PlayStation Yakuza 0 | PS4

خب ساعتی قبل سونی توی مراسم PSX در کنار تایید تاریخ عرضه Y5 از انتشار آخرین عنوان در سری یاکوزا برای غرب هم پرده برداری کرد! یاکوزا 0 که پیش در آمدی برای تمامی نسخه های قبلی سری به حساب میاد قراره سال آینده به صورت دیجیتالی و فیزیکی توی آمریکای شمالی بر روی PS4 عرضه بشه. از جمله مشخصه های تکنیکی نسخه PS4 این عنوان داشتن رزولوشن 1080p و همینطور فریم ثابت 60 ـه.

با اومدن اطلاعات جدید پست اول بروز خواهد شد.

تریلر معرفی: (1080P):
Yakuza 0 Announcement Trailer

تصاویر با تشکر از احسان عزیز:

آخرین ویرایش:

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
کیوامی ، ریمیک نسخه ی اول بازیه یعنی همین الان که 0 رو زدی برو سراغش که میشه شماره اول بازی :D ولی برای 6 باید یه چیزی از قبلیا بدونی به خصوص که آخرین پارت از داستان کرکتر بازیه :D

چهارمی و پنجمیش کافیه؟ فک نمیکنم بتونم گرافیک بقیشو تحمل کنم!
کلا داستان از شماره 1 تا 6 خطی پیش میره؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چهارمی و پنجمیش کافیه؟ فک نمیکنم بتونم گرافیک بقیشو تحمل کنم!
کلا داستان از شماره 1 تا 6 خطی پیش میره؟

3 تا 5 همگی روی PS3 ـه و گرافیکشون هم خوبه :D همین 0 که الان بازی کردی در واقع مال ps3 بوده که ریمستر شده اومده روی ps4 :D فقط می مونه شماره ی 2 که اونم ریمیکش معرفی شد و حله دیگه :D
داستان هم که بله خطیه ، کلاً یه خط داستانی اصلی بیشتر نداره :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
دیشب بازیو گرفتم! عالیه همه چی فقط یه نکته! Quest Fail نداره که؟ ساید کوئستاشم خیلی باحالن! یه چیزشم رو اعصابه که برا باره اول خودت باید شخصیتیو که باهاش کار داری پیدا کنی که الان مثلا یه دختره اومده میگه بیا پیشم تمرین کن آدرسم نداره!:| میگه بیا دمه اسکله خو اسکله نداره:| داره؟:D نگشتم درست:D
خودم یافتم با تاکسی باید میرفتم:| خودش میگه ولی فک کردم پیاده را داره:| بازی محکم خوبه!:D

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان چرا اين تاپيک فعال نيست با اينکه بازى انحصاريه و متاى بالايي هم داره!! من تازه بازى رو خريدم شاهکاره

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان چرا اين تاپيک فعال نيست با اينکه بازى انحصاريه و متاى بالايي هم داره!! من تازه بازى رو خريدم شاهکاره
مگه تو بقيه تاپيكا همه ٢٤ ساعت چت ميكنن ؟ :D
تاپيك همه بازيا تقريبا همينه بجز اوليل انتشار باقي مواقع زياد كسي پست نميده بجز بازياي معروف غربي يا مولتي پلير
اگه تازه شروع كرديد كه خوش بحالتونه بازي از هر نظر فوق العادس جلوتر خيلي بهتر ميشه سعي كنيد side quest هارو هم همزمان با داستان اصلي بريد و از بقيه موارد بازي لذت ببريد يه سري موارد هم مخصوص كار هاي فرعي هستن كه يه استايل مخصوص مبارزه شاملش ميشه
بعد از تموم كردن بازيم حتما yakuza kiwami رو بگيريد كه ادامه داستان هست

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
عناوین شرقی خودشون هم مرض دارن :|
یه 60 سال باید بگذره بلکه نسخه انگلیسی اونم زیرنویس بدن

الان یاکوزا ایشین رو من واقعا دوست دارم بازی کنم اما نسخه ژاپني ایش غیر قابل بازیه

• Like
Reactions: J. Constantine

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من اینو تازگیا تمومش کردم عجب بازیی بود!

مبارزات محشر
داستان عالی
مراحل جانبی گوناگون و جذاب
ارزش تکرار بالا
و عجیبتر اینکه همه اینا رو تو نیم وجب نقشه جا دادن:D

اونوقت گیمرا میرن هر سال Nمیلیون COD و SW میخرن که بدرد سطل زباله هم نمیخوره:|
اگه منتظر RDR II هستید منتظر نمونید " همین Yakuza 0 یه RDR II گمنام از نوع ژاپنیشه(بی شوخی:D)
البته این بازی در واقع نسل قبل منتشر شده و نسخه غربیش رو ps4 اومده :D
yakuza 6 که سال 2016 اومد به قدری فوق العادس که همین الان دموش رو از استور ژاپن دانلود کنید کرک و پرتون از گرافیک و مبارزاتش میریزه (دموی yakuza kiwami 2 هم هست که با همون انجین و سبک مبارزات یاکوزا 6 ساخته شده)
درکل نمیدونم چقدر از مراحل فرعیو رفتید ولی اگه زیاد نرفتید توصیه میکنم مراحل فرعیو برید یاکوزا مثل بازیای چرتی نیست که کل محتوای بازیو تو مراحل اصلی نشون میدن و بازم کمبود محتوا دارن مراحل فرعی بازی چیزای خیلی زیادی داره که شامل یه استایل مبارزه جدید هم میشه
در آخر هم یاکوزا کیوامی رو بگیرید که ادامه همین داستان هست هرچند محتواش به بزرگی زیرو نیست ولی بازم به عنوان یه ریمیک 30 دلاری 100% ارزش خرید داره

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
آقا یه مرد بیاد به ترتیب یاکوزاها رو بنویسه من بدونم کدوم رو بازی کردم کدوم رو نه:D
الان زیرو که خب زیروس شروع داستانه بعد میشه ۱؟
بعد این kiwami میشه چند؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
آقا یه مرد بیاد به ترتیب یاکوزاها رو بنویسه من بدونم کدوم رو بازی کردم کدوم رو نه:D
بعد این kiwami میشه چند؟
0-1-2-3-4-5-6
ترتيب اصلي اينه.
زيرو داستانش مربوط به قبل از نسخه اوله براي همين صفر نامگذاري شده
كيوامي هم ريميك هست الان كيوامي ١ براي غرب اومده كه ريميك نسخه اوله كيوامي ٢ هم كه ريميك نسخه دومه و با انجين دراگون (انجين ياكوزا ٦) ساخته شده براي شرق اومده فعلا.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
0-1-2-3-4-5-6
ترتيب اصلي اينه.
زيرو داستانش مربوط به قبل از نسخه اوله براي همين صفر نامگذاري شده
كيوامي هم ريميك هست الان كيوامي ١ براي غرب اومده كه ريميك نسخه اوله كيوامي ٢ هم كه ريميك نسخه دومه و با انجين دراگون (انجين ياكوزا ٦) ساخته شده براي شرق اومده فعلا.
چنتایی هم نسخه فرعی و ژاپنی داره اگه درست بگم yakuza kenzan و yakuza ishin و yakuza dead souls

Mad Dog

کاربر سایت
Apr 15, 2017
42
بعد این kiwami میشه چند؟

نسخه هایی که به انگلیسی ترجمه شدن اینها هستن به ترتیب ( شماره های اصلی )

Yakuza 1 - Yakuza 2 برای PS2

Yakuza 3 - Yakuza 4 - Yakuza 5 برای PS3

Yakuza 0 - Yakuza Kiwami - Yakuza 6 برای PS4

از نسخه های فرعی هم فقط Yakuza Deadsouls برای غرب منتشر شده و Ishin و Kenzan فقط واسه ژاپن عرضه شدن.

Kiwami 2 هم که ریمیک یاکوزا 2 هستش سال 2018 واسه غرب عرضه میشه احتمال زیاد

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
الان دیگه ارزش نداره کسی بره نسخه های PS2 را بازی بکنه.ترتیب فعلی کسی بخاد بازی بکنه باید به این صورت بره جلو :

Yakuza 0
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2
Yakuza 3
Yakuza 4
Yakuza 5
Yakuza 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر