خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
کامل قطع قطع کردن psn کنسول پلی استیشن ۴ رو تمام بازیارو هیچ کدوم وصل نمیشه کنسول شده یه تیکه آجر بدرد نخور داره خاک میخوره این همه پول بازی دادیم پول پلاس دادیم پول اینترنت دادیم همش دود شد هوا لعنت بر باعثو بانیش لعنت ...... ~X(x-(
حالا زیاد ناراحت نکن خودتو چیزی دود نشده.کلا نهایت بین 10 تا 20 روز شاید اینجور بمونه بعد به روال سابق برمیگرده تازه دو ماه دیگه هم اصلا یادت میره همچین جریانی پیش اومده

• Like
Reactions: voldmort

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
وقتی اینترنتو این شکلی کردن ینی واقعا از اوضاع ترسیدن !
ترسیدن مثل سگ. گند هم زدن توی بازی کردن ما. الان میخواستم استور رو ببینم اصلا باز نمیشه.

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
خب بین این همه خبر خوب . یه خبر خوبم من شندیم. ( یا دیدم) من سرویس 4 مگ خریدم. یعنی سرعت دانلودم باید 512 کیلو باید باشه حدودا. ولی الان دارم با سرعت 1.5مگ دان میکنم خخخ. اسیا تک. گفتم الان که بازی نمیشه کرد. بریم یکم سریال دان کنیم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کامل قطع قطع کردن psn کنسول پلی استیشن ۴ رو تمام بازیارو هیچ کدوم وصل نمیشه کنسول شده یه تیکه آجر بدرد نخور داره خاک میخوره این همه پول بازی دادیم پول پلاس دادیم پول اینترنت دادیم همش دود شد هوا لعنت بر باعثو بانیش لعنت ...... ~X(x-(
احتمالا اوكي ميشه اينا الان هرچي دم دستشون مياد انگولك ميكنن
نزديك ٥ صبح گوگل هم مشكل پيدا كرده بود هر چند دقيقه قطع ميشد
اگرم كلا ببندنم بازم ميشه دورش زد يه پروكسي با كيفيت ميخريد ميزنيد رو كنسول حل ميشه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
میتونن این کارو دائمی کنن؟ یعنی دیگه یوتیوب پر؟ :|
نمیتونن.
پورتهای وی پی ان با جیمیل یکی بود قطعی ایجاد شد شدید.
الان پورتهای udp رو بستن ولی vpn وصل هست
این اسیا تک جدا خجالت نمی کشه بدترین طرح رو داره من به زودی می رم اوراکل سابقم که الان فن اوا شده
تازه عوض کرد ،جدیدش رو دیدی از شاتل بهتر شده
خب بین این همه خبر خوب . یه خبر خوبم من شندیم. ( یا دیدم) من سرویس 4 مگ خریدم. یعنی سرعت دانلودم باید 512 کیلو باید باشه حدودا. ولی الان دارم با سرعت 1.5مگ دان میکنم خخخ. اسیا تک. گفتم الان که بازی نمیشه کرد. بریم یکم سریال دان کنیم.
یعنی سرعتو باز میزارن؟
با سرور خارجی هم تست کن و vpn
بسته نخریدی احیانا،از اینا که سرعتو زیاد میکنه.
قبلا سرعتو باز میزاشت تا خطت بکشه آسیاتک.جالبه.
البته هنوز رو سرویسهای قدیمیش بازه
اقا الان سایفون که کار نمیکنه. ما چه فلیتر شکنی بگیریم که کار کنه؟
اگه میخوای اکانت بگیری
از جایی بگیر که cisco داشته باشه

آخرین ویرایش:

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
حالا زیاد ناراحت نکن خودتو چیزی دود نشده.کلا نهایت بین 10 تا 20 روز شاید اینجور بمونه بعد به روال سابق برمیگرده تازه دو ماه دیگه هم اصلا یادت میره همچین جریانی پیش اومده
واقعا خیلی خوب آرامش میدی خدایی : )))))
من شیفتت شدم:D

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
درود به دوستان گلم

بله هات اسپات برای من هم کار نمیکنه، هم روی گوشی هم PC

عزیزان اینقدر خودتونو اذیت نکنید و اهمیت ندید به این اوضاع بزودی همه چیز درست میشه و برمیگرده به حالت قبل

الان داشتم فروشگاه استیم رو چک میکردم که بالا نمیاد و فعلا نت مشکل داره تا اوضاع مملکت درست شه ایشالله پس صبور باشید و از زندگیتون لذت ببرید :):>O:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر