NBA LIVE 18

به نام خدا...
خب EA امسال بعد از یک استراحت یک ساله قراره نسخه جدید بازیو عرضه کنه...
جیمز هاردن بازیکن (Houston rockets) روی جلد این نسخه قرار داره
هاردن درخصوص این همکاری گفته:
وقتی درباره همکاری با الکترونیک آرتز و NBA Live 18 از من سوال کردند بسیار خوشحال و هیجان زده شدم. NBA Live 18 به شما این امکان را می دهد تا لیگ را تحت کنترل خودتان داشته باشید که من به خوبی با این موضوع ارتباط برقرار می کنم. اگر شخصی وجود داشته باشد که درباره خلاقیت چیزی بداند، آن شخص من هستم.

بازی مثل فیفا و مدن،دارای قسمت داستانی هست که EA اسم اونو THE ONE گذاشته که بازی بازها میتونن انتخاب کنن که بسکتبال خیابونی باشند یا در مسابقات حرفه ایی،از دیگر ویژگی های این نسخه اضافه شدن بسکتبال زنان هست (WNBA),در ماه آگوست هم ی نسخه دمو از بازی منتشر شده...

پ.ن:من امروز نسخه دمورو بازی کردم،بازی بهتر شده مخصوصا نسبت به نسخه ۱۶،نورپردازی خیلی بهتر شده و اون حالت تاریک نداره،انیمیشن های زیادی اضافه شده و بسیار روونن،ولی در بعضی جاها هم هنوز از 2k عقبه،من بازیو پیش‌خرید کردم،درکل پیشنهاد میکنم دمورو دانلود کنید و تست کنید.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

• Like
Reactions: Hojjat and amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
به به اول اینکه دست شما درد نکنه بخاطر تاپیک nba18 دوما این عالیه بخش داستانی که انتخاب بین بسکتبال خیابانی و حرفه ای داشته باشیم و اینکه خیلی خوبه بسکتبال خیابانی هم داره که به nba2k برتری داره یه نکته دیگش هم بسکتبال زنان هست که اونم خیلی خوبه:Dتا جایی که یادمه nba تیمهای لیگی بیشتری نسبت به 2k داشته حتی تیم ملی هم داره اما 2k نداره اما 2k تیمهای لیگی معروف قدیمی رو هم داره که nba ea نداره منم قصد دارم بخرمش اما تاریخ انتشار کی هست؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
به به اول اینکه دست شما درد نکنه بخاطر تاپیک nba18 دوما این عالیه بخش داستانی که انتخاب بین بسکتبال خیابانی و حرفه ای داشته باشیم و اینکه خیلی خوبه بسکتبال خیابانی هم داره که به nba2k برتری داره یه نکته دیگش هم بسکتبال زنان هست که اونم خیلی خوبه:Dتا جایی که یادمه nba تیمهای لیگی بیشتری نسبت به 2k داشته حتی تیم ملی هم داره اما 2k نداره اما 2k تیمهای لیگی معروف قدیمی رو هم داره که nba ea نداره منم قصد دارم بخرمش اما تاریخ انتشار کی هست؟
28 شهریور،کسایی که پیش خرید کنن چهار روز زودتر میتونن بازی کنن

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

• Like
Reactions: Hojjat and amir_k2m

Hojjat

کاربر سایت
Apr 13, 2015
20
با توجه به اینکه این بازی رو در بلک فرایدی همراه با فیفا خریدم تنها 4 دلار دستم رو گرفت. قبلش شک داشتم با توجه به صحبت هایی که از این بازی می شد و اینکه همیشه از 2K عقب تره، بازی خوبی باشه. منتها چندین دست دو نفره آفلاین و دو بار هم آنلاین بازی کردم تا الان.
مهم ترین نکته برای من فیزیک بازی هست که از فیزیک بازی کاملا راضی هستم و حس بسکتبال واقعی رو منتقل می کنه . گیم پلی هم ایراد خاصی نداره و باگ و این چیزا هم اصلا ندیدم. و اینکه 2K رو ظاهرا نمیشه راحت آنلاین بازی کرد با توجه به وضع نت ما، به خصوص موقع پرتاب های سه امتیازی خیلی اذیت می کنه ولی NBA LIVE 18 توی بازی اول اذیتم کرد و تو بازی دوم مشکل خاصی نبود و تاخیرش اونقدری نبود نشه سه امتیازی یا شوت زد. احتمالا سرورهای بهتری داره نسبت به 2K. خلاصه من از بازی راضی ام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر