 6 مگ سرعت و 500 گیگ برسه ؟!
پینگ وضعش چطور میشه ؟!
تا جایی که فهمیدم ( یدونه مودم + 2 تا نانو استیشن loco + یک روتربرد میکروتیک+ یک روتر وای فای برای خودم +یک روتر وای فای برای دوستم )نیاز داریم . درسته ؟!

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان میشه من و دوستم یک سرویس 16 مگ 1 ترابایتی بخریم و بین 2 خونه با فاصله 1.5-1 کیلومتر تقسیم کنیم ؟ یعنی برای هر نفر مثلا 6 مگ سرعت و 500 گیگ برسه ؟!
پینگ وضعش چطور میشه ؟!
تا جایی که فهمیدم ( یدونه مودم + 2 تا نانو استیشن loco + یک روتربرد میکروتیک+ یک روتر وای فای برای خودم +یک روتر وای فای برای دوستم )نیاز داریم . درسته ؟!

وجدانی پول تجهیزاتی که میخواید بدید + سختیش و زمانبر بودن درست کردنش + احتمال وجود اختلال و نویز و پینگ بالا، از 80 تومن پول سرویس بیشتر میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر