راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
  • Like
Reactions: SleepyTurtel

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
  • Like
Reactions: Vonarian

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
بچها بین دو گوشی xiaomi mi a1 و گوشی mi 5x کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟اینجوری که من فهمیدم سخت افزاری یکی هستن فقط بخاطر رام هاشون تفاوت دارن
کسی داشته میتونه یه نقد ازش بکنه ؟

یه چیزیم که برا من گنگه تو نسخه a1 این چ جوریه که هم اندروید 7.1 داره هم اندورید وان یعنی اینا 2تاش با همه؟ اینو متوجه نمیشم
کلا این رامa1 تمام امکانات اندروید داره ؟؟ به نسخه های 8و9 اپدیت میشه ؟برای 2 سال حدودا میشه انتظار داشت ؟
و سوال اخر اگه 5x رو بگیرم میشه رام a1 رو ریخت روش یا برعکسش یعنی a1 بیگیرم رام miui میشه ریخت روش ؟؟
ممنون
اندروید وان که برای mi a1 اومده بتا هستش،
رامش هم اندروید خالصه
شیائومی پشتیبانیش خیلی ضعیفه واسه گوشی هاش یدونه اپدیت بیشتر نمیده mi5x بعید میدونم اپدیت جدید براش بدن ولی mi a1 چون پشتیبانی گوگل رو داره شاید اندروید های بعدی هم براش بیاد
رام a1 رو نمیشه ریخت رو mi5x و بلعکس

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
باتری اونوقت؟!

قبلن هم فکر کنم توضیح دادم :|

باتریش امتیاز 81 و گرفته که یعنی خوبه.

بعدش هم برنامه htc +boost رو که اچ تی سی قرار داده میشه راحت رزولوشن برنامه های انتخابی رو از 2k اورد رو 1080p که همین کلی به باطری اضافه میکنه و با روشن کردن power save تنها چیزی که به چشم نمیاد مصرف باتریه.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
اندروید وان که برای mi a1 اومده بتا هستش،
رامش هم اندروید خالصه
شیائومی پشتیبانیش خیلی ضعیفه واسه گوشی هاش یدونه اپدیت بیشتر نمیده mi5x بعید میدونم اپدیت جدید براش بدن ولی mi a1 چون پشتیبانی گوگل رو داره شاید اندروید های بعدی هم براش بیاد
رام a1 رو نمیشه ریخت رو mi5x و بلعکس
چی میگی عزیز من
شیائومی کجا پشتیبانی از گوشی هاش ضعیفه ؟؟؟!!!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
قبلن هم فکر کنم توضیح دادم :|

باتریش امتیاز 81 و گرفته که یعنی خوبه.

بعدش هم برنامه htc +boost رو که اچ تی سی قرار داده میشه راحت رزولوشن برنامه های انتخابی رو از 2k اورد رو 1080p که همین کلی به باطری اضافه میکنه و با روشن کردن power save تنها چیزی که به چشم نمیاد مصرف باتریه.
اون 81 ساعت تموم شدن باتری در صورت استفاده 1 ساعته از نت/تماس/تماشای فیلم (هر کدوم یک ساعت) خیلی هم ازمایشگاهی هستش کلا...در ویدیو پلی بک و استفاده از وای فای کاری که به صفحه نمایش روشن نیاز داره اعداد واقعا پایینه واسه یه گوشیه امروزی مقایسه کنین با s7 edge مثلا. htc تا این موارد رو اصلاح نکنه (کاری که تا الان نتونسته حتی توی u11+ انجام بده) پیشنهاد دادنش واقعا سخته....اینم بگم خودم الان گوشیم htc هستش و واقعا از همه چیز این برند محبوب خوشم میاد اما دلیل نمیشه واقعیت رو نادیده گرفت...

• Like

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
چی میگی عزیز من
شیائومی کجا پشتیبانی از گوشی هاش ضعیفه ؟؟؟!!!

واسه هر گوشی نهایتا یه ورژن اندروید ارتقا میده،اونم بعد 10 ماه!!
مثلا اپدیت اندروید 6 ردمی نوت 3 رو وقتی عرضه کرد که اندروید 7 هم اومده بود! و دیگه به اندروید 7 هم اپدیت نکرد(با این که پرفروش ترین گوشیش بود)

• Like

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
اون 81 ساعت تموم شدن باتری در صورت استفاده 1 ساعته از نت/تماس/تماشای فیلم (هر کدوم یک ساعت) خیلی هم ازمایشگاهی هستش کلا...در ویدیو پلی بک و استفاده از وای فای کاری که به صفحه نمایش روشن نیاز داره اعداد واقعا پایینه واسه یه گوشیه امروزی مقایسه کنین با s7 edge مثلا. htc تا این موارد رو اصلاح نکنه (کاری که تا الان نتونسته حتی توی u11+ انجام بده) پیشنهاد دادنش واقعا سخته....اینم بگم خودم الان گوشیم htc هستش و واقعا از همه چیز این برند محبوب خوشم میاد اما دلیل نمیشه واقعیت رو نادیده گرفت...

متاسفانه احساس میکنم شما اصلن نوشته منو کامل نخوندید :|
در کل من باز سره حرفم هستم و میگم تو رنج قیمتی 1.350 یو الترا عالیه.

اس7 ادج 2 میلیونی رو هم نمیشه با گوشی 1.350 تومنی مقایسه کرد.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بین گوشیای اندرویدی که نمایشگر بدون حاشیه دارن الان بهترین مورد چه گزینه ای هست؟
بیشترین چیزی که برام اهمیت داره طراحی هست به بقیه موارد زیاد اهمیتی نمیدم قیمتش هم مهم نیست
یه سرچی تو نت زدم بنظر xiaomi mi mix 2 طراحی قشنگی داره ولی ظاهرا تو ایران کمه؟ من زیاد تو بحث گوشی و این چیزا نیستم الان میشه این گوشیو تو ایران پیدا کرد یا کلا غیرقابل دسترسه؟

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
بین گوشیای اندرویدی که نمایشگر بدون حاشیه دارن الان بهترین مورد چه گزینه ای هست؟
بیشترین چیزی که برام اهمیت داره طراحی هست به بقیه موارد زیاد اهمیتی نمیدم قیمتش هم مهم نیست
یه سرچی تو نت زدم بنظر xiaomi mi mix 2 طراحی قشنگی داره ولی ظاهرا تو ایران کمه؟ من زیاد تو بحث گوشی و این چیزا نیستم الان میشه این گوشیو تو ایران پیدا کرد یا کلا غیرقابل دسترسه؟
درود.
Xiaomi Mi Mix 2-64G فروشندگان و قیمت گوشی موبایل

Sent from my K00E using Tapatalk

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
وارد هرکدوم که بشید زده موجود نیست

ادیت: خودم یجا پیدا کردم داره ولی خب هنوز تصمیم نگرفتم میخوام ببینم چه موارد دیگه ای هست
+ این xiaomi mi 7 چه چیزای رسمی ای ازش منتشر شده؟ ظاهرا میخوان تو نیمه اول امسال منتشرش کنن ولی مثل اینکه هنوز هیچ چیزی از دیزاین و اینجور چیزاش مشخص نیست یه سری کانسپت تو نت به اشتراک گذاشته شده که نشون میده بدون حاشیه هست ولی هیچ چیز رسمی ای ازش ندیدم

آخرین ویرایش:
  • Like

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
وارد هرکدوم که بشید زده موجود نیست

ادیت: خودم یجا پیدا کردم داره ولی خب هنوز تصمیم نگرفتم میخوام ببینم چه موارد دیگه ای هست
+ این xiaomi mi 7 چه چیزای رسمی ای ازش منتشر شده؟ ظاهرا میخوان تو نیمه اول امسال منتشرش کنن ولی مثل اینکه هنوز هیچ چیزی از دیزاین و اینجور چیزاش مشخص نیست یه سری کانسپت تو نت به اشتراک گذاشته شده که نشون میده بدون حاشیه هست ولی هیچ چیز رسمی ای ازش ندیدم
نمیدونم چقد میخای خرج کنی ولی اگر پولت میرسه شیایومی نخر

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
نمیدونم چقد میخای خرج کنی ولی اگر پولت میرسه شیایومی نخر
بالا هم گفتم هزینش برام مهم نیست از مدلا هم اطلاع زیادی ندارم دنبال یه گوشی هستم که تا حد امکان بدون حاشیه باشه و طراحی قشنگی داشته باشه
به چه دلیل شیائومی رو پیشنهاد نمیکنید؟

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بالا هم گفتم هزینش برام مهم نیست از مدلا هم اطلاع زیادی ندارم دنبال یه گوشی هستم که تا حد امکان بدون حاشیه باشه و طراحی قشنگی داشته باشه
به چه دلیل شیائومی رو پیشنهاد نمیکنید؟
از گوشیای بی حاشیه میتونی
آیفون ایکس
گلکسی نوت ۸
شیائومی می میکس ۲
وان پلاس ۵ تی
بخری
برو ببین از کدوم خوشت میاد
من خودم میکس ۲ دارم و بسیار هم راضی
دلیل انتخابمم علاوه بر شیک بودن گوشی رابط کاربری بسیار ساده و پر سرعتشه

• Like
Reactions: zilyzal

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
از بین این مدلها منم زیباترین را در mi mix 2 میبینم و بنظرم بهترین انتخاب هست
S8 هم واقعا شیک هست ( رنگ مشکی ) و میتونه گزینه خوبی باشه اما این مدل شیاومی را هرکسی نداره و میشه یک گزینه خاص برات باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر