Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوستان اون مرحله که یه آدم هیکلی هستش دستش یه اسلحه چرخشی ماننده اونو چجوری بزنمش؟
درود
باید تن به تن باهاش مبارزه کنید . میرید جلوش و هی بهش ضربه میزنید ، هر وقت هم خواست ضربه بزنه دفاع میکنید و ادامه میدین .

• Like
Reactions: tokio_hotel

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
یعنی اصلا امکان نداشته تا الان که kevin conroy ، حرفی در مورد سری ارکهام بزنه و چیزی در راه نباشه :| ایشون ارکهام نایت و اوریجینز رو قبل معرفی ، به طور همزمان لو دادن =))

tl5n_og.png

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان Batman Arkham Knight: Game of the Year Edition تو ايران اصلا گير مياد و اين كه اگه باشه قيمتش چنده؟ منظورم كار كردشه.

جوابشو خيلي سريع لازم دارم. ممنون

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان Batman Arkham Knight: Game of the Year Edition تو ايران اصلا گير مياد و اين كه اگه باشه قيمتش چنده؟ منظورم كار كردشه.

من یک مورد ازش تو بازار دیدم
جزو بازیهای کمیاب ِ! اکش 140 بود

• Like
Reactions: THE BEST BOY

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

درود
ارکهام نایت goty که عینا همون نسخه استاندارده ! و خلاف دفعات قبل ، سیزن پس به صورت کد داخل قاب گذاشته شده و خودت باید زحمت دانلودشو بکشی . کارکردش هم که مطمئن کدش استفاده شده و به دردت نمیخوره ...

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
درود
ارکهام نایت goty که عینا همون نسخه استاندارده ! و خلاف دفعات قبل ، سیزن پس به صورت کد داخل قاب گذاشته شده و خودت باید زحمت دانلودشو بکشی . کارکردش هم که مطمئن کدش استفاده شده و به دردت نمیخوره ...
ممنون داداشو

چون تو كانال تلگرام دست دومشو گذاشته بودن 135 تومن و چون رو ديسك محتويات اضافش نيست قطعا حق با شماست داداش و اون كسي كه براي بار اول گوتيشو خريده بوده، عمرا كدشو مصرف نكرده باشه چون در غير اين صورت ميرفت همون معموليشو ميخريد.

البته تو يه سايتي هم پلمپشو 155 ديدم.

• Like
Reactions: mobile1199

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
من یک سال قبل بازی رو تموم کردم ولی الان فهمیدم بازی دوتا پایان داره درسته ؟ برای دیدن پایان دوم باید چکار کرد ؟ می خواستم دوباره بخرمش .

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
من یک سال قبل بازی رو تموم کردم ولی الان فهمیدم بازی دوتا پایان داره درسته ؟ برای دیدن پایان دوم باید چکار کرد ؟ می خواستم دوباره بخرمش .
فک کنم باید تمام مراحل فرعی رو بری. توی یوتیوب اون یکی پایانش رو ببینی بهتره, اونقدر ارزش وقت تلف کردن رو نداره.

• Like
Reactions: ehsan M

farzan_resident

کاربر سایت
Feb 12, 2017
23
نام
فرزان اسکندری
سلام دوستان و سروران گیمر
من این بازی رو تقریبا روی 34 درصد گیر کردم
موقعیت مکانی رو انتخاب میکنم که بمب ها قرار دارن و بتمن میره منطقه را پاکسازی میکنه و اونا رو میترکونه ، منظورم همون دوربین هایی لیزیری متصل به اسلحه است
الان وقتی همون و میزنم ، همش بتمن میگه باید برج Militia رو پیدا کنه و نابود کنه ، ولی چیزی تو نقشه نیست ،
اون پرنده وحشی که تو اسمان بود رو گرفتمش و تونستم ازش نمونه بگیرم ، ولی مشخص نیست بعدش چه باید کنم
اون مرد اتش افروز پرنده هم از دستم فرار کرد
یک شخصی هم هست که میخواد به بتمن کمک کنه ، روی سقف یه پشت بوم گیره ، اونم پیدا نکردم
موضوع بعدی ، منطقه ای هست که فقط بتمن میتونه بره ، بدون ماشین ، اونجا پر از تانکهای بزرگ هست ، چطوری برم در اون منطقه ؟
ممنونم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
موقعیت مکانی رو انتخاب میکنم که بمب ها قرار دارن و بتمن میره منطقه را پاکسازی میکنه و اونا رو میترکونه ، منظورم همون دوربین هایی لیزیری متصل به اسلحه است
الان وقتی همون و میزنم ، همش بتمن میگه باید برج Militia رو پیدا کنه و نابود کنه ، ولی چیزی تو نقشه نیست ،
اون پرنده وحشی که تو اسمان بود رو گرفتمش و تونستم ازش نمونه بگیرم ، ولی مشخص نیست بعدش چه باید کنم
یک شخصی هم هست که میخواد به بتمن کمک کنه ، روی سقف یه پشت بوم گیره ، اونم پیدا نکردم
موضوع بعدی ، منطقه ای هست که فقط بتمن میتونه بره ، بدون ماشین ، اونجا پر از تانکهای بزرگ هست ، چطوری برم در اون منطقه ؟
ممنونم

سلام داداش.

اين بازي بيشتر ماموريت هاي فرعيش با داستان اصلي پيش ميره و يعني بايد شما داستان اصلي را ببري جلو تا ماموريت فرعي هاي بيشتري باز بشن و به خاطر همينه كه بتمن همش داره يه حرف تكراري ميزنه.

و كلا وقتي ماموريت فرعي هاي بيشتري بخواد باز بشه، بعد اين كه يه ماموريت داستاني را تموم كني، بلافاصله خود بتمن با يه نفر مثل آلفرد يا فاكس در مورد باز شدن ماموريتاي فرعي بيشتر حرف ميزنه

البته معمولا مكان بيشتر ماموريتت فرعي ها، مثل پيدا كردن جنازه ها يا پيدا كردن اون خفاشه رو نقشه درست مشخص نيست و مثلا خفاشه را وقتي تو آسمون در حال پرواز و نزديكش باشي صداشو ميشه شنيد و حتي براي ديدن پايان اصلي ماموريت فرعي ريدلر، بايد حتما تمامي آيتم هاي به زنگ سبزشو تو نقشه پيدا كرد كه چون تو مكان هاي داستاني هم اين آيتم سبزها هستن، در نتيجه تا آخراي بازي نميشه ماموريت فرعي ريدلر را تموم كرد.

در مورد سوال آخرتم اونجا را بايد داستانو پيش بري تا واردش بشي.

• Like
Reactions: farzan_resident

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
ممنونم
در مورد من بت :
وقتی نمونه رو میگیری,آلفرد اون رو آنالیز میکنه و بعدش هم همون موقع موقعیت آزمایشگاه دکتر لانگسترُم رو بهت میده.

• Like
Reactions: farzan_resident

farzan_resident

کاربر سایت
Feb 12, 2017
23
نام
فرزان اسکندری
حیلی بازی گیج و کلافه کننده ای شده
حال انجام ماموریت های ریدلر رو ندارم ، اون یارو دیونه س ، در ضمن کلی از ادمای ریدلر رو تو خیابون کشتم ، چه پیاده بوده ، چه سوار ماشین بوده
ممنون به هر حال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر