راهنمایی در امر خرید موبایل

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
نیومده هنوز
اومده که زومیت بررسی کردتشون حالا شاید یکم زودتر به اینا رسیده باشه ولی گویا تو بازارم هست
a8خیلی گرونه قیمتش در حد پرچمداره ارزش خرید نداره
سامسونگ با اس8پلاس850دلاری و بعد نوت940دلاری گند زد به بازار پرچمدارها
الان داره همون کارو با میان رده ها میکنه
قیمتش به یورو اگه اشتبا نکنم 500 یورو واسه معمولیش و مدل پلاسش هم 600 یورو هستش
==========================================
کلا خیلی به سامسونگ علاقه ندارم فقط از طراحیش خیلی خوشم اومد خداییش خیلی با کلاسه
من خیلی پول به گوشی نمیدم اگرم بخام 3 تومن فرضا بدم به گوشی حتما اپل میگیرم حداقلش اینه افت قیمتش کمتره از بقیس و بازار دست دومش هم خوبه تو ایران
شیائومی هم تو ایران قیمتش بالاس یعنی یکم بازارش خوب شد فروشنده ها گند زدن توش الان می نوت3 رو دارن 1700 میفروشن ک برای این برند به نظره من زیاده
یا mi 5x هم من خوشم اومد داشت میومد زیره یه تومن که الا رفته بالا (ضمن اینکه میگن اپدیت زیاد میده ولی رام خودش هی اپدیت میشه یعنی نسخه اندروید رو خیلی دیر به دیر میبره بالا یه اشتباهی که بعضیا میکنن)
تو چینیا وان پلاس خوب بود که اونم قیمتش یکم بالاس الان جدیدشو یه فروشگاه نسبتا معتبر داره بالای 2.5 میفروشه که بازم به نظره من خرید ایفون 7 معقول تره
برندای دیگه چینی رو نمیشناسم خوب اگه شما میشناسید معرفی کنید

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
الان به نظرتون xiaomi بتونه مثل بقیه رفتار نمیکنه؟! مثل وان پلاس... نمیتونه که فعلا این مدلیه
شیائومی هم همین کار رو کرد دیگه،شما قیمت mi5s رو با mi6 مقایسه کن
خود مدیرش هم چند وقت پیش گفت قراره قیمت گوشی هامون رو بالا ببریم
در کل شیائومی اونقدرا هم خوب نیست!

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اومده که زومیت بررسی کردتشون حالا شاید یکم زودتر به اینا رسیده باشه ولی گویا تو بازارم هست

کلا خیلی به سامسونگ علاقه ندارم فقط از طراحیش خیلی خوشم اومد خداییش خیلی با کلاسه
من خیلی پول به گوشی نمیدم اگرم بخام 3 تومن فرضا بدم به گوشی حتما اپل میگیرم حداقلش اینه افت قیمتش کمتره از بقیس و بازار دست دومش هم خوبه تو ایران
شیائومی هم تو ایران قیمتش بالاس یعنی یکم بازارش خوب شد فروشنده ها گند زدن توش الان می نوت3 رو دارن 1700 میفروشن ک برای این برند به نظره من زیاده
یا mi 5x هم من خوشم اومد داشت میومد زیره یه تومن که الا رفته بالا (ضمن اینکه میگن اپدیت زیاد میده ولی رام خودش هی اپدیت میشه یعنی نسخه اندروید رو خیلی دیر به دیر میبره بالا یه اشتباهی که بعضیا میکنن)
تو چینیا وان پلاس خوب بود که اونم قیمتش یکم بالاس الان جدیدشو یه فروشگاه نسبتا معتبر داره بالای 2.5 میفروشه که بازم به نظره من خرید ایفون 7 معقول تره
کلا قیمت گوشیا شدید رفته بالا و هی میره بالاتر
برند های دیگه چینی OPPO و VIVO و ZTE و Meizu که بنظرم تعریفی ندارن

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
الان به نظرتون xiaomi بتونه مثل بقیه رفتار نمیکنه؟! مثل وان پلاس... نمیتونه که فعلا این مدلیه
xiaomiهم کرون کرده ولی با وان پلاس و بقیه چینی ها قیمتشون عالیه هنوز

اره طراحیش خوبه ولی با این پول میشه پرچمدار خرید دیگه میان رده چرا؟یا سه ماه دیگه اس9معرفی بشه قیمت اس8پایین میاد میشه اونو خرید
چینی ها همشون خیلی خوب شدن ولی تو ایران بیشتر هواوی وxiaomiموجوده وضع هواوی هم بهتره ودرکل انتخاب بهتریه هرچند خودم شیا رو میپسندم:D
کلا قیمت گوشیا شدید رفته بالا و هی میره بالاتر
برند های دیگه چینی OPPO و VIVO و ZTE و Meizu که بنظرم تعریفی ندارن
اینای که گفتی همشون گوشی های عالی میزنن ولی توی ایران به سختی پیدا میشن و قیمتشون بالاست
مثلا همینzteتو امریکا که فقط اپل و سامسونگ میخرن موفق بوده جزء برندهای پرفروشه:D

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
سلام
بچها بین دو گوشی xiaomi mi a1 و گوشی mi 5x کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟اینجوری که من فهمیدم سخت افزاری یکی هستن فقط بخاطر رام هاشون تفاوت دارن
کسی داشته میتونه یه نقد ازش بکنه ؟

یه چیزیم که برا من گنگه تو نسخه a1 این چ جوریه که هم اندروید 7.1 داره هم اندورید وان یعنی اینا 2تاش با همه؟ اینو متوجه نمیشم
کلا این رامa1 تمام امکانات اندروید داره ؟؟ به نسخه های 8و9 اپدیت میشه ؟برای 2 سال حدودا میشه انتظار داشت ؟
و سوال اخر اگه 5x رو بگیرم میشه رام a1 رو ریخت روش یا برعکسش یعنی a1 بیگیرم رام miui میشه ریخت روش ؟؟
ممنون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
دوستان به نظرتون این سایت کارش درسته؟
حتما میگه باید بعد ۷ روز ارسال بشه!انگار با پول خریدار خرید میکنه!!
یکم مشکوکه!
فروشگاه اینترنتی - امنیت اطلاعات - اینترنت پرسرعت -شبکه- وسنا
منتظر نظراتتون هستم!

من واسه گوشی فقط موبوتک و تلبت فون رو اطمینان دارم.

• Like
Reactions: all4u and Vonarian

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
سلام
بچها بین دو گوشی xiaomi mi a1 و گوشی mi 5x کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟اینجوری که من فهمیدم سخت افزاری یکی هستن فقط بخاطر رام هاشون تفاوت دارن
کسی داشته میتونه یه نقد ازش بکنه ؟

یه چیزیم که برا من گنگه تو نسخه a1 این چ جوریه که هم اندروید 7.1 داره هم اندورید وان یعنی اینا 2تاش با همه؟ اینو متوجه نمیشم
کلا این رامa1 تمام امکانات اندروید داره ؟؟ به نسخه های 8و9 اپدیت میشه ؟برای 2 سال حدودا میشه انتظار داشت ؟
و سوال اخر اگه 5x رو بگیرم میشه رام a1 رو ریخت روش یا برعکسش یعنی a1 بیگیرم رام miui میشه ریخت روش ؟؟
ممنون
دوستان کسی نمیدونه نظری نداره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر